Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GravityZone Full Disk Encryption

Twój komputer zasługuje na najlepsze szyfrowanie dysku. GravityZone Full Disk Encryption to natywny sprawdzony moduł szyfrujący, który można dodać do dowolnego rozwiązania antywirusowego Bitdefender, aby zapewnić bezpieczeństwo danych biznesowych i zmniejszyć ryzyko utraty lub kradzieży danych.

Możliwości i korzyści

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) wykorzystuje natywne mechanizmy szyfrowania dostarczane przez Windows (BitLocker) i Mac (szyfrowanie dysku FileVault oraz narzędzie wiersza poleceń diskutil), aby zapewnić kompatybilność i wydajność. Nie trzeba wdrażać dodatkowego agenta ani instalować serwera zarządzania kluczami. Raporty dotyczące szyfrowania dysku umożliwiają wgląd i kontrolę oraz pomagają udowodnić zgodność z przepisami.

GravityZone Control Center zapewnia pojedynczą scentralizowaną konsolę nie tylko do ochrony wszystkich punktów końcowych przed złośliwym oprogramowaniem i ukierunkowanymi atakami, ale także do raportowania zgodności i odzyskiwania klucza szyfrowania. Prostota i łatwość zarządzania pozwalają pracownikom ochrony na sprawne i bezproblemowe monitorowanie bezpieczeństwa firmy.

Uwierzytelnianie przed rozruchem uniemożliwia odczytanie czegokolwiek z dysku twardego, na przykład systemu operacyjnego, dopóki użytkownik nie potwierdzi, że ma prawidłowe hasło. Gwarantuje to bezpieczne, odporne środowisko poza systemem operacyjnym, działające jako zaufana warstwa uwierzytelniania.

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) wykorzystuje natywne mechanizmy szyfrowania dostarczane przez Windows (BitLocker) i Mac (szyfrowanie dysku FileVault oraz narzędzie wiersza poleceń diskutil), aby zapewnić kompatybilność i wydajność. Nie trzeba wdrażać dodatkowego agenta ani instalować serwera zarządzania kluczami. Raporty dotyczące szyfrowania dysku umożliwiają wgląd i kontrolę oraz pomagają udowodnić zgodność z przepisami.

"Dzięki szyfrowaniu całego dysku można łatwo zarządzać kluczami szyfrowania BitLocker z konsoli GravityZone. Zdalne blokowanie i odblokowywanie zaszyfrowanych urządzeń jest szczególnie istotne dla osób pracujących z domu. GravityZone zapewnia ważną warstwę ochrony i bezpieczeństwa zastrzeżonych danych naszych klientów i własności intelektualnej w naszych stacjach roboczych. Bitdefender stale monitoruje i chroni na najwyższym poziomie nasze aplikacje i punkty końcowe oraz wszystkie dane, które przepływają między nimi."
Mathieu Barré
Menedżer IT, Partner Mews
"Bitdefender stale monitoruje i chroni nasze aplikacje i punkty końcowe o złotym standardzie oraz wszystkie dane, które między nimi przepływają."
Randy Whitten
Dyrektor ds. IT i operacji, SambaSafety

Technologie

GravityZone Full Disk Encryption to opcjonalny dodatek do zintegrowanej platformy bezpieczeństwa GravityZone firmy Bitdefender. Nasza wielokrotnie nagradzana platforma łączy ochronę antywirusową, wzmacnianie ochrony, zapobieganie atakom, wykrywanie zagrożeń, reagowanie na nie i usługi we wszystkich punktach końcowych, sieciach, poczcie e-mail i platformach w chmurze.

Uznanie w branży

Bitdefender jest uznawany za lidera cyberbezpieczeństwa przez niezależne organizacje testujące, firmy analityków branżowych i media.

Pokaż więcej
Pokaż więcej

FAQ

GravityZone Full Disk Encryption (FDE) zapewnia ochronę Twoich danych, zapobiegając nieautoryzowanemu dostępowi do całego dysku twardego jednocześnie. Co tydzień giną lub są kradzione tysiące laptopów. Bez pełnego szyfrowania dysku każdy, kto znajdzie (lub ukradnie) Twój notebook, może uzyskać dostęp do przechowywanych w nim danych. Wybierając GravityZone Full Disk Encryption, stawiasz na ochronę na wysokim poziomie.

Nawet jeśli hasła mogą uniemożliwić szkodliwym podmiotom zalogowanie się do urządzenia i korzystanie z niego, dysk z danymi jest nadal dostępny dla każdego, kto go wyjmie i zainstaluje w innym komputerze. FDE zabezpiecza dane na dysku niezależnie od tego, kto fizycznie je posiada.

GravityZone Full Disk Encryption to opcjonalny moduł dodatkowy do dowolnego rozwiązania antywirusowego, zapewniającego bezpieczeństwo punktów końcowych GravityZone firmy Bitdefender.

Można go kupić wypełniając odpowiedni formularz lub kontaktując się z naszym działem handlowym.

Specyfikacje / Wymagania

Moduł GravityZone Full Disk Encryption wykorzystuje istniejące zasoby sprzętowe w Twoim środowisku GravityZone. Z punktu widzenia oprogramowania wymagania są prawie takie same jak w przypadku funkcji Windows – BitLocker lub szyfrowania dysku FileVault oraz narzędzia wiersza poleceń diskutil dla komputerów Mac. Większość ograniczeń dotyczy właśnie powyższych narzędzi.

Aby uzyskać więcej informacji, sprawdź stworzoną przez producenta sekcję najczęściej zadawanych pytań (FAQ) poświęconą GravityZone Full Disk Encyption.

Już dziś stań się firmą odporną na cyberataki

Jesteśmy tutaj, aby pomóc Ci wybrać rozwiązanie lub usługę odpowiednią dla Twojej firmy.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy