Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

GRAVITYZONE FULL DISK ENCRYPTION

Pełne szyfrowanie dysku

GravityZone FDE - Pełne Szyfrowanie

Eksperci z firmy Bitdefender nieustannie pracują nad ulepszeniem rozwiązań ochrony użytkowników wdrażajac nowe produkty i funkcje, aby móc zaoferować jeszcze lepsze zabezpieczenie przed cyber-atakami oraz możliwość optymalnego zarządzania funkcjami bezpieczeństwa. Bitdefender udostępnia teraz kolejną funkcję ochrony w postaci:

Pełnego Szyfrowania Dysku (Full Disk Encryption). 

FDE jest istotnym składnikiem warstwy kontrolującej i wykorzystuje mechanizmy szyfrowania urządzeń, dostarczane przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), w celu zapewnienia najwyższej zgodności i wydajności. Jest w pełni zintegrowany z konsolą GravityZone i agentem, co umożliwia jego szybkie i bezproblemowe wdrożenie w firmie. Pełne Szyfrowanie można nabyć jako dodatek do wszystkich obecnych produktów Bitdefender GravityZone do ochrony punktów końcowych.

Dane są najważniejszym zasobem w gospodarce cyfrowej. Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży.

Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków twardych oraz uwierzytelnianie przed ponownym uruchomieniem na twoich mobilnych punktach końcowych.

Wykorzystywanie sprawdzonych systemów szyfrowania natywnego dla systemu Windows (BitLocker) i Mac (FileVault), które pozwala uniknąć problemów z wydajnością i nie wymaga nowego agenta

Funkcje i korzyści

Mechanizmy szyfrowania udostępnione przez system Windows (BitLocker) i Mac (FileVault) w celu zapewnienia najwyższej zgodności i wydajności. Nie wymaga wdrażania dodatkowego agenta.

Konsola GravityZone jest w stanie rozpoznać i zintegrować punkty końcowe połączone z domeną usługi Active Directory i dokładniej wyświetlić punkty końcowe i grupy AD w specjalnym drzewie sieci, a dzieki temu szybciej wdrożyć szyfrowanie na poszczególnych punktach końcowych.

Pracownicy w trakcie podróży służbowej lub podczas dojazdu do pracy, noszą przy sobie laptopa, zawierającego informacje ważne dla firmy, narażeni są na ryzyko jego utraty lub kradzieży. O ile utracone urządzenie przenośne można zrekompensować zakupem nowego, to wypłynięcie danych doprowadzi do utraty klientów, reputacji lub znacznych strat finansowych. Unikaj ryzyka kradzieży danych i zachowaj zgodność z przepisami poprzez pełne szyfrowanie dysków.

Po uruchomieniu modułu zarządzania szyfrowaniem na istniejącej konsoli GravityZone, wdrożenie szyfrowania na punkty końcowe może zostać centralnie zainicjowane i w pełni zarządzane. Proces wdrażania jest zatem szybki i prosty.

Konsola GravityZone jest teraz punktem kompleksowej kontroli, służącym nie tylko do ochrony punktów końcowych przed złośliwym oprogramowaniem lub atakami docelowymi, ale również do raportowania zgodności i odzyskiwania klucza szyfrowania. Prostota i łatwość zarządzania pozwoli personelowi ochrony pracować skuteczniej.

Funkcja FDE dostępna dla usługodawców jako opcjonalna usługa rozliczeniowa z licencją miesięczną ,,pay-per-use’’ i roczną, która może zostać dodana do istniejących produktów
dla stałych klientów i partnerów. Nowy moduł zarządzany jest z tej samej konsoli, z której korzystają dziś klienci i dostawcy usług miesięcznych.

Specyfikacja

Serwery Windows i środowiska stacji roboczej: Windows 7 Enterprise (with TPM), Windows 7 Ultimate (with TPM) Windows 8 Pro Windows 8 Enterprise, Windows 8.1 Pro,
Windows 8.1 Enterprise, Windows 10 Pro, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Education, Windows Server 2008 R2* (with TPM) Windows Server 2012* Windows Server 2012 R2*,
Windows Server 2016*

* Bitlocker nie jest dołączony do tych systemów operacyjnych i musi być instalowany osobno

Mac Mac OS X Mountain Lion (10.8), OS X Mavericks(l 0.9), OS X Yosemite (10.10), OS X El Capitan (10.11 ), macOS Sierra

GravityZone FDE

Szyfrowanie to dodatkowa ochrona, która pozwoli jeszcze lepiej zabezpieczyć firmę przed atakami z zewnątrz, w szczególności tymi typu Ransomware – najbardziej rozpowszechnionym i najszybciej rozwijającym się zagrożeniem w sieci.

Jeśli chcesz korzystać z GravityZone FDE pełne szyfrowanie dysku, przejdź do szybkiego startu:

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy