Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Patch Management - Zarządzanie poprawkami

Zwiększ bezpieczeństwo, aktualizuj systemy i zmniejsz złożoność IT dzięki automatycznemu instalowaniu poprawek.

Jak działa Patch Management?

Jednymi z największych zagrożeń dla firm są luki w systemach operacyjnych i zainstalowanych programach. Dlatego ważne jest, żeby jak najszybciej instalować łatki, które publikuje producent oprogramowania. Niestety ich szukanie oraz instalowanie wymaga sporego nakładu czasu, który jest tym większy im większa jest firma.

W takich momentach z pomocą przychodzi Patch Management, który skanuje każdy system pod kątem nowych aktualizacji i pozwala Ci zdecydować co i kiedy zaktualizować

GravityZone Patch Management

Brak aktualizacji systemów operacyjnych powoduje, że organizacje stają się podatne na infekcje malware, epidemie szkodliwego oprogramowania i naruszenia integralności danych. GravityZone Patch Management zapewnia organizacjom możliwość utrzymania systemów operacyjnych i aplikacji zaktualizowanych na całości użytkowanego sprzętu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, takiego jak stacje robocze, fizyczne i wirtualne serwery

Moduł GravityZone Patch Management wspiera zarówno automatyczne i manualne aktualizacje. Zapewnia on organizacji większą elastyczność i efektywność zarządzania uaktualnieniami, z możliwością tworzenia ich spisu, planowania ich skanowania, ograniczenia automatycznego uaktualniania do preferowanych przez administratora aplikacji, rozgraniczenia planowania uaktualnień dotyczących i nie dotyczących bezpieczeństwa oraz odłożenia restartów na później dla uaktualnień wymagających restartu

W obecnym krajobrazie cyberbezpieczeństwa, aktualizacja systemu operacyjnego oraz aplikacji zyskała wysoki priorytet dla grup IT. Stało się tak z powodu zarówno bezpieczeństwa, jak i uzyskiwania zgodności wersji. GravityZone Patch Management umożliwia weryfikację uaktualnień w obrębie całego przedsiębiorstwa, uwzględniając politykę bezpieczeństwa oraz przepisy.

Moduł Patch Management może zostać dodany do istniejących produktów Bitdefender GravityZone Endpoint Security. Nowy moduł jest zarządzany przez konsolę GravityZone, której klient używał do tej pory.

Aktualizacje systemów operacyjnych i największych zbiorów oprogramowania
Aktualizacje automatyczne i manualne
Dokładne informacje ukierunkowane na aktualizacje – CVE, ID biuletynu, ranga patch, kategoria patcha
Możliwość ustawiania różnych harmonogramów dla aktualizacji dotyczących i niedotyczących bezpieczeństwa
Szybka instalacja brakujących aktualizacji
Możliwość dystrybucji aktualizacji z relaya, pozwalająca zredukować ruch w sieci

Brak aktualizacji systemów operacyjnych powoduje, że organizacje stają się podatne na infekcje malware, epidemie szkodliwego oprogramowania i naruszenia integralności danych. GravityZone Patch Management zapewnia organizacjom możliwość utrzymania systemów operacyjnych i aplikacji zaktualizowanych na całości użytkowanego sprzętu pracującego pod kontrolą systemu operacyjnego Windows, takiego jak stacje robocze, fizyczne i wirtualne serwery

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

FAQ

Zarządzanie poprawkami to praktyka polegająca na przeglądaniu, zrozumieniu, testowaniu, wdrażaniu i uzgadnianiu stanu wdrożenia aktualizacji oprogramowania. Pomaga specjalistom ds. bezpieczeństwa identyfikować zagrożenia i luki w ich systemach oraz poprawia stabilność infrastruktury IT organizacji.

Ponieważ zespoły IT i bezpieczeństwa są często przeciążone, wiele organizacji ma trudności z terminowym wdrażaniem poprawek i aktualizacji zabezpieczeń dla wszystkich swoich systemów operacyjnych i aplikacji. Niezałatane luki w zabezpieczeniach zwiększają ryzyko naruszenia bezpieczeństwa danych, zwłaszcza w scenariuszu pracy z domu, w którym punkty końcowe pracowników nie pozostają już w tyle za urządzeniami sprzętowymi klasy korporacyjnej zaprojektowanymi w celu zapobiegania exploitom w warstwie sieciowej. Zautomatyzowane zarządzanie poprawkami pozwala organizacjom wyprzedzać zagrożenia, zapewniając szybką i wydajną instalację najnowszych poprawek i aktualizacji zabezpieczeń.

GravityZone Patch Management to opcjonalny moduł dodatkowy do dowolnego rozwiązania bezpieczeństwa punktów końcowych GravityZone firmy Bitdefender. Można go kupić online lub za pośrednictwem jednego z naszych zaufanych partnerów.

Moduł zarządzania poprawkami GravityZone jest kompatybilny ze wszystkimi komputerowymi i serwerowymi systemami operacyjnymi Microsoft Windows obsługiwanymi przez rozwiązania bezpieczeństwa punktów końcowych GravityZone firmy Bitdefender, począwszy od Windows 8 i Windows Server 2012 R2.

GravityZone Patch Management obsługuje szeroką gamę rozwiązań programowych. Sprawdź pełną listę obsługiwanych dostawców i produktów na naszej stronie wsparcia biznesowego.

Nasi konsultanci
są tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon i otrzymaj najnowocześniejszą ochrona już dziś!

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy