Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender
Cloud Security for MSPs

#1 według MSP Security Suite
Kup licencje na miesiące antywirusa dla MSP i płać tylko za to co używasz dzięki czemu już nigdy więcej nie będziesz przepłacał.

Najlepsza ochrona oraz wydajność - antywirus dla MSP

Ataki typu zero-day i ransomware, takie jak WannaCry, spowodowały spustoszenie, omijając praktycznie wszystkie zabezpieczenia AV / endpoint i tzw. Rozwiązania „następnej generacji”, z wyjątkiem Bitdefender.

Obsługiwany przez algorytmy uczenia maszynowego przez ponad 10 lat, Bitdefender konsekwentnie zajmuje pierwsze miejsce w niezależnych testach pod kątem ochrony, wydajności i użyteczności.

W marcu 2018 r. Bitdefender otrzymał prestiżową nagrodę AV-Test Best Protection 2017 oraz AV-Test Best Performance 2017 za osiągnięcie maksymalnego wyniku wykrywania oraz wykazanie najniższego wpływu na chroniony sprzęt w każdym teście przeprowadzanym przez cały rok.

Test AV 2017 – Najlepsza wydajność i najlepsza ochrona.

Niezmiennie doskonała
ochrona i wydajność

Ranking bezpieczeństwa punktów końcowych oparty na wynikach z testów korporacyjnych AV-Comparatives

Bitdefender Cloud Security for MSP

Kompletny warstwowy pakiet MSP Security Suite

Pojedyncza konsola. Pojedynczy endpoint.

Sygnatury lokalnie i w chmurze są wykorzystywane do skutecznej identyfikacji znanych zagrożeń, podczas gdy zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego opracowywane przez ponad 10 lat przewidują i dokładnie identyfikują nieznane zagrożenia przed ich wykonaniem. Uczenie maszynowe Bitdefender zostało z czasem udoskonalone i przeszkolone przy użyciu największej na świecie infrastruktury dostarczania zabezpieczeń, Globalnej Sieci Ochronnej.

Zawarte moduły bezpieczeństwa

Niezbędne w blokowaniu ataków, filtrowania stron internetowych, pozwala administratorom wykluczać znane podatności typu phishing lub inne niebezpieczne strony i skanować nieznane adresy URL, w tym HTTPS, w celu zidentyfikowania potencjalnych zagrożeń.

Bitdefender Process Inspector stale monitoruje działające procesy pod kątem oznak złośliwego zachowania i blokuje zaawansowane ataki, które wymykneły się innym warstwom zapobiegawczym.

Cloud Security for MSP zawiera w pełni funkcjonalną dwukierunkową zaporę z funkcją wykrywania włamań, która chroni punkty końcowe przed potencjalnymi atakami w sieci lub poza nią.

Zwykle część oddzielnej oferty u innych dostawców, Kontrola treści w ramach Cloud Security for MSP występuje bez dodatkowy opłat.Moduł ten umożliwia blokowanie lub czasowe ograniczenie dostępu do strony internetowej, która może zostać wskazana po dokładnym adresie lub za pomocą wybranej kategorii.

Exploity często zaangażowane sa w poważne ataki ransomware, przejmują znane aplikację aby zmylić system. Bitdefender Advanced Anti-Exploit wykrywa nieznane exploity oparte na plikach lub bez plikowe, koncentrując się na technice ataku i wykorzystując technologie behawioralne zamiast sygnatur znanych exploitów.

Często niedostępne w konkurencyjnych rozwiązaniach, Kontrola urządzeń pozwala administratorom blokować lub ograniczać dostęp do niektórych urządzeń, takich jak USB, ograniczając ryzyko wprowadzenia szkodliwego oprogramowania.

Opcjonalne usługi bezpieczeństwa

Rysunkowy procesor na płycie głównej

Zaprojektowany od podstaw dla wirtualizacji, SVE pozwala MSP na korzystanie z Centralnego Skanowania – konfiguracji opartej na ultralekkim agencie, który odciąża zadania skanowania do centralnego dedykowanego Security Virtual Appliances (SVA). Wykorzystując zaawansowane lokalne i centralne mechanizmy buforowania, SVE zapewnia do 35% lepszy współczynnik konsolidacji i do 17% lepszy czas reakcji aplikacji niż konwencjonalne rozwiązania AV / AM, zgodnie z testami LoginVSI. Pomimo zoptymalizowanej wydajności, SVE nie narusza ochrony VS / VDI, dostarczając pełnoprawne, warstwowe rozwiązanie bezpieczeństwa, które obejmuje zaporę ogniową, ciągłe monitorowanie procesów, kontrolę treści i urządzeń. Co więcej, SVE wykorzystuje wysoce odporną architekturę z SVA zbudowanymi jako hartowane maszyny Linux z równoważeniem obciążenia i możliwością przełączania awaryjnego.

Dostawcy usług zarządzanych mogą teraz automatyzować przydzielanie i eliminować luki w zabezpieczeniach, włączając Bitdefender do obrazów maszyn wirtualnych. Monitorowanie bezpieczeństwa, administracja i raportowanie są ograniczone dzięki pojedynczemu rozwiązaniu zapewniającemu zoptymalizowaną ochronę maszyn wirtualnych na dowolnym hiperwizorze, a także na fizycznych maszynach i maszynach w AWS lub innych publicznych chmurach.

Download Datasheet

Bitdefender Advanced Threat Security
zawiera HyperDetect, który blokuje ataki przed wykonaniem za pomocą dostrajanych funkcji uczenia maszynowego, a Sandbox Analyzer zapewnia lepsze wykrywanie ataków ukierunkowanych. Oferta chroni przed atakami bez plików, atakami PowerShell i innymi atakami skryptowymi oraz zapewnia lepszy kontekst zagrożenia i widoczność.

Kluczowe funkcje HyperDetect:
Dostrajana nauka maszyn
Blokuje ataki File-less
Blokuje PowerShell i inne ataki skryptowe

Najważniejsze funkcje Sandbox Analyzer:
Ulepszone wykrywanie ataku ukierunkowanego

Automatyczne i ręczne przesyłanie plików
Infrastruktura hostowana w chmurze
Uczenie maszynowe i analiza zachowania

Kontekst zagrożenia i widoczność
Podejrzane działania, MKOl
Szczegółowe raporty

Bitdefender Patch Management zmniejsza nakłady na łatanie i koszty, oferując pojedyncze źródło poprawek dla systemu Windows i aplikacji innych firm. Poprawki mogą być automatycznie stosowane do wszystkich urządzeń w dowolnym miejscu, zarówno na miejscu, jak i zdalnie, zmniejszając możliwości atakujących do wykorzystywania podatnych aplikacji.
Najważniejsze:

– Automatyczne i ręczne łatanie systemu operacyjnego i największa kolekcja aplikacji
– Szczegółowe poprawki centrowania informacji – CVE, identyfikator biuletynu, istotność poprawek, kategoria poprawek
– Możliwość ustawiania różnych harmonogramów poprawek zabezpieczeń i poprawek niezwiązanych z zabezpieczeniami
– Szybkie wdrażanie brakujących poprawek, dystrybucja łat z przekaźnika, zmniejszenie ruchu sieciowego
– Popraw szczegółowe raporty, które pomagają firmom wykazać zgodność
– Automatycznie powiadamiaj administratora IT o braku poprawek w zabezpieczeniach

Download Datasheet

Dane są najważniejszym atutem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy przewożący laptopa z wrażliwymi informacjami firmowymi podczas podróży służbowych lub dojeżdżający do pracy są narażeni na ryzyko uszkodzenia sprzętu bądź jego kradzieży. Podczas gdy niesprawne urządzenie można wymienić po ograniczonych kosztach, strata danych może doprowadzić do utraty bazy klientów, reputacji a nawet znacznych szkód finansowych.

Bitdefender Full Disk Encryption jest dostępny jako opcjonalna oferta z miesięcznym licencjonowaniem w Bitdefender Cloud Security dla MSP, pomagając dostawcom usług:

– Spełniają szybko rosnące potrzeby klientów w zakresie bezpieczeństwa i zgodności danych
– Zapobiegaj nieautoryzowanemu dostępowi do danych przy użyciu pełnego szyfrowania dysku
– Zaimplementuj centralne zarządzanie kluczami i odzyskiwanie w tej samej konsoli chmurowej używanej dzisiaj
– Wykorzystaj natywne technologie, aby uzyskać optymalną wydajność: FileVault (Mac), BitLocker (Win)

Konsoliduj punkt końcowy i zabezpieczenia poczty e-mail Microsoft Exchange oraz antyspam w jednej konsoli za pomocą Bitdefender. Opcjonalna płatna usługa dostępna dla partnerów Bitdefender MSP obejmuje oprogramowanie chroniące przed złośliwym oprogramowaniem e-mail z wykrywaniem behawioralnym, filtrowaniem antyphishingowym, filtrowaniem załączników i treści oraz antyspamem, pomagając utrzymać produktywność klientów i uniknąć zagrożeń e-mailem.

Ponieważ e-mail jest kluczowym wektorem ataku, bardzo ważne znaczenie ma blokowanie wiadomości zawierających złośliwe łącza lub załączniki, zanim dotrą one do użytkowników. Bitdefender konsekwentnie prowadzi niezależne testy nie tylko w celu wykrycia szkodliwego oprogramowania, ale także technologii antyspamowych, dlatego użytkownicy mogą być bardziej produktywni dzięki mniejszej liczbie spamu do filtrowania.

Bitdefender Endpoint Detection and Response jest teraz dostępny w pakiecie Bitdefender MSP Security Suite, zapewniając przejrzystą widoczność wskaźników kompromisu (IOC), przepływów informacji o zagrożeniach i reakcji na jedno kliknięcie.

Partnerzy MSP i MSSP mogą wykorzystać nową ofertę na dostarczenie zarządzanych usług wykrywania i reagowania organizacjom, które są bardzo wrażliwe na ich bezpieczeństwo danych.

Produkt EDR zmniejsza wymagania dotyczące zasobów i umiejętności zespołów bezpieczeństwa. Nowy rejestrator danych o punktach końcowych stanowi bezproblemowy dodatek do istniejącego stosu ochrony przed zagrożeniami i obejmuje szeroki zakres działań systemowych (plików i procesów, instalacji programów, ładunków modułów, modyfikacji rejestru, połączeń sieciowych itp.) W celu pomocy w przedsiębiorstwie szeroka wizualizacja łańcucha zdarzeń zaangażowanych w atak.

Moduł analizy zagrożeń działa w chmurze i stale przesuwa zdarzenia behawioralne w działaniach systemu oraz tworzy priorytetową listę incydentów w celu dodatkowego zbadania i odpowiedzi.

Download Datasheet

Partnerzy integracji i technologii

Dzięki bardziej zintegrowanym rozwiązaniom antywirusa dla MSP niż jakikolwiek inny dostawca zabezpieczeń, Bitdefender nie tylko rozumie społeczność MSP. Jesteśmy częścią tego. Pracujemy z narzędziami, których używasz na co dzień.

MSP
Program Partnerski

Wsparcie sprzedaży i techniczne

 • Szkolenie sprzedażowe
 • Szkolenie Techniczne
 • Proste generowanie Dema
 • Dedykowane webinaria MSP
 • Konkurencyjne Battlecards
 • Arkusze danych i zabezpieczenia produktów
 • nr 1 w rankingu bezpieczeństwa
 • Wsparcie Techniczne
 • Dynamiczne licencje miesięczne
 • Dostęp do wiodących zabezpieczeń chmury i wirtualizacji

Nasi konsultanci
są tutaj dla Ciebie

Skontaktuj się z nami przez e-mail, czat lub telefon i otrzymaj najnowocześniejszą ochronę antywirusową dla MSP już dziś!

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy