Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Cloud Security for MSPs

Oparte ma miesięcznej licencji ujednolicone, wysoce skuteczne rozwiązanie antywirusowe w chmurze dla dostawców usług zarządzanych (MSP) oferujące analizę zagrożeń, silne zabezpieczenia oraz EDR i MDR nowej generacji.

array(2) {
 ["label"]=>
 string(0) ""
 ["value"]=>
 string(0) ""
}
array(2) {
 ["label"]=>
 string(0) ""
 ["value"]=>
 string(0) ""
}
array(2) {
 ["label"]=>
 string(24) "45-dniowa wersja próbna"
 ["value"]=>
 string(53) "https://bitdefender.pl/free-trials-wyprobuj-za-darmo/"
}
45-dniowa wersja próbna

Podstawowe i opcjonalne produkty GravityZone MSP

Bitdefender Endpoint Security Tools zapewnia ochronę przed atakami ransmoware, phishingiem i zagrożeniami w sieci. Zaprojektowany, aby minimalizować zagrożenia dla zdalnych pracowników, wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, zaawansowaną analizę zagrożeń, kontrolę zawartości i urządzeń, ochronę przed atakami sieciowymi i exploitami, aby chronić wszystkie serwery, stacje robocze i nie tylko.

GravityZone Security for Virtualized Environments optymalizuje ochronę we wszystkich środowiskach wirtualnych i chmurowych. Minimalizuje zużycie zasobów dzięki przeniesieniu skanowania do dedykowanych urządzeń wirtualnych Bitdefender, poprawiając wydajność i wygodę użytkowników, jednocześnie zwiększając współczynniki konsolidacji sprzętu.

GravityZone Full Disk Encryption zmniejsza ryzyko kradzieży lub utraty jednocześnie zwiększając zgodności z przepisami takimi jak RODO, HIPAA, PCI DSS i innymi. Pozwala MSP na konsolidację raportów szyfrowania, zarządzanie kluczami, odzyskiwaniem i ochroną punktów końcowych z jednej konsoli. Uniknij spowolnień lub problemów z kompatybilną dzięki natywnym narzędziom BitLocker na systemach Windows i FileVault na systemach macOS.

Mało wydajny proces aktualizacji naraża klientów MSP na ataki. GravityZone Patch Management pomaga MSP skrócić czas potrzebny na instalację aktualizacji i pozwala lepiej im lepiej chronić systemy i aplikacje klientów przed pojawiającymi się zagrożeniami. Bitdefender wspiera system operacyjny Windows i szeroki wachlarz zewnętrznych aplikacji, priorytetyzację łatek bezpieczeństwa i ręczną lub automatyczną instalację na urządzeniach.

GravityZone Integrity Monitoring to gotowe rozwiązanie do monitorowania integralności, które pozwala w czasie rzeczywistym monitorować poufne dane, ustawienia i pliki systemu operacyjnego, aby zapewnić ich nienaruszalność. Pozwala organizacjom spełnić wymogi regulacyjne, a zespołom ds. bezpieczeństwa podejmować proaktywne działania i zapobiegać poważnym szkodom.

GravityZone Email Security to oparte na chmurze rozwiązanie, które pomaga MSP chronić wiadomości e-mail klientów przed spamem, phishingiem i złośliwym oprogramowaniem, a także wyrafinowanymi i ukierunkowanymi atakami. Funkcja Bitdefender Sandbox dostępna z Email Security, zbudowana na podstawie wewnętrznego uczenia maszynowego i behawioralnych modeli heurystycznych, analizuje podejrzane pliki poprzez detonację ładunków na platformie chmurowej Bitdefender w celu obserwacji zachowania złośliwego oprogramowania poprzez symulowanie „prawdziwego celu”, tak aby złośliwe oprogramowanie działało tak, jak byłoby na wolności. Po analizie podejmowane są odpowiednie działania w celu skutecznej neutralizacji zagrożenia.

Cyberprzestępcy rozwijają swoje techniki i tworzą coraz bardziej wyrafinowane zagrożenia, aby uniknąć wykrycia. GravityZone Advanced Threat Intelligence zapewnia wczesny wgląd w podejrzane działania w celu ochrony przed pojawiającymi się zagrożeniami. Moduł IOC Lookup wysyła zapytanie do bazy danych zdarzeń w celu wykrycia oznak naruszenia bezpieczeństwa, a nasz Analizator Sandbox automatycznie detonuje próbki w zamkniętym środowisku wirtualnym w celu odizolowania i zneutralizowania zagrożenia.

Nie wszystkim wyrafinowanym atakom da się zapobiec, Bitdefender Endpoint Detection and Response dzięki wiodącym w branży technologiom umożliwia Twojemu zespołowi wykrycie ataku we wczesnej fazie. Pozwala on zwizualizować atak i prześledzić jego historię, zmniejsza czas i koszty analizy poprzez filtrowanie zbędnych danych i rekomendacje w jaki sposób prowadzić dochodzenie i jakie akcje podjąć.

GravityZone XDR dla MSP jest dostępnym w chmurze rozwiązaniem, które umożliwia wykrywanie i reagowanie na incydenty w organizacji Twoich klientów. Obejmuje ono użytkowników, systemy, punkty końcowe, sieć i chmurę. Jest to dodatek dla Security for MSP, który wymaga dwóch innych dodatków: Zaawansowana Ochrona przed Zagrożenia i Endpoint Detection and Response, które zostaną automatycznie aktywowane wraz z dodatkiem XDR.

Bitdefender Endpoint Security Tools zapewnia ochronę przed atakami ransmoware, phishingiem i zagrożeniami w sieci. Zaprojektowany, aby minimalizować zagrożenia dla zdalnych pracowników, wykorzystuje zaawansowaną sztuczną inteligencję, zaawansowaną analizę zagrożeń, kontrolę zawartości i urządzeń, ochronę przed atakami sieciowymi i exploitami, aby chronić wszystkie serwery, stacje robocze i nie tylko.

"Produkt działa, robi to, co powinien, a wsparcie jest doskonałe. Ponownie oceniliśmy to ponownie, nie ma tam nic, co naprawdę mogłoby konkurować."
Will McKillop, Director of Field Service.
Pinnacle Hospitality Systems,
"…w tym miejscu Bitdefender się wyróżnia – zaufanie, wydajność, osiągnięcia – więc jesteśmy w stanie to wskazać, gdy mówimy: Hej, mamy te usługi wspierane przez Bitdefender"
Chris Banta, starszy inżynier ds. rozwoju technologii
Safe Systems
"Jestem przekonany, że Bitdefender jest najlepszym rozwiązaniem, ponieważ widziałem rezultaty. Widziałem, jak powstrzymuje infekcje, widziałem, że ma minimalny wpływ na wydajność, widziałem, że jest łatwy do wdrożenia. Nie muszę go niańczyć."
Tyler Thomas, starszy technik usług IT
Iris Solutions
"W Bitdefender najbardziej podoba mi się to, że po prostu działa i nie muszę spędzać dużo czasu na zarządzaniu nim"
James Vavra, starszy inżynier sieci
Enable Resource Group
"Aby oprogramowanie było czymś, co naprawdę kochasz, musi robić wszystkie rzeczy poprawnie… Bitdefender po prostu zaznacza pola we wszystkich tych obszarach. Dlatego go wybraliśmy"
John Williams, Managing Director
John Williams, dyrektor zarządzający

Integracje i partnerzy technologiczni dla rozwiązań MSP w chmurze

Dzięki temu, że integrujemy się z większą ilością rozwiązań niż jakikolwiek inny dostawca zabezpieczeń nie tylko rozumiemy społeczność MSP, ale jesteśmy jej częścią. Pracujemy z narzędziami, których używasz na co dzień.

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Technologia

Powstrzymaj wycieki danych i nieuchwytne ransomware dzięki wielowarstowemu systemowi zabezpieczeń zunifikowanym na jednej platformie MSP.

Zabezpieczenia i analiza zagrożeń

Zapobieganie, analiza behawioralna, usuwanie skutków

Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami, EDR i XDR (Dodatki)

Zabezpieczenia i analiza zagrożeń

Highly accurate, powerful heuristic antispam filters detect new, unknown spam recognizing characteristics and similarities with previously-identified spam messages.

Zabezpieczenia i analiza zagrożeń

Analiza ryzyka
Ochrona przed zagrożeniami internetowymi
Kontrola zawartości
Kontrola urządzenia
Zarządzanie poprawkami (dodatek)
Pełne szyfrowanie dysku (dodatek)

Zapobieganie, analiza behawioralna, usuwanie skutków

Zapobieganie, analiza behawioralna, usuwanie skutków

Ochrona przed exploitami
Inteligencja w chmurze i algorytmy uczenia maszynowego
Monitorowanie zachowania
Obrona przed atakami sieciowymi
Zapora sieciowa
Automatyczna dezynfekcja, usuwanie, cofanie

Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami, EDR i XDR (Dodatki)

Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami, EDR i XDR (Dodatki)

Zintegrowane rozwiązanie od jednego dostawcy
Intuicyjna analiza bezpieczeństwa
Zbudowany w oparciu o zaawansowaną analizę zagrożeń
Ochrona przed atakami bezplikowymi
Uczenie maszynowe HyperDetect
Analizator Sandbox w chmurze

Program Partnerski MSP

Szkolenia Sprzedażowe i Techniczne

 • Szkolenia sprzedażowe
 • Szkolenia techniczne
 • Prostota generowania wersji testowych
 • Dedykowane webinary
 • Dedykowany Account Manager

Materiały Marketingowe

 • Karty przetargowe
 • Kolaże i Arkusze danych
 • Ulotki

Korzyści Operacyjne

 • 1 w rankingu ochrona
 • Wsparcie 2 poziomu
 • Dynamiczne miesięczne licencje
 • Wycena w oparciu o całkowite wykorzystanie
 • Najlepsza w branży ochrona środowisk chmurowych i wirtualnych

FAQ - Cloud security

Dystrybutor lub Partner RMM tworzy konto partnerskie w konsoli MSP i wybiera miesięczny model licencjonowania. MSP następnie może się zalogować i zacząć wdrażać ochronę bez potrzeby aktywacji tradycyjnego klucza. Status wykorzystania produktu jest widoczny w konsoli GravityZone i portalu Bitdefender Partner Advantage Network.

Dołącz do Partner Advantage Network i zlokalizuj dystrybutora MSP w swojej okolicy. Nie wymagamy konkretnej liczby punktów końcowych, dystrybutor lub Partner RMM będzie odpowiedzialny za rozliczanie klientów i świadczenie pomocy technicznej pierwszego poziomu.

Zazwyczaj zależy to od indywidualnych potrzeb klienta oraz jego budżetu.
W ostatnich latach obserwujemy coraz bardziej skomplikowane ataki, dlatego też rekomendujemy, aby Zaawansowana Ochrona przed Zagrożeniami oraz Endpoint Detection and Response stały się podstawą. Ponadto, dodanie dodatkowej warstwy ochrony w postaci Extended Detection and Response może znacząco podnieść poziom zabezpieczeń klientów jednocześnie redukując przeciążanie zespołów analityków dzięki automatycznej analizie i korelacji zdarzeń z różnych źródeł telemetrii. Automatyzacja procesów pozwoli wyeliminować konieczność żmudnego wykonywania tych samych działań, a szczegółowe wykresy pozwolą usprawnić proces analizy incydentów.

Specyfikacje / Wymagania

Windows 10 November 2022 Update (22H2), Windows 11 September 2022 Update (22h2), Windows 11 (initial release), Windows 10 November 2021 Update (21H2), Windows 10 May 2021 Update (21H1), Windows 10, October 2020 Update (20H2), Windows 10 May 2020 Update (20H1), Windows 10 May 2019 Update (19H1), Windows 10 October 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 April 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 November Update (Threshold 2), Windows 10 (initial release), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7*, Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POS Ready 7, Windows Embedded Enterprise 7, Windows Server 2022 Core, Windows Server 2022, Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2*

Ubuntu 14.04 LTS lub wyższy, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 lub wyższy, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 lub wyższy, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 lub wyższy, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 lub wyższy, Amazon Linux AMI 2016.09 lub wyższy

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy