Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender GravityZone Bussiness Security Produktem Roku 2018

Kuba / is8.pl

12 grudnia 2018

Redakcja i czytelnicy magazynu IT Professional – adresowanego do ekspertów branży informatycznej, po raz kolejny wyróżnili najlepsze na rynku rozwiązania IT, przyznając im tytuły Produktów Roku. Nagrodzono m.in. oprogramowanie antywirusowe firmy Bitdefender.  

Redakcja magazynu IT Professional podkreśla, że tytuł Produktu Roku zawsze trafia do najlepszych rozwiązań informatycznych – zarówno sprzętowych, jak i programowych. Zdaniem organizatorów konkursu, do tytułów Produktów Roku 2018 nominowane są tylko takie rozwiązania IT, które wyróżniają się na rynku m.in. innowacyjnością, wydajnością czy funkcjonalnościami. 

Przyznanie wyróżnień poprzedzał etap nominacji i głosowania na wybrane produkty.

W każdej z ustalonych kategorii tytuł Produkt Roku przyznany został dwóm rozwiązaniom. O jednym zdecydowały głosy redakcji, o drugim – czytelnicy magazynu IT Professional.    

– To dla nas kolejne wyróżnienie produktów marki Bitdefender. Cieszy jednak tym bardziej, że tytuł Produktu Roku 2018 dla Bitdefender GravityZone Bussiness Security został przyznany zarówno przez  doświadczonych  ekspertów branży IT jak i samych praktyków. To nie mógł być przypadek. – mówi  dyrektor Krzysztof Gwiaździński z Marken Systemy Antywirusowe, oficjalnego przedstawiciele marki Bitdefender w Polsce. Dlatego z czystym sumieniem  zachęcam do skorzystania z możliwości zabezpieczeń infrastruktury IT uznanymi na światowym rynku programami Bitdefender, dostosowanymi do potrzeb użytkownika – zarówno klienta indywidualnego jak i biznesowego. Po szczegóły zapraszam na https://bitdefender.pl/  – dodaje przedstawiciel Markena. 

Dobre zdanie o ochronie antywirusowej Bitdefender mają także klienci firmy:

Z produktów tej marki, które poznaliśmy dzięki firmie Marken Systemy Antywirusowe korzystamy od 2 lat. Jest to dla nas doskonała ochrona, która w minimalnym stopniu nas angażuje. Niejednokrotnie, gdy wiele firm w Polsce i na świecie borykało się z poważnymi problemami wynikającymi z ataków przez szkodliwe oprogramowanie np. typu ransomware , mimo pojawiających się coraz bardziej wymyślnych zagrożeń, nasza sieć firmowa nigdy nie została zaatakowana przez wirusy. Można powiedzieć, że od momentu wyboru Bitdefender śpimy spokojniej. Wirusy to już nie nasz problem- mówi Krzysztof Fijałka, Dyrektor Departamentu Utrzymania Systemów z docFlow S.A.    


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy