Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender BOX 2 zapewni ochronę użytkowników twojej sieci internetowej.

Kuba / is8.pl

14 grudnia 2017

Drugą wersja Bitdefender Box. Jest to kompleksowe rozwiązanie zapewniające bezpieczeństwo wszystkich urządzeń podłączonych do sieci internetowej.

bitdefender

Bitdefender BOX 2 – cyberbezpieczeństwo dla wszystkich urządzeń

Bitdefender wprowadził na rynek drugą wersję urządzenia, które zapewnia zaporę sieciową. BOX 2 posiada także tradycyjnego antywirusa. Zapewni to kontrolę dla wszystkich urządzeń, zarówno komputerów PC i Mac, jak i smartfonów oraz tabletów z iOS i Androidem, konsol czy innego sprzętu, który korzysta z domowej sieci Wi-Fi.

Bitdefender BOX jest połączeniem routera oraz zapory sieciowej. Może być używany zarówno jako router bądź też jako ochrona przed atakami naszej obecnie używanej sieci. Co ciekawe, zakup tego sprzętu powoduje także aktywację rocznej subskrypcji Bitdefender Total Security 2018.

Chroni wszystkie urządzenia

Bitdefender BOX drugiej generacji jest odpowiedzialny za ochronę nieograniczonej liczby urządzeń podłączanych do Internetu. Dzięki temu możemy uniknąć styczności ze złośliwym oprogramowaniem, a także kradzieży haseł, tożsamości czy szpiegowania. Co ciekawe, urządzenia korzystające z Bitdefender BOX są chronione zarówno podczas korzystania z Wi-Fi oraz sieci komórkowej. Sprzęt jest zabezpieczony zarówno w domu jak i poza nim. Kontrola odbywa się za pomocą komputerowego oprogramowania lub aplikacji mobilnej.

Bitdefender BOX potrafi zablokować wszystkie niebezpieczne lub złośliwe adresy URL, aby ochronić nas przed phishingiem lub oszustwami. Dodatkowo sprzęt ten stale skanuje oraz identyfikuje, a także podkreśla braki bezpieczeństwa sieci. Dzięki temu możemy zablokować próby wykorzystania luk w zabezpieczeniach urządzeń. Dodatkowo sprzęt wyposażony jest w kontrolę rodzicielską, która pozwala rodzicowi na zarządzanie czasem spędzonym w Internecie. Wkrótce BOX będzie wykrywał także cyberprzemoc. Jest to także świetne rozwiązanie dla administratorów, którzy chcą zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi do sieci. Oprogramowanie wykrywa nowy sprzęt łączący się z naszą siecią i natychmiastowo wysyła powiadomienie do aplikacji Bitdefender Central dzięki czemu administrator może podjąć działania. Sprzęt wyposażony jest w technologię Brute-Force Protection, która uniemożliwi hakerom przejęcie kontroli, a Sensitive Data Protection rozpoznaje, kiedy informacje o karcie kredytowej, dane uwierzytelniające lub dane lokalizacji są przesyłane przez nieszyfrowane połączenie i blokują próbę.

Bitdefender BOX drugiej generacji to także wydajne parametry

Sprzęt dba o to, aby żaden wirus nie przekroczył bariery stworzonej przez oprogramowanie Bitdefender. BOX drugiej generacji posiada bardzo wydajne parametry. Sprzęt obsługiwany jest przez procesor Dual Core Cortex A9 pracujący z częstotliwością 1,2 GHz oraz. Posiada 1 GB pamięci DDR3 oraz 4 GB pamięci wewnętrznej. Model ten oferuje dwuzakresowe połączenie bezprzewodowe 2,4 GHz i 5 GHz z konfiguracją anteny MU-MIMO 3×3 IEEE 802.11a / b / g / n / ac Wave-2 @ AC1900. Za łączność odpowiada 1 port LAN 10/100/1000 oraz 1 port WAN 10/100/1000. Sprzęt wymaga szerokopasmowego dostępu do Internetu za pomocą przewodu, DSL lub UTP.

Dostępność i cena

Bitdefender BOX dostępny jest na chwilę obecną tylko w USA. Jego cena wynosi 249,99 dolarów i zawiera roczną subskrypcję na oprogramowanie. 

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy