Darmowy antywirus na Androida Antivirus Free for Android

Niezbędna ochrona dla Twojego urządzenia.

Bitdefender Antivirus Free wykorzystuje silniki o wysokiej wykrywalności w połączeniu z możliwościami skanowania w chmurze, aby zabezpieczyć przed atakiem urządzenia z systemem Android – przy minimalnym wpływie na zasoby.

Pobierz teraz

Get it on Google Play

* Numer karty kredytowej nie jest wymagany. Produkt jest darmowy!

Bitdefender Antivirus Free korzysta z silników o wysokim stopniu wykrywalności

połączonych z funkcją skanowania w chmurze, chroni urządzenia z systemem Android przed atakami – przy minimalnym wpływie na zasoby

Bitdefender Antivirus Free for Android

Bitdefender Antivirus Free to bezpłatne i wydajne rozwiązanie wykorzystujące technologię skanowania w chmurze.
Chroni urządzenia z systemem Android dzięki najnowszemu w branży systemowi wykrywania wirusów,
nie wpływając przy tym na żywotność baterii.

Niezrównane wykrywanie

Bitdefender Antivirus Free korzysta z tych samych silników skanujących, co Bitdefender Mobile Security – nasza flagowa, certyfikowana aplikacja, wykrywająca 99% wszystkich wirusów na urządzeniach z Androidem.

Wysoka wydajność

Zamiast pobierać i przechowywać sygnatury wirusów bezpośrednio na urządzeniach z systemem Android, Bitdefender Antivirus Free korzysta z usług w chmurze, szukając najlepszych zabezpieczeń online.

Optymalna prędkość i niewielki wpływ na baterię

Dzięki opartemu na chmurze wykrywaniu zagrożeń i najwyższej jakości usługom bezpieczeństwa, Bitdefender Antivirus Free for Android zapobiega instalowaniu złośliwych aplikacji, bez wpływu na żywotność baterii.

Co jeszcze zyskujesz?

Skanowanie podczas instalacji

Bitdefender Antivirus Free dba o bezpieczeństwo urządzeń z Androidem, automatycznie skanując dowolną aplikację natychmiast po jej zainstalowaniu. Pomaga to użytkownikom uzyskiwać informacje i chronić urządzenie przy każdej próbie instalowania nowej aplikacji.

Skanowanie na żądanie

Skanowanie na żądanie można uruchomić w dowolnym momencie, aby upewnić się, że wszystkie aplikacje zainstalowane i przechowywane w pamięci urządzenia są legalne i bezpieczne.

Bez konfiguracji

Bitdefender Antivirus Free oferuje niezbędną ochronę antywirusową przed wszystkimi zagrożeniami na Androidzie. Jest gotowy do pracy zaraz po instalacji, skutecznie chroniąc urządzenie przed złośliwym oprogramowaniem. Co więcej, Autopilot automatycznie skanuje wszystkie zainstalowane aplikacje.

Screenshoty Produktu

Wymagania systemowe:

  • ANDROID 2.2 lub nowszy;
  • Aktywne połączenie z internetem