Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Współpraca Technologiczna

VMware jest liderem rozwiązań w zakresie wirtualizacji i infrastruktury chmury, które umożliwiają firmom rozwój
w chmurze. Dzięki VMware, klienci mogą w sposób ewolucyjny i oparty na ich specyficznych potrzebach budować, dostarczać i zużywać zasoby technologii informacyjnej.

Powiązane linki:

Dzięki Nutanix infrastruktura staje się niewidoczna, a uwaga IT skupia się na aplikacjach i usługach. Platforma chmury korporacyjnej Nutanix wykorzystuje inżynierię internetową i design klasy konsumenckiej, aby natywnie zbliżyć obliczenia, wirtualizację i pamięć masową do elastycznego, definiowanego programowo rozwiązania z bogatą inteligencją maszyny. Rezultatem jest przewidywalna wydajność, zużycie infrastruktury w chmurze, solidne zabezpieczenia i płynna mobilność aplikacji dla szerokiej gamy aplikacji biznesowych.

Rozwiązanie Bitdefender GravityZone® Security for Virtualized Environments, certyfikowane rozwiązanie Nutanix AHV Ready, zapewnia bezpieczeństwo infrastruktury Nutanix. Zbudowany od podstaw dla hiperkonwergentnych baz danych, GravityZone pomaga zapewnić zgodność przy jednoczesnym obniżeniu kosztów operacyjnych, upraszczając zarządzanie i zwiększając wykorzystanie infrastruktury w chmurze przedsiębiorstwa.

Powiązane linki:

Dzięki wiodącej na rynku technologii chmury, sieci współpracy i wirtualizacji, Citrix zasila mobilne modele pracy i usługi w chmurze, dzięki czemu kompleksowe rozwiązania IT stają się prostsze i bardziej dostępne dla 260 000 organizacji.

Powiązane linki:

Amazon Web Services (AWS) zapewnia wysoce niezawodną, skalowalną i tanią platformę infrastruktury w chmurze, która zasila setki tysięcy firm w 190 krajach na całym świecie. Lokalizacje centrów danych znajdują się w Stanach Zjednoczonych, Europie, Singapurze i Japonii – klienci we wszystkich branżach.

Powiązane linki:

Dzięki kompetencjom Microsoft Independent Software Vendor (ISV), Bitdefender ma dostęp do najnowszych technologii, możliwości rynkowych oraz zasobów sprzedaży i marketingu. Jako producent oryginalnego sprzętu (OEM) z kompetencjami Microsoft OEM, Bitdefender  posiada zdolność do projektowania i dostarczania wysokiej jakości rozwiązań zoptymalizowanych pod kątem platformy Microsoft.

Powiązane linki:

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy