Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender 2017 wersja beta na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android już dostępna!

Kuba / is8.pl

1 sierpnia 2016

Publiczna Beta Bitdefender 2017 jest już dostępna na systemy operacyjne Windows, OS X oraz Android. Nowa, ulepszona wersja obfituje w interesujące nowości. Wszystkich chętnych zapraszamy do testowania – wystarczy tylko utworzyć darmowe konto i  testować. Na osoby, które zgłoszą wartościowy feedback czekają atrakcyjne nagrody: laptop Surface Pro 4, smartfon Samsung Galaxy S6 Edge, zegarek Pebble Time Black oraz roczne subskrypcje produktu. Zapraszamy!

Jedną z głównych nowości w wersji 2017 jest doradca połączeń bezprzewodowych – Wi-Fi Advisor.

Bitdefender sprawdza teraz każdą podłączoną sieć bezprzewodową, czy jest to sieć chroniona oraz typ jej szyfrowania. Warto na to zwrócić uwagę gdy łączymy się do ogólnodostępnej sieci, np. w kawiarni, dworcu, kinie itp.

Kolejna nowa funkcja to zdalne zarządzanie Optymalizatorem Rozruchu. Pozwala ona na sprawdzenie urządzenia oraz wyłączenie niechcianych aplikacji z każdego miejsca na świecie.

Ulepszone wsparcie dla systemu Windows 10 oznacza, że Bitdefender korzysta z domyślnych powiadomień systemu oraz centrum akcji tak, aby produkt był zawsze na czasie. Oprócz tego jest w pełni kompatybilny z przeglądarką Microsoft Edge.

Nowy design pozwala na szybsze działanie oprogramowania i dostęp do potrzebnych aplikacji.

Możliwość testowania Bitdefender 2017 beta jest już dostępne po utworzeniu darmowego lub skorzystania z aktualnego konta na stronie https://beta.central.bitdefender.com/  przez okres 60 dni. 

Wszyscy testerzy, którzy zgłoszą wartościowy feedback zostaną nagrodzeni ciekawymi nagrodami: Surface Pro 4, Samsung Galaxy S6 Edge, Pebble Time Black oraz roczną subskrypcją produktu. Zatem – znajdź ewentualne błędy i awarie, poinformuj nas o tym i zdobądź dodatkowe fanty.

Dołącz do bety i zostań super bohaterem w walce przeciwko złośliwemu oprogramowaniu i hakerom!

Jak testować, wymagania do instalacji oraz znane już błędy dostępne na stronie: https://www.bitdefender.com/beta2017/


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy