Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Av-Test nagradza najlepsze produkty w 2015 roku

Kuba / is8.pl

18 lutego 2016

W tym roku nagrodzono 12 produktów, w tym rozwiązania antywirusowe Bitdefender. Każdy z produktów przeszedł przez testy certyfikacyjne, przeprowadzane w laboratoriach AV-Test w ciągu ostatniego roku i osiągnął najlepsze oceny.

Bitdefender góruje w kategoriach najlepszej wydajności zarówno w przypadku produktów skierowanych do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Każdy z testów tej kategorii badał negatywny wpływ na pracę komputera z systemem Windows. Nagroda AV-TEST Najlepsza Wydajność 2015 trafiła do Bitdefender Internet Security.

Jednocześnie, najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym poziomu korporacyjnego okazał się Bitdefender Endpoint Security. Program ten pokazał, że potrafi oszczędnie korzystać z zasobów komputera jednocześnie zachowując wszystkie opcje bezpieczeństwa. W czasie testów, na komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem Bitdefender rutynowo przeprowadzano procedury: uruchomienia stron internetowych, pobierania oprogramowania z Internetu, kopiowania plików i instalacji. Oprogramowanie znalazło się także w najwyższych zakresach w kategoriach ochrony i funkcjonalności.

W tym roku również oceniano aplikacje antywirusowe dla systemu Android. Po sześciu testach przeprowadzonych w 2015 roku ustalono, że nagrodę Najlepszy Produkt chroniący system Android w 2015 roku otrzymał Bitdefender Mobile Security. Nagroda ta jest wynikiem najlepszej ogólnej wydajności w czasie wszystkich przeprowadzonych testów. Aplikacja uzyskała maksymalną możliwą ocenę 13 punktów w każdym przeprowadzonym teście. Przez okres jednego rok, w sześciu rundach testów Bitdefender Mobile Security prowadził we wszystkich kategoriach. Program wykazał żadnych fałszywych alarmów i nie zużywała nadmiernie baterii urządzenia.

Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: Wybór Redakcji PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test oraz VB100. Od kilku lat znajduje się on w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy