Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Security for Exchange

GravityZone Security for Exchange Servers dostarcza najwyższej jakości oprogramowanie antyspamowe i antywirusowe dla serwerów pocztowych, zapewniając bezpieczne środowisko wymiany e-maili przy minimalnym zużyciu zasobów.

Zaawansowana ochrona środowisk Microsoft Exchange


Antyspam, antyphishing i antywirus z zaawansowaną analizą behawioralną oraz wbudowaną ochroną przed zagrożeniami zero-day.


Filtrowanie ruchu mailowego razem z załącznikami i zawartością wymusza bezpieczeństwo wiadomości wychodzących i przychodzących na Exchange.


Skanowanie antymalware zabezpiecza użytkowników przed wyrafinowanymi zagrożeniami i exploitami oraz może być przeniesione z chronionych serwerów pocztowych na scentralizowane serwery bezpieczeństwa.


Proste w użyciu scentralizowane zarządzanie i raportowanie ujednolicają polityki dla punktów końcowych i przesyłanie wiadomości.


Bitdefender GravityZone łączy wszystkie usługi bezpieczeństwa potrzebne organizacji w pojedynczą platformę zarządzania, która może odciążyć serwery i punkty końcowe, przenosząc skanowanie na bezpieczne urządzenia wirtualne, zapewniając niezrównaną ochronę przed zaawansowanymi zagrożeniami.


Bezproblemowa integracja z Active Directory, VMware vCenter i Citrix XenServer upraszcza wdrożenia zdalne.


Antyspam, antyphishing i antywirus z zaawansowaną analizą behawioralną oraz wbudowaną ochroną przed zagrożeniami zero-day.

Uznanie branżowe

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Zobacz więcej
Zobacz więcej

Zaawansowane technologie antyspamowe

Zaawansowane dopasowywanie wzorców

Bardzo dokładne i wydajne heurystyczne filtry antyspamowe wykrywają nowe i nieznane wiadomości spamowe na podstawie ich cech oraz podobieństw do tych już rozpoznanych.

Analiza danych w czasie rzeczywistym

Bitdefender posiada filtr analizy danych w czasie rzeczywistym, który wykorzystuje globalną bazę danych w chmurze do wykrywania spamu oraz do szybkiego wdrożenia ochrony przed zero-day czy innymi zaawansowanymi zagrożeniami.

FAQ

GravityZone Security for Exchange Servers wykorzystuje wiele warstw ochrony przed spamem i phishingiem w celu określenia, czy wiadomości e-mail są wektorami dla spamu lub zagrożeń.

Wykorzystujący chmurę Bitdefender Global Protective Network, GravityZone Security for Exchange Servers dostarcza najsilniejszą ochronę wykrywającą w czasie rzeczywistym spam oraz próby phishingu.

Specyfikacje / Wymagania

Minimalne wymagania sprzętowe: Procesor 4 vCPU po 2 GHz każdy
Minimalna pamięć RAM: zalecane 6 GB,
40 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Dostęp do Internetu w celu aktualizacji i komunikacji ze zdalnymi i mobilnymi punktami końcowymi
Wymagania dotyczące konsoli internetowej
Internet Explorer 9+
Mozilla Firefox 14+
Google Chrome 15+
Safari 5+
Zalecana rozdzielczość ekranu: 1024×768 lub wyższa

Antywirus dla firm GravityZone Security for Exchange Servers jest zasilany przez scentralizowaną konsolę GravityZone Control Center. GravityZone Control Center może zostać wdrożone jako urządzenie wirtualne w następujących formatach:
– OVA (kompatybilny z VMware vSphere, View)
– XVA (kompatybilny z Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
– VHD (kompatybilny z Microsoft Hyper-V)
– Archiwa TAR.BZ2 dla KVM, Oracle lub RedHat Enterprise Virtualization

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy