Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Security For Storage

Ochrona nowej generacji dla NAS i systemów udostępniania plików

Ochrona. Wydajność. Prostota.

Łatwy w użyciu, wysokiej jakości EDR jest integralną częścią naszej kompleksowej Platformy Ochrony Punktów Końcowych (EPP - Endpoint Protection Platform)!

Łatwiejsze współdzielenie informacji w miejscu pracy, cyfrowa wymiana danych, stawia rosnące wymagania w zakresie wspólnych systemów przechowywania informacji. Jednocześnie coraz bardziej wyrafinowane i wyborne cyberprzestępstwa decydują o potrzebie ulepszonej obrony. GravityZone Security for Storage zapewnia ochronę nowej generacji dla zgodnych z ICAP systemów udostępniania plików i pamięci masowych, które są tak wydajne, jak i łatwe do zarządzania.

GravityZone Security for Storage obsługuje zgodne z ICAP rozwiązania pamięci masowej NAS firmy Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® i innych.

GravityZone Security for Storage posiada certyfikat Nutanix Files, wcześniej nazywany Acropolis File Services (AFS).

GravityZone Security for Storage posiada certyfikat Citrix ShareFile.

Funkcje i korzyści

GravityZone Security for Storage wykorzystuje wielokrotnie nagradzaną technologię zabezpieczeń Bitdefender, aby zapewnić wiele warstw obrony (w tym uczenie maszynowe, heurystyki, sygnatury i wyszukiwanie w chmurze) przed znanymi i nieznanymi infekcjami opartymi na plikach, które mogą być częścią ataków zero-day lub zaawansowanych.
Możesz zarządzać Security for Storage z tej samej konsoli centralnej, co inne rozwiązania GravityZone, dzięki czemu można go szybko wdrożyć i zarządzać. Bezpieczeństwo dla pamięci masowej jest również wysoce konfigurowalne, dzięki czemu można szybko definiować zasady i wykluczenia, konfigurować domyślne działania, tworzyć raporty niestandardowe i uruchamiać powiadomienia w czasie rzeczywistym, aby dopasować się do wymagań organizacji.
Bezpieczeństwo pamięci masowej obsługuje pliki Nutanix Files (AFS), Citrix ShareFile i zgodne z ICAP rozwiązania NAS firmy Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® i innych. Jeśli Twoja organizacja ma wiele urządzeń zgodnych z ICAP, GravityZone może chronić posiadaną przez nas nieruchomość NAS wielu dostawców przed tym samym wdrożeniem, zmniejszając koszty infrastruktury bezpieczeństwa pamięci masowej.
Internetowa, modułowa architektura GravityZone pozwala na dodanie praktycznie nieograniczonej liczby serwerów ICAP na żądanie, aby obsłużyć rosnącą liczbę żądań skanowania w miarę wzrostu siły roboczej i danych organizacji.
Redundantna konstrukcja platformy GravityZone zapewnia jej wewnętrzną odporność. Oparte na regułach równoważenie obciążenia na serwerach ICAP eliminuje pojedyncze punkty awarii na poziomie systemu, zapewniając nieprzerwane bezpieczeństwo i wysoką dostępność, skonfigurowane i kontrolowane przez klienta ICAP.

Chcesz się dowiedzieć więcej?

Dowiedz się, jak GravityZone chroni pliki Nutanix (AFS)

GravityZone Security for Storage posiada certyfikat Nutanix Files, wcześniej nazywany Acropolis File Services (AFS).

Produkty uzupełniające

One ultra

BEZPIECZEŃSTWO GRAVITYZONE DLA WIRTUALIZOWANYCH ŚRODOWISK

GravityZone Security for Virtualized Environments to platforma bezpieczeństwa pracująca w chmurze, która wykorzystuje wielokrotnie nagradzane zabezpieczenia nowej generacji w celu ochrony centrów danych i serwerów w chmurze oraz wirtualnych desktopów, przy jednoczesnej maksymalizacji wydajności operacji bezpieczeństwa i poprawie wykorzystania infrastruktury, wydajności i komfortu użytkownika .

Two ultra

GRAVITYZONE ULTRA

GravityZone Ultra integruje warstwowe zabezpieczenia punktu końcowego nowej generacji i łatwy w użyciu EDR, aby niezawodnie chronić przedsiębiorstwa przed nawet najbardziej nieuchwytnymi zagrożeniami cybernetycznymi. Konsoliduje narzędzia zapobiegania, automatycznego wykrywania, badania i reagowania, dzięki czemu klienci korporacyjni mogą chronić swoje zasoby cyfrowe i reagować na zaawansowane ataki.
Three ultra

GRAVITYZONE ELITE

GravityZone Elite to platforma bezpieczeństwa punktów końcowych nowej generacji, która chroni organizacje przed pełnym spektrum zaawansowanych zagrożeń cybernetycznych dzięki szybkości, dokładności, niskim obciążeniom administracyjnym i minimalnemu wpływowi na system. Elite wykrywa znane i nieznane szkodliwe oprogramowanie bez plików i plików (przy użyciu przestrajalnego uczenia maszynowego HyperDetect, analizatora piaskownicy zintegrowanego z punktem końcowym, Process Inspector i innych technologii) i automatycznie blokuje ataki za pomocą czyszczenia i naprawiania opartego na zasadach.

Zasoby

GRAVITYZONE SECURITY DATASHEET

GravityZone Security for Storage wykorzystuje uczenie maszynowe i inne technologie antymalware, aby zapewnić niezrównaną ochronę w czasie rzeczywistym dla zgodnych z ICAP Network Attached Storage® i systemów udostępniania plików, w tym Nutanix Files (AFS) ®, Citrix® ShareFile® i NAS firmy Dell®, EMC®, IBM®, Hitachi®, HPE®, Oracle® i inne. Administrowany z tej samej konsoli co inne produkty GravityZone, Security for Storage jest szybki do wdrożenia i prosty w zarządzaniu.

Dokumentacja

Podręcznik Instalacji GravityZone zawiera podstawowe informacje na temat wdrażania GravityZone w sieci 

Podręcznik Administratora GravityZone to zaawansowane źródło informacji dla administratorów sieci 

Podręcznik Użytkownika Bitdefender Endpoint Security Tools pomoże użytkownikom systemu Windows w przeprowadzaniu lokalnych skanów i usuwaniu złośliwego oprogramowania ze swoich systemów

Dokumentacja API pomaga programistom automatyzować przepływy pracy w firmie przy użyciu interfejsów API Bitdefender GravityZone.

Wypróbuj GravityZone Security for Storage

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy