Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Referencje

DUŃSKA AGENCJA MODERNIZACYJNA

„Bitdefender jest jednym z pierwszych wśród europejskich programów antywirusowych, które uzyskało sukces na arenie międzynarodowej. Posiadamy wśród naszych klientów już kilka duńskich gmin oraz prywatnych firm, częściowo ze względu na wysoki poziom bezpieczeństwa dostarczanych przez nas produktów, a częściowo ze względu na nasze unikalne rozwiązania dla wirtualnych środowisk IT, niższego zużycia zasobów i zminimalizowania kosztów administracyjnych.”

 

DUŃSKA GMINA HERNING KOMMUNE

„Zarządzanie z naszej strony zajmuje mniej czasu, a nasi użytkownicy końcowi nie są niepokojeni powiadomieniami, które zwykle zakłócają płynność pracy. Doceniamy, że Bitdefender Tools samodzielnie dokonuje aktualizacji nie zakłócając tym samym produktywności. Bitdefender zajmuje się wszystkim za nas, pozostawiając nam wiele czasu na wykonywanie istotnego planowania lub prowadzenia ważnych projektów, w tak zajętej gminie jaką jest Herning Kommune.”

GMINA THISTED

„Gdy agencja rządowa zarządza prywatnymi danymi obywateli, to wydajność bezpieczeństwa IT pod względem wydajności musi być bezkompromisowa. Dodatkowo znalezienie nowego produktu opiera się głownie na zachowaniu równowagi między ceną, jakością i bezpieczeństwem. Wybraliśmy Bitdefender GravityZone, ponieważ najlepiej dopasowuje się do naszych potrzeb.”

INSTYTUT ROZWOJU TERYTORIALNEGO - WROCŁAW

“Używamy Bitdefender GravityZone Advanced Business Security, które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

GMINA BLEDZEW

“Używamy oprogramowania Bitdefender, które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ W TŁUSZCZU

“Używamy Bitdefender Security for Endpoints (Cloud Console), które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Wojewódzkie Biuro Geodezji w Łodzi

“Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone z konsola na serwerze producenta. Dostawa została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie..”

Urząd Gminy w Orońsku

“Bitdefender GravityZone Business Security, który zakupilismy działa prawidłowo. Na początku może były problemy, ale po odpowiedniej konfiguracji program działa tak, jak powinien. Dostawa została zrealizowana starannie i w wyznaczonym terminie.”

Starostwo Powiatowe w Opolu Lubelskim

„Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone z konsolą na serwerze producenta. Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

GMINA SZEMUD

“Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego”

Regionalna Dyrekcja Ochrony Środowiska w Krakowie

“Dostawa oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie spełniło nasze oczekiwania i nie mamy zastrzeżeń do jego funkcjonalności oraz działania.”

BLDD ARCHITECTS

“Wiesz, że posiadasz dobre rozwiązanie antywirusowe, gdy nie wpływa ono na wydajność, a to jest cecha, którą od razu zauważyłem w Bitdefender SVE” 
„Pracownicy nie zdają sobie nawet sprawy z tego, że zabezpieczenia działają – i to jest niesamowite. Jest to dowód na to, że bezpieczeństwo środowisk zwirtualizowanych jest na dość niskim profilu technologicznym, a o to właśnie chodzi w technologii zabezpieczeń”

UNIWERSYTET BUKARESZTAŃSKI

“Instalując niestandardowe moduły, v3.5 Bitdefender Client Security byliśmy w stanie wykorzystać w optymalny sposób zasoby każdej maszyny.”

UNIWERSYTETU W KUWEJCIE (PAAET)

„To bardzo ważne, aby produkt posiadał wsparcie dobrego serwisu. Produkty konkurencji mogą być dobre, ale wsparcie jest kluczowe, ponieważ w Kuwejcie znajduje się niewiele głównych oddziałów firm sprzedających oprogramowanie. Grupy rumuńska i dubajska bardzo sprawnie reagowały na nasze problemy i jest tak w dalszym ciągu.”

GRUPA CITIZNES SAVINGS AND LOAN

„W programie Bitdefender również spodobało nam się to, że mogliśmy wdrożyć Security for Virtualizaed Environments na obu prywatnych chmurach i naszych środowiskach wirtualnych oraz cieszyć się korzyściami z pracy tylko z jednym rozwiązaniem – a nie wieloma jak to miało miejsce wcześniej.”

SYNERGY INDUSTRIAL CREDIT LIMITED (SICL)

„Po zapoznaniu się z wieloma ocenami programu Bitdefender w wielu niezależnych badaniach, takich jak AV-Comparatives i testy AV-TEST, naprawdę chciałem przetestować Bitdefender Small Business Security w moim otoczeniu. W tej chwili mamy lepszą sieć, która jest bardziej bezpieczna i działa lepiej niż wcześniej.”

EULEO WIERZYTELNOŚCI - KRAKÓW

“Używamy Bitdefender Security for Endpoints (Cloud Console), które spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

IDEAL INTEGRATIONS - WDROŻENIA IT

“Na podstawie naszego modelu biznesowego i naszej potrzeby skalowalności, potrzebowaliśmy rozwiązania bezpieczeństwa, którym możemy zarządzać w całości, ale także, które pozwoli nam elastycznie dopasowywać licencje dla klientów”

WEBHOSTING.NET – BEZPIECZNY HOSTING DLA DOMU I FIRM

„Nasi klienci są bardzo szczęśliwi i potwierdzają, że wdrożenie rozwiązania antywirusowego zbudowanego na wirtualizacji jest kluczem do zapewnienia najwyższej wydajności i niezawodności.

DOTTER - DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA DLA FIRM

“Bitdefender posiada bardzo dobrą reputację wyjątkowej ochrony, popartą wyróżnieniami w niezależnych testach AV. Podobał się nam również pomysł licencji miesięcznych – model Pay-per-use oferuje doskonałą elastyczność i zarządzanie.”

iPREMISE - DOSTAWCA OPROGRAMOWANIA DLA FIRM

“Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Bitdefender z wielu powodów. Produkty te łatwo zintegrować w środowisku Microsoft, a potem od razu wykrywają niezabezpieczone punkty końcowe i natychmiast oczyszczają je ze złośliwego oprogramowania. Dodatkowo scentralizowane zarządzanie sprawia, że nasza praca jest bardzo prosta.”

CHEMIGRAPHIC

“Oto 3 główne powody dla których zdecydowaliśmy się na Bitdefender: „Instalacja” – VMware nie musi być instalowany na każdym urządzeniu z osobna. Jest gotowy do pracy w zaledwie 5 minut. Wspaniale! „Kaspersky zawierał sporo innych rzeczy, ale po co komplikować, prostota jest lepsza. Inne produkty są uciążliwe. Bitdefender jest naprawdę łatwy w użyciu. „Wsparcie było fantastyczne… to była ogromna różnica – praca z Bitdefender była prawdziwą nagrodą.”

CLIPPER GROUP ESTABLISHED

“Obsługa w firmie Bitdefender jest na najwyższym poziomie. Zawsze szybko reaguje, udziela pomocy zarówno w sprawie zawarcia umowy, instalacji i pytań na temat produktu.”

OLYMPUS, FABRICA DE LAPTE BRASOV – PRODUCENT NABIAŁU

„Podczas testów zauważyliśmy natychmiastową różnicę, a najważniejszą jest niskie zużycie zasobów lokalnych”

GERAWAN FARMS - UPRAWA OWOCÓW

„Inne produkty zajmują dużo pamięci, Bitdefender nie wpływa na produkcję i wydajność. Największym zwrotem z naszej inwestycji jest łatwość zarządzania, którą mamy w tej chwili”

AUTORYTET - Zespół Rzeczoznawców Urządzeń Technicznych sp. z o. o.

“Dostawa oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania oraz nie mamy zastrzeżeń co do jego funkcjonalności. Planujemy przedłużenie na kolejny rok.”

OSSMET Sp. z o.o. - producent urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

“Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Auto Land Polska S.A - dystrybutor części samochodowych.

“Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Wega-A Sp. z o.o.

“Oprogramowanie Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy żadnych zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego. Oświadczamy, że jest to najelpszy produkt ze wszystkich do tej pory przez nas używanych od wielu lat.”

Enter Air sp. z o. o.

“Firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam oprogramowanie Bitdefender GravityZone. Dostawa została zrealizowana z najwyższą starannością i w wyznaczonym terminie..”

Samin Druk Sp. z o. o.

„Samindruk Sp. z o.o. informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone do ochrony 60 stanowisk. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Używamy oprogramowania Bitdefender, które spełniło nasze oczekiwania i pozwoliło znacząco ograniczyć czas poświęcany przez dział IT zakresowi zabezpieczeń antywirusowych stacji rozboczych w naszej firmie. Nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Materiały Budowlane AW Wesołek Sp. z o. o. Sp. k.

“Materiały budowalne AW Wesołek s. z o.o. sp. k. informuje, że firma Marken systemy Antywirusowe w dniu 27.12.2017 dostarczyła licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Elite do ochrony 170 stanowisk – stacji roboczych i serwerów plikow na okres 24 miesięcy. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowania Bitdefender spełniło nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa

“Piotrkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender GravityZone spełniło nasze oczekiwania w zakresie wysokiej wykrywalności zagrożeń przy jednoczesnym bardzo niskim obciążeniu jednostek. Nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego. Wsparcie techniczne ze strony dystrybutora jak i producenta jest na wysokim poziomie i wykazuje zaangażowanie przy rozwiązywaniu problemów.”

JG Group Sp. z o. o.

“JG group Sp. z o.o. informuje, że Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła nam licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Business Security do ochrony 50 stanowisk. Dostawa ww. oprogramowania została zrealizaowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowania Bitdefender GravityZone spełniła nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania antywirusowego.”

Canpol Sp. z o.o.

“Canpol Sp. z o.o. informuje, że firma Marken Systemy Antywirusowe dostarczyła licencje oprogramowania antywirusowego Bitdefender GravityZone Elite do ochrony stacji roboczych i serwerów. dostawa ww. oprgroamowania została zrealizowana z najwyższą starannością w wyznaczonym terminie. Oprogramowanie Bitdefender GravityZone spełnia nasze oczekiwania, nie mamy zastrzeżeń co do funkcjonalności tego rozwiązania anwywirusowego.”

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy