Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender » Awards

Nagrody i Certyfikaty

NAGRODY Premium

ntech

The Forrester WaveTM: Endpoint Security Suites, Q2 2018

Bitdefender znalazł się wśród firm, które Forrester zaprosił do udziału w Forrester Wave ™: Endpoint Security Suites, ocena Q2 2018.
W tej ocenie Bitdefender został wymieniony jako lider w Endpoint Security Suites. Ustalenia były oparte
na aktualnej ofercie, strategii i obecności na rynku.

AV_TEST Certified Android listopad 2020

AV-TEST Certified Android, listopad 2020

(Bitdefender Mobile Security 3.3)

Doskonałe wyniki pod względem zapewnianego stopnia ochrony oraz wydajności, a także najwyższy wynik pod względem użytkowym – dzięki tym rezultatom Bitdefender dla urządzeń z systemem Android został nagrodzony certyfikatem od AV-Test. 

Przeczytaj więcej

Bitdefender certyfikat

AV-Comparatives – Approved Business Security, sierpień – listopad 2020

(Bitdefender Endpoint GravityZone 6.6)

Kolejne wyróżnienie, którym uhonorowano rozwiązanie firmy Bitdefender przeznaczone dla klientów biznesowych. W badaniu opartym o 801 przypadków testowych w zakresie ochrony internetowej oraz 1603 przypadków testowych zawierających złośliwe oprogramowanie (malware), Bitdefender konsekwentnie osiąga rezultaty potwierdzające najwyższy stopień zapewnianej ochrony.

Przeczytaj więcej

AV-Comparatives ATP Enterprise grudzień 2020

AV-Comparatives ATP Enterprise, wrzesień – listopad 2020

(Bitdefender Endpoint Security Elite (GravityZone Elite HD) 6.6)

Skuteczność najwyższego rzędu w zakresie wykrywania ataków APT (zaawansowane trwałe zagrożenie).

Oprogramowanie uzyskało maksymalną notę 15 punktów i otrzymało certyfikat AV-Comparatives ATP Enterprise. Autorzy badania zwrócili uwagę na bardzo wysoki poziom analizy heurystycznej, dzięki której system wykrył wszystkie zagrożenia.

Przeczytaj więcej

AV-Comparatives REAL-WORLD PROTECTION TEST listopad 2020

AV-Comparatives – REAL-WORLD PROTECTION TEST, listopad 2020

(Bitdefender Internet Security 25.0)

Odznaczenie najwyższego rzędu za  w rankingu w teście wydajności przeprowadzonym w październiku 2020 r.

AVLab Excellent październik 2020

AVLab – Excellent, październik 2020

(Bitdefender Total Security (Premium))

Wyróżnienie przyznane w rezultacie testowania kompleksowego rozwiązania Bitdefender przez niezależny polski portal AVLab.pl to doskonała rekomendacja dla użytkowników smartfonów i komputerów.

“Oprócz niezbędnej ochrony przed malware, phishingiem, spamem i ransomware (potrafi przywracać zaszyfrowane dane!), mamy dostępnych kilka ważnych modułów, które istotnie oddziaływają na bezpieczeństwo mojego środowiska pracy (i są często pomijane przez osoby doradzające w wyborze rozwiązania ochronnego.)”

Przeczytaj więcej

AV-Comparatives Malware Protection Wrzesień 2020

AV-Comparatives – MALWARE PROTECTION TEST, wrzesień 2020

(Bitdefender Internet Security 25.0)

Najwyższy tytuł za ochronę przed złośliwym oprogramowaniem w badaniu opartym o zestaw testów składający się z 10556 przypadków testowych (takich jak złośliwe adresy URL), od sierpnia do września 2020 r.

Przeczytaj więcej

Certyfikat AV-Comparatives Anti-Phishing Bitdefender 2020

AV-Comparatives – Approved Anti-Phishing, czerwiec – lipiec 2020

(Bitdefender Internet Security)

W teście obejmujcym 505 różnych phishingowych adresów URL badano próby pozyskania danych osobowych, w tym danych logowania do PayPal, bankowości internetowej i kart kredytowych, kont e-mail, Dropbox, eBay, sieci społecznościowych, gier oraz innych usług online.

Bitdefender Internet Security osiągnął jakość ochrony na poziomie 94 proc. Nie doszło do ani jednego fałszywego alarmu z 500 przetestowanych adresów URL. Bitdefender uzyskał certyfikat „Anti-Phishing 2019”, który potwierdził jego skuteczność i przydatność w walce z nieuczciwymi praktykami oszustów w sieci.

Przeczytaj więcej

award_30939_1933829_approved

AV-Comparatives – Approved Business Security, marzec – czerwiec 2020

(Bitdefender Endpoint GravityZone 6.6)

Znakomite wyniki w rankingu pod względem kompleksowej ochrony w badaniu opartym o 767 przypadków testowych w teście ochrony internetowej i 1192 przypadków testowych zawierających złośliwe oprogramowanie (malware). W rezultacie Bitdefender został uhonorowany przez niezależne laboratorium AV-Comparatives certyfikatem Approved Business Security.

Przeczytaj więcej

AV-Comparatives Produkt Roku 2019

AV-Comparatives – Produkt Roku 2019

(Bitdefender Internet Security)

“Bitdefender wygrywa tegoroczną nagrodę Produkt Roku, osiągając poziom Advanced+ we wszystkich siedmiu testach w 2019 r. Dodatkowo otrzymuje Srebrną Nagrodę zarówno za Ochronę Rzeczywistego Świata, jak i Ochronę przed złośliwym oprogramowaniem, a także wspólną Brązową Nagrodę za ochronę przed atakami APT.”

Przeczytaj więcej

csm_avtest_award_2019_best_protection_bitdefender_17f586c80a

AV-TEST – Best Protection 2019

(Bitdefender Endpoint Security (Ultra))

„Dzięki wskaźnikom wykrywania złośliwego oprogramowania utrzymującym się wyraźnie powyżej średniej w branży, “Endpoint Security (Ultra)” firmy Bitdefender zasługuje na nagrodę za najlepszą ochronę dla firm.” – Andreas Marx, CEO AV-TEST.

Żaden inny program nie był w stanie osiągnąć tak znakomitych wyników w kategorii ochrony w corocznym teście.

Przeczytaj więcej

wave-leader

Leader, Forrester WaveTM: Cloud Workload Security, Q4 2019

Wybitna firma zajmująca się analizą branży Forrester® wyznaczyła Bitdefender jako jednego z zaledwie trzech liderów w swojej ocenie 13 najlepszych dostawców wybranych z obszernej listy dostawców zabezpieczeń przed obciążeniem chmurowym.

Przeczytaj więcej

avtest

AV-TEST “TOP PRODUCT”, Najlepsza Ochrona i Wydajność w testach Windows 10, sierpień 2019

(Bitdefender Endpoint Security 6.6)

Maksymalne wyniki w zakresie ochrony i wydajności produktu Endpoint Security w najnowszej rundzie testu AV między lipcem a sierpniem 2019.

avad

AV-Comparatives – MALWARE PROTECTION TEST, Wrzesień 2019

(Bitdefender Internet Security 24.0)

Nr 1 w rankingu w zakresie ochrony w czasie rzeczywistym w oparciu o zestaw testów składający się z 10556 przypadków testowych (takich jak złośliwe adresy URL), od sierpnia do września 2019 r.

VIRUS BULLETIN VB100 March 2019

VIRUS BULLETIN’S VBSPAM+ AWARD, MARZEC 2019

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.7)

Aby zdobyć nagrodę VBSpam +, produkt musi osiągnąć wskaźnik wykrywania spamu wyższy niż 99,50% i zero fałszywych alarmów. W marcowym teście Bitdefender miał czwarty najlepszy wskaźnik wykrywalności (99,92%).

AV-Comparatives Outstanding Product 2018

AV-COMPARATIVES – Outstanding Security Product 2018

(Bitdefender Internet Security)

Zdobywca corocznej nagrody AV-Comparatives za wybitne wyniki we wszystkich dziedzinach, w tym za najlepszą ochronę w świecie rzeczywistym, wydajność, zwalczanie złośliwego oprogramowania i niski poziom fałszywych alarmów.

Przeczytaj więcej

AV-Comparatives REAL-WORLD PROTECTION TEST MARZEC - KWIECIEŃ 2018

REAL-WORLD PROTECTION TEST, marzec – kwiecień 2018

(Bitdefender Endpoint Security Elite 6.2)

Wyniki tego testu są oparte na zestawie testowym składającym się z 620 przypadków testowych (takich jak złośliwe adresy URL), testowanych od początku marca do końca kwietnia.

AV-Comparatives MALWARE PROTECTION TEST kwiecień 2018

MALWARE PROTECTION TEST, kwiecień 2018

(Bitdefender Internet Security 22.0)

Malware Protection Test ocenia zdolność programu zabezpieczającego do ochrony systemu przed infekcją szkodliwymi plikami przed, w trakcie lub po wykonaniu. Do tego testu użyto 1470 próbek złośliwego oprogramowania.

AV-TEST BEST PERFORMANCE 2017 ANNUAL AWARD

AV-TEST, Nagroda za Najlepszą Wydajność, 2017

(Bitdefender Internet Security, Bitdefender Endpoint Security)

Od czterech lat Bitdefender konsekwentnie oferuje najwyższej klasy ochronę i wydajność. Osiągnięcia te są świadectwem naszego zaangażowania w ochronę klientów i dostarczania produktów, które zaspokajają ich potrzeby.

AV-TEST BEST PROTECTION 2017 ANNUAL AWARD

AV-TEST, Nagroda za Najlepszą Ochronę, 2017

(Bitdefender Endpoint Security)

Bitdefender Endpoint Security uzyskał najwyższy wynik w kategorii Najlepsza Ochrona AV-TEST. Sześć algorytmów uczenia maszynowego służących do wykrywania złośliwego oprogramowania i innych zagrożeń internetowych, techniki głębokiego uczenia się i wykrywanie anomalii odgrywają istotną rolę w proaktywnej walce z nowymi i nieznanymi zagrożeniami.

AV-COMPARATIVES APPROVED BUSINESS PRODUCT AWARD 2017

(GravityZone Advanced Business Security)

W ramach certyfikacji produktów bezpieczeństwa biznesowego AV Comparatives przeprowadził test ochrony w realnym świecie, wykorzystując własne Real-World Testing Framework. Aby uzyskać zatwierdzoną nagrodę za produkt biznesowy, sprawdzone produkty musiały osiągnąć współczynnik ochrony co najmniej 90%, bez fałszywych alarmów w oprogramowaniu. Bitdefender GravityZone Advanced Business Security uzyskał po raz kolejny bardzo wysoki wynik ogólny i zdobył nagrodę Approved Business Product.

AV-TEST “TOP PRODUCT”, Najlepszy wynik w testach Windows 7, luty 2017

(Bitdefender Endpoint Security 6.2)

W styczniu i lutym 2017 r. nieustannie analizowaliśmy 13 produktów do ochrony punktów końcowych, korzystając z ustawień dostarczonych przez sprzedawcę. […] Skupiliśmy się na realistycznych scenariuszach testowych i  na zagrożeniach w świecie rzeczywistym. Produkty musiały demonstrować swoje możliwości, wykorzystując wszystkie komponenty i warstwy ochronne.

Przeczytaj więcej

AV-TEST, Nagroda za Najlepszą Wydajność, 2017

(Bitdefender Endpoint Security Version 6.2)

Bitdefender Endpoint Security oferuje imponujące funkcje.

Bitdefender uzyskał doskonałe wyniki w sześciu testach z zakresu ochrony w 2016 roku. Endpoint Security nie spowalniał zarządzania codziennymi procedurami systemów testowych. Produkt osiągnął niezwykłe wyniki także w kategoriach testowych wydajności i użyteczności.

“Bitdefender Endpoint Security udowodnił, że nie trzeba poświęcać dobrych zabezpieczeń w imię szybkości chronionych systemów.” – Guido Habicht, CEO AV-TEST GmbH

Przeczytaj więcej

VIRUS BULLETIN’S VB100, czerwiec 2017

(Bitdefender GravityZone Security for Endpoints)

Nagrodę VB100 zdobywają produkty, które blokują wszystkie pliki z WildList (złośliwe oprogramowanie zgłoszone jako dzikie przez specjalistów ds. Bezpieczeństwa), nie generując fałszywych alarmów podczas skanowania dużej i regularnie aktualizowanej kolekcji czystych plików Virus Bulletin.

Przeczytaj więcec

VIRUS BULLETIN VB100 LUTY 2017

VIRUS BULLETIN’S VB100, luty 2017

(Bitdefender Endpoint Security Version 6.2, Ubuntu Linux Server Edition)

Nienaganna stabilność […] i bardzo niewielki wpływ na nasz zestaw działań. Detekcja była silna jak zawsze, z dobrymi wynikami w zestawach certyfikacyjnych.

Przeczytaj więcej

VIRUS BULLETIN VB100 LUTY 2016

VIRUS BULLETIN’S VB100, luty 2016

(Bitdefender Security for Samba Linux)

Doskonałe wykrywanie […] z dobrymi wynikami ogólnymi.

przeczytaj więcej

AV-TEST TOP PRODUCT ZA NAJLEPSZĄ WYDAJNOŚĆ LUTY 2016

AV-TEST “TOP PRODUCT”, Najlepsza Ochrona i Użyteczność w testach Windows  7, luty 2016

(Bitdefender Endpoint security)

Rozwiązanie Bitdefender uzyskało miano “Najlepszego produktu” w nowo wprowadzonej kategorii Testowanie w systemie Windows. Produkty osiągające 17,5 lub 18 punktów na 18 punktów kwalifikują się odznaki TOP PRODUCT.

przeczytaj więcej

PC MAG “EXCELLENT” AWARD,  styczeń 2016

(Bitdefender gravityzone business security)

Bitdefender GravityZone Business Security łączy wyjątkowe zabezpieczenia przed złośliwym oprogramowaniem, złośliwymi adresami URL i ochroną przed phishingiem dzięki wysoce konfigurowalnej konsoli zarządzania. – PC Mag

VIRUS BULLETIN VBSPAM+ AWARD, styczeń 2016

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Bitdefender bierze udział w testach od 2009 r. Od samego początku uzyskuje bardzo dobre wyniki, jednak jeszcze nigdy wcześniej nie wypadł aż tak doskonale . Z imponująco wysokim wynikiem końcowym, twórcy Bitdefender zdobywają kolejną nagrodę VBSpam + do swojej kolekcji. – Virus Bulletin

AV-TEST BEST PERFORMANCE 2015 ANNUAL AWARD

AV-TEST, Nagroda za Najlepszą Wydajność, 2015

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 7)

“Firmy, które zaufały rozwiązaniu Bitdefender otrzymują w zamian nie tylko bezpieczny produkt, ale także rozwiązanie
z funkcjami nie obciążającymi systemu.” – Guido Habicht, dyrektor generalny AV-TEST GmbH

Bitdefender Endpoint Security oferuje imponujące funkcje. W sześciu indywidualnych testach certyfikacyjnych rozwiązanie konsekwentnie dowiodło swojej inteligentnej obsługi zasobów klienta Windows, zachowując przy tym bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. Podczas testu wykonywano codzienne czynności: uruchamianie stron internetowych, pobieranie oprogramowania z Internetu, kopiowanie plików i instalowanie.

NAGRODA AV-TEST 2014 ZA NAJLEPSZĄ WYDAJNOŚĆ

AV-TEST, Nagroda za Najlepszą Wydajność, 2014

(Bitdefender Endpoint Security)

“Bitdefender Endpoint Security to nie rzucające się w oczy zabezpieczenie, które oprócz łatwej obsługi zapewnia doskonałą ochronę przedsiębiorstwa.” – Maik Morgenstern, CTO AV-TEST GmbH

We wszystkich testach certyfikacyjnych z 2014 r. Bitdefender Endpoint Security nie wykazywał żadnych negatywnych skutków dla szybkości komputera klienta podczas codziennego użytkowania. Bitdefender otrzymuje nagrodę AV-TEST 2014 za najlepszą wydajność.

Certyfikat AV-TEST Lipiec - sierpień 2014

AV-TEST, lipiec – sierpień 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 7)

W lipcu i sierpniu 2014 r. nieprzerwanie ocenialiśmy 9 produktów ochrony punktu końcowego, korzystając z ustawień dostarczonych przez sprzedawcę. Zawsze używaliśmy najbardziej aktualnej publicznie dostępnej wersji wszystkich produktów do testowania. Skupiliśmy się na realistycznych scenariuszach testowych. Produkty musiały demonstrować swoje możliwości, wykorzystując wszystkie komponenty i warstwy ochronne.

Certyfikat AV-TEST Marzec - kwiecień 2014

AV-TEST, marzec – kwiecień 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3, Windows 8.1)

Używaliśmy najbardziej aktualnej publicznie dostępnej wersji wszystkich produktów do testowania. Mogły aktualizować się w dowolnym momencie i sprawdzać usługi w chmurze. Skupiliśmy się na realistycznych scenariuszach testowych. Produkty musiały demonstrować swoje możliwości, wykorzystując wszystkie komponenty i warstwy ochronne.

zdjecie

Komputer Świat, marzec 2014

(Bitdefender Internet Security)

Za najlepszy produkt w kategorii cena/jakość w teście pakietów Internet Security

 

AV-TEST, styczeń – luty 2014

(Bitdefender Endpoint Security 5.3)

W styczniu i lutym 2014 r. Nieprzerwanie ocenialiśmy 9 produktów ochrony punktu końcowego, korzystając z ustawień dostarczonych przez sprzedawcę. Skupiliśmy się na realistycznych scenariuszach testowych. Produkty musiały demonstrować swoje możliwości, wykorzystując wszystkie komponenty i warstwy ochronne.

Certyfikat AV-COMPARATIVES - Top Rated product 2013 Real-World Protection Test

AV-COMPARATIVES – Najwyżej oceniany produkt – Real-World Protection Test, grudzień 2013

(Bitdefender Internet Security 2014)

Pełne, długoterminowe raporty z testów dynamicznych. Dokładnie oceniamy możliwości ochrony z ustawieniami domyślnymi. Wyniki miesięczne i dwa 4-miesięczne raporty przeglądowe. Ramy te są uznawane za innowację w dziedzinie informatyki.

Certyfikat AV-COMPARATIVES - Gold - Proactive Protection 2013

AV-COMPARATIVES – Gold – Proactive Malware Detection, 2013

Test wykrywania plików jest jednym z najbardziej deterministycznych czynników oceny skuteczności silnika antywirusowego.

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, listopad 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Laboratoria Bitdefender Antispam podniosły poprzeczkę po raz kolejny. Bitdefender Security dla serwerów pocztowych wykazał niezwykłą wykrywalność – 99,96% i zero fałszywych alarmów.

“Tylko 29 wiadomości spamowych zostało pominiętych przez Bitdefender w tym teście, co zwiększyło wskaźnik spamu do imponującego poziomu 99,96%. Po raz kolejny rozwiązanie poprawnie zidentyfikowało wszystkie legalne wiadomości e-mail, zdobywając nagrodę VBSpam+”

VIRUS BULLETIN’S VB100 PAŹDZIERNIK 2013

VIRUS BULLETIN’S VB100, październik 2013

(Bitdefender Endpoint Security 5.x)

Testy porównawcze VB100 to regularne, niezależne porównanie rozwiązań antywirusowych. Każdy raport z testu łączy unikalny schemat certyfikacji VB100 z dogłębną analizą wydajności produktu w różnych skalach.

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, wrzesień 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

“Produkt zawsze działał dobrze, zdobywając nagrodę VBSpam w każdym z 26 ostatnich testów. W tym teście produkt osiąga piątą z rzędu nagrodę VBSpam+.”

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, lipiec 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Aby zdobyć nagrodę VBSpam +, produkt musi osiągnąć wskaźnik wykrywania spamu wyższy niż 99,50% i zero fałszywych alarmów. W lipcowym teście Bitdefender miał drugi najlepszy wskaźnik wykrywalności (99,94%).

“Bitdefender zachowuje rekordową liczbę uzyskanych nagród VBSpam, zdobywając je w każdym z 26 testów, które udało nam się przeprowadzić. Rumuński sprzedawca pobił też inny rekord: nie pominął ani jednego autentycznego e-maila w całym 2013 roku, i tym samym zdobył cztery nagrody VBSpam + z rzędu.”

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, maj 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Bitdefender Security for Mail Servers został nagrodzony trzecią nagrodą VBSpam + z rzędu za wysoką szybkość przechwytywania spamu i lepsze wykrywanie. Z tą 22 nagrodą najwyższej rangi, Bitdefender potwierdza swoją skuteczność i zaangażowanie w zapewnianie najlepszej ochrony antymalware.

“Jako jedyny produkt brał udział w każdym teście VBSpam i w każdym z nich zdobywał nagrodę VBSpam. Bitdefender może mieć powód do dumy.”

VIRUS BULLETIN’S VBSpam+, marzec 2013

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2)

Virus Bulletin przyznał Bitdefender Security for Mail Servers 3.1.2 nagrodę VBSpam + za wysoką szybkość wyłapywania spamu i lepsze wykrywanie. Bitdefender od czterech lat bierze udział w każdym teście VBSpam i stale zdobywa wysokie wyniki.

Certyfikat AV-Comparatives – Produkt Roku 2012

AV-COMPARATIVES – Produkt Roku 2012

(Bitdefender Antivirus)

“Bitdefender wyraźnie przejął inicjatywę w branży i naprawdę zasługuje na tę nagrodę”. – styczeń 2013 r. | CEO Andreas Clementi AV-Comparatives.

Certyfikat AV-Comparatives Approved Corporate Product 2012

AV-COMPARATIVES – APPROVED Corporate Product 2012

(Bitdefender Security for Virtualized Environments)

“Stwierdziliśmy, że Bitdefender Cloud Security for Endpoints jest bardzo dobrze dopasowany do małych sieci biznesowych.” Pierwszy e-mail przedstawia podstawowe informacje i łącza do instalacji w bardzo prosty i przejrzysty sposób, a wdrożenie, monitorowanie i zarządzanie są bardzo proste.”

Certyfikat AV-Comparatives Approved Corporate Product 2012

AV-COMPARATIVES – APPROVED Corporate Product 2012

(Bitdefender Cloud Security for Endpoints)

“Stwierdziliśmy, że Bitdefender Cloud Security for Endpoints jest bardzo dobrze dopasowany do małych sieci biznesowych.” Pierwszy e-mail przedstawia podstawowe informacje i łącza do instalacji w bardzo prosty i przejrzysty sposób, a wdrożenie, monitorowanie i zarządzanie są bardzo proste.”

AV-TEST – Najlepsza Ochrona – 2012

(Bitdefender Internet Security 2012/2013)

Bitdefender 2013 potwierdza swoją czołową pozycję i dominuje w trudnych testach AV, osiągając najwyższy ogólny wynik w zakresie ochrony, napraw i użyteczności.

SECURITY PRODUCT OF THE YEAR 2011

(Bitdefender Business Solutions 3.5)

”Podobała nam się zdolność tego produktu do instalowania oprogramowania antywirusowego i zabezpieczającego w całej sieci, nawet na komputerach niezarządzanych, w których nie ma instalacji Active Directory.”

Wyróżniona lista “Produktów Roku” CRN rozpoznaje najbardziej imponujące nowe produkty roku 2011. Aby ustalić tegoroczną listę, redaktorzy CRN współpracowali z Centrum Testowym CRN, aby ocenić najnowsze produkty, które wejdą na rynek. Sędziowie przeanalizowali setki nowych innowacyjnych produktów i skrócili listę do tych produktów, które wniosły znaczną wartość do społeczności użytkowników końcowych, jednocześnie wywierając natychmiastowy wpływ na społeczność dostawców rozwiązań.

AV-TEST’S BEST PROTECTION 2011 ANNUAL AWARD

(Bitdefender Internet Security 2011/2012)

“Bitdefender wielokrotnie robił na nas wrażenie w całym 2011 roku”, twierdzi Andreas Marx, dyrektor generalny AV-TEST. “Konkurencja była dość zacięta przez cały rok, ale ostatecznie wyłoniliśmy zwycięzcę. To sprawia, że z przyjemnością przyznajemy Bitdefender naszą pierwszą doroczną nagrodę dla Najlepszej Ochrony użytkownika domowego.”

Nagroda potwierdza jakość ochrony zarówno domowych, jak i biznesowych produktów, które wykorzystują wspólną technologię wykrywania. Wyróżnienie oznacza debiut corocznych nagród przyznawanych przez AV-TEST Institute, Magedeburg, niemiecką firmę zajmującą się analizą oprogramowania bezpieczeństwa, uznaną przez Bitdefender i wszystkich konkurentów za autorytet. Jest to seria nagród w 2011 roku, które konsekwentnie stawiają Bitdefender na czele konkurencji w zakresie poziomu ochrony.

VIRUS BULLETIN’S VB100, Październik 2011

(Bitdefender Client Security 3.1.9, Bitdefender Security for File Servers 3.5, Bitdefender Security for Samba 3.1.2)

Virus Bulletin nagrodził Bitdefender Security for File Servers 3.5 w październiku 2011 roku komentując: “Wskaźniki wykrywania w zainfekowanych zestawach były niezwykle imponujące, prawie idealne w większości obszarów i spadały tylko nieco poniżej 90% w proaktywnym tygodniu zestawów RAP. ” W grudniu 2010 Bitdefender Client Security 3.1.9 otrzymał nagrodę VB100, a w lutym 2011 Bitdefender Security for Samba 3.1.2 otrzymał nagrodę VB100, uzyskując najwyższy wynik końcowy.

VIRUS BULLETIN’S VBSPAM, lipiec 2011

(Bitdefender Security for Mail Servers 3.0.2)

W raporcie z lipca 2011 r. stwierdzono, że “rozwiązanie antyspamowe Bitdefender nadal jest jedynym produktem, który zdobył nagrodę VBSpam we wszystkich 14 naszych testach. Dzięki całkowitemu brakowi fałszywych alarmów produkt osiągnął drugi najwyższy wynik w tym miesiącu “. Po teście w marcu 2012 Bitdefender wygrał w sumie 18 nagród VBSpam z rzędu.

Rozwiązania antyspamowe Bitdefender były testowane przez laboratorium testowe Virus Bulletin (VB) od pierwszego testu antyspamowego. Rozwiązanie Bitdefender jest jedynym, które zdobyło nagrodę w każdym teście VBSpam. Dzięki zwiększającemu się wskaźnikowi spamu, w połączeniu z bardzo niewielką liczbą fałszywych alarmów, zawsze zdobywało najwyższe wyniki.

Certyfikat AV-Comparatives Approved Corporate Product 2011

AV-COMPARATIVES – APPROVED Corporate Product 2011

(Bitdefender Client Security 3.5, Bitdefender Security for File Servers 3.5, Bitdefender Security for Exchange 3.5)

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy