Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlogCiekawostki

Bitdefender głównym partnerem Konkursu Inżynierskiego EBEC Challenge

Julia N

22 maja 2023

dwoje uczestników na tle banneru Bitdefender

Bitdefender Polska jest z jednym z głównych partnerów European BEST Engineering Competition (EBEC), konkursu inżynierskiego przygotowywanego od dwudziestu lat przez Organizację Studentów Board of European Students of Technology (BEST). Wydarzenie ma na celu rozwój umiejętności i zainteresowań związanych z zagadnieniami inżynierskimi, konstrukcyjnymi, biznesowymi i autoprezentacji oraz propagowanie wartości współpracy, zdrowego współzawodnictwa i praktycznego wykorzystania wiedzy zdobytej podczas zajęć przez studentów wyższych uczelni technicznych. Konkurs Inżynierski EBEC Challenge odbywa się w dwóch kategoriach: praktycznej (Team Design) i analitycznej (Case Study); jest podzielony na trzy etapy: lokalny, krajowy i ogólnoeuropejski.

Nagrody od Bitdefendera

W tym roku jeden z lokalnych finałów odbył się 26 kwietnia w Gdańsku. Studenci biorący udział w Konkursie Inżynierskim EBEC Challenge otrzymali wspaniałe nagrody, m.in. gadżety Bitdefender, który jest jednym z najlepszych programów antywirusowych dla domu i dla firmy.

uczestnik i prezent od Bitdefendera

Autor


Julia N

Mieszkam w Sopocie. Do moich codziennych zadań należą przede wszystkim różnego rodzaju prace redakcyjno-korektorskie. Pracując w branży IT, sukcesywnie i z satysfakcją podnoszę swoje kompetencje w tym zakresie. W wolnych chwilach lubię czytać książki i układać puzzle w Internecie.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy