Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Bitdefender - najlepszy antywirus

Darmowy antywirus na Androida
Antivirus Free for Android

Niezbędna ochrona dla Twojego urządzenia.
Bitdefender Antivirus Free wykorzystuje silniki o wysokiej wykrywalności w połączeniu z możliwościami skanowania w chmurze, aby zabezpieczyć przed atakiem urządzenia z systemem Android – przy minimalnym wpływie na zasoby.

Numer karty kredytowej nie jest wymagany. Produkt jest darmowy!

Bitdefender Antivirus Free for Android

korzysta z silników o wysokim stopniu wykrywalności

połączonych z funkcją skanowania w chmurze, chroni urządzenia z systemem Android przed atakami – przy minimalnym wpływie na zasoby

Niezrównane wykrywanie

Bitdefender Antivirus Free korzysta z tych samych silników skanujących, co Bitdefender Mobile Security – nasza flagowa, certyfikowana aplikacja, wykrywająca 99% wszystkich wirusów na urządzeniach z Androidem.

Wysoka wydajność

Zamiast pobierać i przechowywać sygnatury wirusów bezpośrednio na urządzeniach z systemem Android, Bitdefender Antivirus Free korzysta z usług w chmurze, szukając najlepszych zabezpieczeń online.

Optymalna prędkość i niewielki wpływ na baterię

Dzięki opartemu na chmurze wykrywaniu zagrożeń i najwyższej jakości usługom bezpieczeństwa, Bitdefender Antivirus Free for Android zapobiega instalowaniu złośliwych aplikacji, bez wpływu na żywotność baterii.

Bitdefender Antivirus Free to bezpłatne i wydajne rozwiązanie wykorzystujące technologię skanowania w chmurze. Chroni urządzenia z systemem Android dzięki najnowszemu w branży systemowi wykrywania wirusów, nie wpływając przy tym na żywotność baterii.

Co jeszcze zyskujesz ?

Skanowanie podczas instalacji

Bitdefender Antivirus Free dba o bezpieczeństwo urządzeń z Androidem, automatycznie skanując dowolną aplikację natychmiast po jej zainstalowaniu. Pomaga to użytkownikom uzyskiwać informacje i chronić urządzenie przy każdej próbie instalowania nowej aplikacji.

Skanowanie na żądanie

Skanowanie na żądanie można uruchomić w dowolnym momencie, aby upewnić się, że wszystkie aplikacje zainstalowane i przechowywane w pamięci urządzenia są legalne i bezpieczne.

Bez konfiguracji

Bitdefender Antivirus Free oferuje niezbędną ochronę antywirusową przed wszystkimi zagrożeniami na Androidzie. Jest gotowy do pracy zaraz po instalacji, skutecznie chroniąc urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem. Co więcej, Autopilot automatycznie skanuje wszystkie zainstalowane aplikacje.

Bitdefender Mobile Security

polecamy także zakup rozwiązania dla systemu Android

Produkt ten zapewnia Twoim urządzeniom mobilnym całkowitą ochronę przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem.
oraz wiele więcej !

Wymagania systemowe :

Formularz kontaktowy

Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    do10osobdo50osobwiecejniz50

    do20urzadzendo50urzadzenwiecejniz100

    stalynowy