Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Asysta wdrożeniowa

Czy to Twój pierwszy prawdziwy kontakt z Bitdefender GravityZone? Czy potrzebujesz pomocy we wstępnej konfiguracji zakupionego oprogramowania antywirusowego?

Nasi specjaliści zapewnią Ci profesjonalną pomoc w zakresie wstępnej konfiguracji Twojego zakupu. Nasz inżynier wprowadzi Cię w podstawy działania naszego rozwiązania abyś w przyszłości mógł sam zarządzać swoim systemem antywirusowym.

Przygotujemy dla Ciebie instalatory oraz skonfigurujemy Twoją pierwszą politykę ustawień. Przedstawimy sposoby na wdrożenie Bitdefender GravityZone oraz pokażemy, na przykładach, jak wygląda proces instalacji. W ramach usługi asysty wdrożeniowej zapewnimy Tobie optymalną konfigurację dzięki, której uzyskasz lepszy start oraz będziesz mógł czuć się bezpiecznie.

Zakres asysty wdrożeniowej:

Pełne wdrożenie

Jeśli potrzebujesz pomocy przy wdrożeniu systemu antywirusowego i chciałbyś jak najszybciej zapewnić kompleksowe bezpieczeństwo swojej firmie to ta opcja jest dedykowana dla Ciebie!

Zapewniamy pełne wdrożenie rozwiązania Bitdefender GravityZone w Twoim środowisku firmowym. Nasza usługa dostarcza optymalizację konfiguracji oprogramowania wraz z instalacją agentów na puntach końcowych.

Dzięki naszym specjalistom zyskasz niezawodną ochronę o wysokich standardach i jednocześnie będziesz mógł skupić się na pozostałych aspektach związanych z zarządzaniem firmy. Dostarczamy również pełną dokumentację wdrożeniową, abyś był w pełni świadomy wszelkich prac, które zostały wykonane w ramach usługi pełnego wdrożenia.

Zakres pełnego wdrożenia:

Cena wdrożenia

Cena asysty jest zależna od ilości licencji do obsłużenia:

Usługa pełnego wdrożenia wyceniana jest indywidualnie.

   Formularz kontaktowy

   Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

   klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

   Dane kontaktowe
   stalynowy