Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Gravityzone Full Disk Encryption

Pełne szyfrowanie dysku

GravityZone FDE - Pełne Szyfrowanie

Eksperci z firmy Bitdefender nieustannie pracują nad ulepszeniem rozwiązań ochrony użytkowników wdrażajac nowe produkty i funkcje, aby móc zaoferować jeszcze lepsze zabezpieczenie przed cyber-atakami oraz możliwość optymalnego zarządzania funkcjami bezpieczeństwa. Bitdefender udostępnia teraz kolejną funkcję ochrony w postaci:

Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption). 

FDE jest istotnym składnikiem warstwy kontrolującej i wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia najwyższej zgodności i wydajności. Jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia jego szybkie i bezproblemowe wdrożenie w firmie. Pełne Szyfrowanie można nabyć jako dodatek do wszystkich obecnych produktów Bitdefender GravityZone do ochrony punktów końcowych.

security for mobile

Dane są najważniejszym zasobem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży.

security for mobile

Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków twardych oraz uwierzytelnianie przed ponownym uruchomieniem na twoich mobilnych punktach końcowych.

security for mobile

Wykorzystywanie sprawdzonych systemów szyfrowania natywnego dla systemu Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), które pozwala uniknąć problemów z wydajnością i nie wymaga nowego agenta

Funkcje i korzyści

Mechanizmy szyfrowania udostępnione przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault) w celu zapewnienia najwyższej zgodności i wydajności. Nie wymaga wdrażania dodatkowego agenta.

Konsola GravityZone jest w stanie rozpoznać i zintegrować punkty końcowe połączone z domeną usługi Active Directory i dokładniej wyświetlić punkty końcowe i grupy AD w specjalnym drzewie sieci, a dzieki temu szybciej wdrożyć szyfrowanie na poszczególnych punktach końcowych.

Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży. O ile utracone urządzenie przenośne można zrekompensować zakupem nowego, to wypłynięcie danych doprowadzi do utraty klientów, reputacji lub znacznych strat finansowych. Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków.

Po uruchomieniu modułu zarządzania szyfrowaniem na istniejącej konsoli GravityZone, wdrożenie szyfrowania na punkty końcowe może zostać centralnie zainicjowane i w pełni zarządzane. Proces wdrażania jest zatem szybki i prosty.

Konsola GravityZone jest teraz punktem kompleksowej kontroli, służącym nie tylko do ochrony punktów końcowych przed złośliwym oprogramowaniem lub atakami docelowymi, ale również do raportowania zgodności i odzyskiwania klucza szyfrowania. Prostota i łatwość zarządzania pozwoli personelowi ochrony pracować skuteczniej.

Funkcja FDE dostępna dla usługodawców jako opcjonalna usługa rozliczeniowa z licencją miesięczną ,,pay-per-use’’ i roczną, która może zostać dodana do istniejących produktów
dla stałych klientów i partnerów. Nowy moduł zarządzany jest z tej samej konsoli, z której korzystają dziś klienci i dostawcy usług miesięcznych.

Specyfikacja

Serwery Windows i środowiska stacji roboczej: Windows 7 Enterprise (with TPM), Windows 7 Ultimate (with TPM) Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Pro,
Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows Server 2008 R2* (with TPM) Windows Server 2012* Windows Server 2012 R2*,
Windows Server 2016*

* Bitlocker nie jest dołączony do tych systemów operacyjnych i musi być instalowany osobno

Mac Mac OS X Mountain Lion (10.8), OS X Mavericks(l 0.9), OS X Yosemite (10.10), OS X El Capitan (10.11 ), macOS Sierra

Sprawdź pełną listę wymagań na naszej dedykowanej stronie wsparcia biznesowego.

GravityZone FDE

Szyfrowanie to dodatkowa ochrona, która pozwoli jeszcze lepiej zabezpieczyć firmę przed atakami z zewnątrz, w szczególności tymi typu Ransomware – najbardziej rozpowszechnionym i najszybciej rozwijającym się zagrożeniem w sieci.

Jeśli chcesz korzystać z GravityZone FDE pełne szyfrowanie dysku, przejdź do szybkiego startu:

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy