Bitdefender 2016 beta już wkrótce trafi do użytkowników!

Premiera najnowszej linii produktów Bitdefender zbliża się wielkimi krokami. Tradycją stają się coroczne testy oprogramowania przeprowadzane przez użytkowników na całym świecie. Także w tym roku producent przekaże użytkownikom do testów produkty dla systemów Windows, Mac i Android. Będą to największe z testów oprogramowania antywirusowego przeprowadzonych przez użytkowników.

Od 14 lipca producent udostępnił stronę, na której użytkownicy mogą zgłaszać chęć wzięcia udziału w testach wersji beta. Najcenniejsze opinie oraz najbardziej cenne dla producenta zgłoszenia błędów będą nagradzane cennymi nagrodami: tabletem Surface Pro 3, smartwatch Withings Activite, Samsung Galaxy A5 oraz dla stu najbardziej aktywnych osób Bitdefender Total Security Multi-Device 2015.

Wraz z najnowszą linią produktów producent prowadzi również nowy panel zarządzający Bitdefender Central. Korzystając z niego można zainstalować wersję beta 2016, włączyć kontrolę rodzicielską oraz sprawdzić stan zabezpieczeń na poszczególnych urządzeniach online.

Najnowsza linia produktów będzie w pełni zoptymalizowana, aby zapewnić najlepszą ochronę na urządzeniach z systemem operacyjnym Windows 10. Produkty będą w pełni kompatybilne z przeglądarką Edge. Oprogramowanie wyprzedzając najnowsze zagrożenia ransomware pojawiające się w internecie chroni istotne dla użytkownika dokumenty, takie jak zdjęcia i filmy, automatycznie uwzględniając w ochronie takie foldery jak Moje Dokumenty i Moje Obrazy.

Data premiery najnowszej linii produktów dla domu w wersji 2016 nie jest jeszcze znana. 

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments