Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Patch Management

Zwiększ poziom bezpieczeństwa, na bieżąco aktualizuj system i zmniejsz nakład pracy dzięki automatycznej instalacji aktualizacji.
*Dostępny jako dodatek do każdego oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone.

GravityZone Patch Management pozwala organizacjom planować skanowanie w poszukiwaniu brakujących aktualizacji, konfigurować oddzielne harmonogramy dla poprawek niezwiązanych z bezpieczeństwem, aktualizować produkty od określonego dostawcy i  odkładać w czasie aktualizacje wymagające ponownego uruchomienia.

GravityZone Patch Management dostarcza szczegółowych informacji dotyczących aktualizacji (CVE, BuletinID) oraz możliwość szybkiego wdrożenia i zignorowania aktualizacji – tymczasowego odroczenia instalacji aktualizacji, która mogłaby zakłócić pracę.

Patch Management pozwala na dogłębną analizę statusu aktualizacji we wszystkich punktach końcowych.

 

GravityZone Patch Management pozwala organizacjom planować skanowanie w poszukiwaniu brakujących aktualizacji, konfigurować oddzielne harmonogramy dla poprawek niezwiązanych z bezpieczeństwem, aktualizować produkty od określonego dostawcy i  odkładać w czasie aktualizacje wymagające ponownego uruchomienia.

Zespoły programistów i wsparcia Bitdefendera uważnie słuchały naszych i byliśmy w pełni zadowoleni z następnych wydań i nadchodzących zmian. Wspaniale pracowało nam się z Bitdefenederem.
Lance Harris
Chief Information Security Officer, Esurance

Wielowarstwowa Platforma Ochrony Punktów Końcowych Nowej Generacji Bitdefender

Nieaktualne systemy i aktualizacje sprawiają, że organizacje są podatne na malware, ataki zero-day i wycieki danych. GravityZone Patch Management pozwala na aktualizowanie aplikacji i systemów operacyjnych Windows – zarówno na stacjach roboczych, jak i fizycznych i wirtualnych serwerach.

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

FAQ - Patch Management

Patch Management jest praktyką polegającą na przeglądaniu, analizowaniu, testowaniu, planowaniu i wdrażaniu aktualizacji oprogramowania. Pomaga to zespołom ds. bezpieczeństwa.

Zespoły IT często mają bardzo dużo obowiązków i nie znajdują czasu na terminowe wdrażanie aktualizacji dla systemów operacyjnych i aplikacji. Nieaktualne oprogramowanie może zwiększać podatności na wycieki danych, zwłaszcza w przypadku pracy zdalnej – pracownicy w swoich domach nie mogą już korzystać z korporacyjnego sprzętu zaprojektowanego, aby zapobiegać exploitom w warstwie sieciowej. Automatyczna instalacja aktualizacji pozwala organizacjom zawsze być o krok do przodu przed zagrożeniami.

GravityZone Patch Management jest modułem dodatkowym do rozwiązania antywirusowego Bitdefender GravityZone.
Skontaktuj się z nami, jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji.

GravityZone Patch Management obsługuje szeroki zakres oprogramowania.
Sprawdź pełną listę obsługiwanego oprogramowania na dedykowanej stronie.

Specyfikacja

Modułem GravityZone Patch Management zarządzamy z tej samej konsoli GravityZone, z której zarządza się ochroną punktów końcowych.

GravityZone Patch Management jest kompatybilny ze wszystkimi systemami Windows, które są obsługiwane przez rozwiązanie antywirusowe Bitdefender GravityZone, zaczynająć od Windows 8 i Windows Server 2012 R2.
Sprawdź wymagania systemowe na dedykowanej stronie wsparcia.

Sprawdź pełną listę obsługiwanego oprogramowania na dedykowanej stronie.

GravityZone Patch Management jest kompatybilny ze wszystkimi systemami Windows, które są obsługiwane przez rozwiązanie antywirusowe Bitdefender GravityZone, zaczynając od Windows 8 i Windows Server 2012 R2.
Sprawdź wymagania systemowe na dedykowanej stronie wsparcia.

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy