Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender Business Security Premium

Dzięki warstwowej ochronie punktu końcowego nowej generacji
powstrzymasz nawet najbardziej zaawansowane cyberataki

Zintegrowana platforma ochrony punktów końcowych, zarządzania ryzykiem i forensyką ataków

GravityZone Elite Security chroni Twoją organizację przed pełnym spektrum wyrafinowanych cyberzagrożeń. Dzięki ponad 30 technologiom bezpieczeństwa opartym na uczeniu maszynowym, GravityZone zapewnia wiele warstw obrony, które konsekwentnie przewyższają konwencjonalne zabezpieczenia punktów końcowych, co udowodniono w niezależnych testach. GravityZone Elite to jedno-agentowe, jedno-konsolowe rozwiązanie dla fizycznych, wirtualnych, mobilnych i opartych na chmurze punktów końcowych i poczty e-mail. GravityZone Elite minimalizuje koszty zarządzania, zapewniając jednocześnie wszechstronną widoczność i kontrolę.

Najlepsza ochrona
na świecie

Forensyka i wizualizacja ataków

Wzmacnianie punktu końcowego i Zarządzanie Ryzykiem

Zintegrowane zabezpieczenia nowej generacji dla fizycznych, wirtualnych, chmurowych i mobilnych punktów końcowych i poczty e-mail

Ochrona

Automatycznie zatrzymuj 99% ataków dzięki ochronie zajmującej pierwsze miejsce w rankingu, która łączy ponad 30 technologii, w tym przestrajalne uczenie maszynowe, analizator piaskownicy, ochronę przed exploitami i analizę behawioralną

Ikona szybkości

Funkcja zwiększa zakres wglądu w obszar zagrożeń całej Twojej organizacji i ujawnia szerszy kontekst ataków na poszczególne punkty końcowe. Pozwala skupić się na określonych zagrożeniach i podjąć działania zero-day oraz naprawcze.

Ikona kłódki

Wzmocnij poziom bezpieczeństwa dzięki zintegrowanej kontroli urządzeń i aplikacji, aktualizowaniu, szyfrowaniu i innym technologiom. Wykorzystaj zintegrowane zarządzanie ryzykiem i analizę, aby stale oceniać, ustalać priorytety i usuwać błędne konfiguracje i luki w zabezpieczeniach. W tym wyzwalane przez człowieka.

Funkcje i korzyści

Pomaga identyfikować działania i zachowania użytkowników, które stanowią zagrożenie dla bezpieczeństwa organizacji, takie jak: używanie niezaszyfrowanych stron internetowych do logowania się do witryn internetowych, złe zarządzanie hasłami, korzystanie z zainfekowanych nośników pamięci wewnątrz sieci, itp. Umieszczając czynnik ludzki w centrum analizy i zarządzania ryzykiem, Twoja organizacja staje się jeszcze trudniejsza do zaatakowania.

Bitdefeder Network Attack Defense, nowa warstwa bezpieczeństwa zaprojektowana w celu wykrywania i zapobiegania atakom wykorzystującym luki w sieci. Teraz zapewniamy wykrywanie zaawansowanych ataków od: Lateral Movement (Brute Force; Port Scanners), ataków na usługi internetowe (SQL), ataków Traffic-Level (botnety, fałszywe adresy URL czy zdalne ataki IOT) po naruszenia prywatności mające na celu wyłudzenie haseł, numerów kart kredytowych lub adresów e-mail.

Bitdefender HyperDetect zawiera modele uczenia maszynowego i technologię wykrywania ataków typu stealth. Stanowi dodatkową warstwę bezpieczeństwa, specjalnie zaprojektowaną do wykrywania zaawansowanych ataków i podejrzanych działań na etapie przed wykonaniem.

Bitdefender Sandbox Analyzer zapewnia wykrywanie zaawansowanych ataków przed wykonaniem, automatycznie wysyłając pliki wymagające dalszej analizy do piaskownicy w chmurze i podejmując działania naprawcze na podstawie werdyktu.

Attack Forensics and Visualization zwiększa poziom wglądu w krajobraz zagrożeń Twojej organizacji i ujawnia szerszy kontekst ataków na punkty końcowe. Pozwala skupić się na określonych zagrożeniach i podjąć działania naprawcze.

Nowy system na bieżąco skanuje punkty końcowe pod kątem błędów w konfiguracji czy luk w aplikacjach i wydaje zalecenia dotyczące ustalania priorytetów zagrożeń i proponowanych działań naprawczych, pomagając stale kontrolować ryzyko i powstrzymać potencjalny atak.

Dzięki funkcji Exploit Defense lista zablokowanych exploitów zostaje rozszerzona do etapu przed wykonaniem, aby umożliwić ochronę przed znanymi i nieznanymi exploitami na wczesnym etapie łańcucha ataków.

Bitdefender Hypervisor Introspection (HVI) jest pierwszym rozwiązaniem     zabezpieczającym, które może wykryć   naruszenia pamięci. Dokładnie analizuje pamięć, dbając o to by nie została w jakikolwiek sposób zmieniona przez złośliwe oprogramowanie

Chcesz wiedzieć więcej?

Analityka i zarządzanie ryzykiem punktów końcowych

Wyświetl ogólny wynik ryzyka firmy i zobacz, jak wpływają na to różne błędne konfiguracje i luki w zabezpieczeniach aplikacji

Oceń błędne konfiguracje, aplikacje i podatne na użytkownika luki w zabezpieczeniach we wszystkich punktach końcowych organizacji.

Uzyskaj snapshot ryzyka dla serwerów i urządzeń użytkowników końcowych oraz przejrzyj najbardziej narażone punkty końcowe i użytkowników.

Zero błędnych konfiguracji, wrażliwych aplikacji, zagrożeń związanych z zachowaniem użytkowników, poszczególnych urządzeń i użytkowników oraz napraw błędnych konfiguracji lub aktualizowania luk

Forensyka i wizualizacja ataków

Attack Forensics and Visualization zwiększa poziom wglądu w krajobraz zagrożeń Twojej organizacji i ujawnia szerszy kontekst ataków na punkty końcowe. Ten moduł GravityZone Elite obejmuje analizę przyczyn źródłowych, wizualizację kill-chain ataków i działania naprawcze związane z zagrożeniami wykrytymi i zablokowanymi przez technologie zapobiegania GravityZone, np. Antymalware (Exploit Defense, PowerShell Defense, HyperDetect itp.), Sandbox i Network -Atack Defense.

Wizualizacja łańcucha zabójstw pomaga zrozumieć, w jaki sposób zaprojektowano zablokowany atak i pozwala skupić się na określonych etapach ataku, maszynach, procesach, plikach, domenach internetowych i innych zaangażowanych elementach.

Oprócz funkcji automatycznej naprawy, możesz użyć Attack Forensics and Visualization do podejmowania działań ręcznych, takich jak zdalne uruchamianie poleceń PowerShell na zainfekowanej maszynie, zabijanie procesu, umieszczanie pliku w kwarantannie lub dodawanie pliku do udostępnionej listy blokowanych.

Platforma warstwowej ochrony punktów końcowych nowej generacji od Bitdefender

Wykorzystuje architekturę warstwową, która obejmuje kontrolę punktów końcowych, zapobieganie, wykrywanie, naprawę i pełną przejrzystość.

ANALITYKA RYZYKA I UODPARNIANIE
ZAPOBIEGANIE
FORENSYKA ATAKOWA I WIZUALIZACJE
ANALITYKA RYZYKA I UODPARNIANIE

ANALIZA I ZARZĄDZANIE RYZYKIEM PUNKTÓW KOŃCOWYCH

PATCH MANAGEMENT *
SZYFROWANIE *

Ochrona przed zagrożeniami sieci

Kontrola aplikacji

Kontrola urządzenia

EXPLOIT DEFENSE

Ochrona przed bezplikowymi atakami

Uczenie maszynowe lokalne i w chmurze

Ochrona email

MONITOROWANIE ZŁOŚLIWYCH PROCESÓW

HyperDetect ™ (regulowane uczenie maszynowe)

Ochrona przed atakiem sieciowym

FIREWALL

Automatyczny analizator sandboxa

Automatyczna dezynfekcja i usuwanie

WIZUALIZACJA KILL-CHAIN

ANALIZA PRZYCZYN

ZDALNY COMMAND SHELL

DASHBOARDY i RAPORTY

POWIADOMIENIA

INTEGRACJA SIEM

WSPARCIE DLA API

Funkcje oznaczone gwiazdką (*) , są modułami dodatkowymi, które można dokupić do pakietu bazowego.

Bitdefender GravityZone

Sprawdzony lider w zakresie bezpieczeństwa punktów końcowych

GravityZone zapewnia najwyższy poziom niezawodnego bezpieczeństwa bez spowalniania komputerów i wpływu na wrażenia użytkowników. Pod względem operacyjnym GravityZone również się wyróżniał, ponieważ zapewnia centralny widok naszej infrastruktury i jest łatwy w zarządzaniu.

– Matt Ulrich, Administrator sieci, Speedway Motorsport

Zasoby

resources_2_hvi

ARTYKUŁ ESG “ADAPTACYJNE, WARSTWOWE PODEJŚCIE DO OCHRONY PUNKTÓW KOŃCOWYCH”

resources_1_hvi

RAPORT AV COMPARATIVES DOT. ELITE, MARZEC 2018

Dodatkowe warstwy ochrony i usługi

GRAVITYZONE EMAIL SECURITY

Dzięki GravityZone Email Security Twoja organizacja korzysta z pełnej ochrony biznesowej poczty e-mail, która wykracza poza złośliwe oprogramowanie i inne tradycyjne zagrożenia, takie jak spam, złośliwe oprogramowanie, ataki phishingowe na dużą skalę i złośliwe adresy URL.
ZATRZYMUJE również nowoczesne, ukierunkowane i wyrafinowane zagrożenia związane z pocztą e-mail, w tym włamania do poczty elektronicznej (BEC) i oszustwa CEO.

PEŁNE SZYFROWANIE DYSKU

GravityZone FDE chroni dane całego dysku twardego punktu końcowego, wykorzystując mechanizmy szyfrowania dostarczane przez Windows (BitLocker) i Mac (FileVault). Korzysta z natywnego szyfrowania urządzenia, aby zapewnić pełną kompatybilność i maksymalną wydajność. Pełne Szyfrowanie Dysku GZ jest zintegrowane z konsolą GravityZone
i Agentem i nie wymaga dodatkowego agenta do wdrożenia lub do zainstalowania serwera zarządzania kluczami. Wykorzystanie istniejącej infrastruktury punktu końcowego do zarządzania szyfrowaniem za pomocą pełnego dysku umożliwia w pełni scentralizowane wdrażanie przy minimalnym wysiłku administracyjnym.

PROFESJONALNE USŁUGI

Nasi eksperci pomogą Ci zainstalować i skonfigurować Twoje rozwiązanie Bitdefender, zapewniając optymalną ochronę
i wydajność, jakich potrzebują Twoje aplikacje biznesowe. Oferujemy klientom profesjonalne wsparcie w procesie wdrażania ochrony. Wykwalifikowani inżynierowie Bitdefender zadbają o Twoje potrzeby biznesowe, pomagając przy instalacji rozwiązania bezpieczeństwa w twoim środowisku.

Four ultra

ZARZĄDZANIE AKTUALIZACJAMI

Brak aktualizacji systemów operacyjnych powoduje, że organizacje stają się podatne na infekcje malware, epidemie szkodliwego oprogramowania i naruszenia integralności danych. Zarządzanie Aktualizacjami GravityZone pomaga Ci aktualizować Twój system operacyjny i aplikacje w całej bazie instalacji Windows – stacjach roboczych, serwerach fizycznych i serwerach wirtualnych.

Specyfikacje i FAQ

GravityZone Elite jest dostępne wraz z konsolą cloud. Chroni komputery, serwery (fizyczne lub wirtualne), skrzynki e-mail. Serwery nie powinny stanowić więcej niż 35% wszystkich jednostek.

Wymagania

Windows Desktop

Windows 10 May 2020 Update (20H1), Windows 10 November 2019 Update (19H2), Windows 10 May 2019 Update (19H1), Windows 10 October 2018 Update (Redstone 5), Windows 10 April 2018 Update (Redstone 4), Windows 10 Fall Creators Update (Redstone 3), Windows 10 Creators Update (Redstone 2), Windows 10 Anniversary Update (Redstone 1), Windows 10 November Update (Threshold 2), Windows 10 (RTM, version 1507), Windows 8.1, Windows 8, Windows 7

macOS

macOS Catalina (10.15), macOS Mojave (10.14), macOS High Sierra (10.13), macOS Sierra (10.12), OS X El Capitan (10.11)

Windows Tablet and Embedded

Windows 10 IoT Enterprise, Windows Embedded 8.1 Industry, Windows Embedded 8 Standard, Windows Embedded Standard 7, Windows Embedded Compact 7, Windows Embedded POSReady 7, Windows Embedded Enterprise 7

Windows Server

Windows Server 2019 Core, Windows Server 2019, Windows Server 2016, Windows Server 2016 Core, Windows Server 2012 R2, Windows Server 2012, Windows Small Business Server (SBS) 2011, Windows Server 2008 R2

Linux

Ubuntu 14.04 LTS or higher, Red Hat Enterprise Linux / CentOS 6.0 or higher, SUSE Linux Enterprise Server 11 SP4 or higher, OpenSUSE Leap 42.x, Fedora 25 or higher, Debian 8.0 or higher, Oracle Linux 6.3 or higher, Amazon Linux AMI 2016.09 or higher

T CPU: 4 vCPU z 2 GHz
Minimalna ilość pamięci RAM: zalecane 6 GB
40 GB wolnego miejsca na dysku twardym
Dostęp do Internetu w celu aktualizacji i komunikacji z odległymi i mobilnymi punktami końcowymi

Minimum : 2.4 GHz single-core CPU

Rekomendowane: 1.86 GHz lub szybszy Intel Xeon multi-core CPU

Minimalny RAM: 512 MB

Rekomendowany  RAM: 1 GB

HDD : 1.5 GB wolnego miejsca  

Centrum Kontroli GravityZone jest dostarczane jako urządzenie wirtualne i jest dostępne w następujących formatach:
OVA (kompatybilne z VMware vSphere, View)
XVA (kompatybilne z Citrix XenServer, XenDesktop, VDI-in-a-Box)
VHD (kompatybilne z Microsoft Hyper-V)
Wsparcie dla innych formatów i platform wirtualizacji może być dostarczone na żądanie.

FAQ

Aby pobrać demo GravityZone Elite, skontaktuj się z nami

Po okresie demo skontaktuj się z partnerem Bitdefender i poproś o klucz licencyjny Elite.
Znajdź najbliższego Partnera w swoim regionie. Twój partner dostarczy klucz licencyjny, który pozwoli wdrożyć rozwiązanie bezpieczeństwa w całej infrastrukturze.

Twój partner Bitdefender wraz z ekspertami Bitdefender pomoże Ci zainstalować i skonfigurować Twoje rozwiązanie Bitdefender w celu zapewnienia optymalnej ochrony i wydajności, jakich potrzebują Twoje aplikacje biznesowe. Usługa SMB Start oferuje klientom wskazówki eksperckie na początku wdrożenia, zapewniając płynny i bezproblemowy start.
Wykwalifikowani inżynierowie Bitdefender dołożą wszelkich starań, aby zadbać
o Twoje potrzeby biznesowe i przeprowadzą Cię przez proces wdrożenia rozwiązania bezpieczeństwa w Twoim środowisku.

Do każdego rozwiązania punktu końcowego Bitdefender można dodać dodatkowe warstwy ochronne, aby zwiększyć obszary ochrony. Możesz dodać Zarządzanie Aktualizacjami, aby zachować aktualność systemu operacyjnego Windows i aplikacji, Pełne Szyfrowanie Dysku, aby chronić dane przechowywane na punktach końcowych, HVI, aby wykryć naruszenia pamięci oraz inne narzędzia zabezpieczające punkt końcowy, aby zatrzymać zaawansowane ataki na poziomie jądra.

Jeśli chcesz korzystać z ochrony GravityZone Elite, przejdź do szybkiego startu:

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy