Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBezpieczeństwo w InternecieBlogCiekawostkiMedia Społecznościowe

Bitdefender GravityZone zwyciężył w kategorii ANTYWIRUSY – Produkt Roku IT Professional przez redakcję Presscom

Damian S

8 grudnia 2022

W przeddzień mikołajek nasz zespół otrzymał bardzo radosny prezent! Niezmiernie miło nam ogłosić, że 05.12.2022 oprogramowanie – którego jesteśmy oficjalnym dystrybutorem w Polsce – Bitdefender GravityZone Security for Endpoints zostało laureatem prestiżowej nagrody w plebiscycie zorganizowanej przez redakcję Presscom w kategorii ANTYWIRUSY – Produkt roku „IT Professional”.

Dowód na skuteczność

To dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ jest ono dowodem na to, że nasza praca i zaangażowanie nie pozostają niezauważone, a także realnie wpływa na cyberbezpieczeństwo wielu firm w naszym kraju.

Tak ważna nagroda dodaje nam więcej zapału do wykonywania naszych obowiązków, więc jeszcze chętniej będziemy się z Wami dzielić naszym doświadczeniem z zakresu ochrony przed cyberzagrożeniami.

Odbiór nagrody

czym wyróżnia się nasz laureat konkursu?

Bitdefender GravityZone Security for Endpoints to narzędzie, które zostało zaprojektowane z myślą o zapewnieniu najwyższego poziomu cyberbezpieczeństwa dla wszystkich firm. Antywirus charakteryzuje się wysoką wydajnością i intuicyjną konsolą z centralnym zarządzeniem. Bitdefender GravityZone Security for Endpoints może chronić dowolną liczbę laptopów, komputerów stacjonarnych (Windows, Mac), urządzeń wbudowanych oraz serwerów. Ponadto został wyposażony w wielokrotnie nagradzany moduł ochrony antymalware i dwustronną zaporą sieciową, która umożliwia wykrywanie wszelkiego rodzaju włamań.

Jeśli chciałbyś poznać więcej funkcjonalności, które zapewniają produkty z linii Bitdefender GravityZone, to prosimy o kontakt.


Autor


Damian S

Należę do działu Webmasterów. Do moich zadań należy tworzenie, poprawianie i pozycjonowanie nowych stron i wpisów na blogu. Aktualnie dalej jestem na etapie kształcenia się jako informatyk. W wolnym czasie dokształcam się w zakresie kolejnych języków programowania i uczę się tworzenia aplikacji mobilnych. W weekendy lubię zrelaksować się wędkując.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy