Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender Internet Security 2016 TOP PRODUKTEM według AV-TEST

Kuba / is8.pl

2 czerwca 2016

Do testów wykorzystano najnowsze, publicznie dostępne wersje wszystkich produktów. Pozwolono im na aktualizacje w każdej chwili i wysyłanie zapytań do chmury. Skupiono się na realistycznych scenariuszach testowych i poddano produkty realnym zagrożeniom. Produkty musiały zademonstrować swoje możliwości z wykorzystaniem wszystkich elementów bezpieczeństwa i warstw ochrony.

Według AV-TEST na wyróżnienie TOP PRODUCT zasłużyło 5 produktów, jednak najlepsze noty ze wszystkich 22 testowanych rozwiązań zdobyło oprogramowanie Bitdefender Internet Security 2016.

Bitdefender Internet Security 2016 oceniono najwyżej we wszystkich trzech kategoriach – Ochrona, Wydajność i Użyteczność.

Zwycięskie rozwiązanie m.in. w 100% ochroni Twój komputer przed atakami malware 0-day, nie spowolni Twojego komputera podczas przeglądania stron i pobierania plików, a także nie wprowadzi Ciebie w błąd poprzez fałszywe ostrzeżenia.

Źródło: https://www.av-test.org/en/antivirus/home-windows/

***

Bitdefender® to twórca jednej z najszybciej i najefektywniej rozwijającej się linii cenionego na świecie oprogramowania bezpieczeństwa. Od 2001 roku Bitdefender jest pionierem branży, opracowującym i wdrażającym nagradzane technologie bezpieczeństwa. Każdego dnia Bitdefender chroni cyfrowe doświadczenia dziesiątek milionów użytkowników domowych i korporacyjnych na całym świecie. Rozwiązania Bitdefender rozpowszechniane są poprzez globalną sieć partnerów i dystrybutorów z wielu krajów.

Technologia antywirusowa Bitdefendera znalazła się na szczycie wiodących w branży testów AV-Test i AV-Comparatives. Więcej informacji na temat Bitdefendera i jego produktów można znaleźć na stronach internetowych poświęconych rozwiązaniom bezpieczeństwa. Dodatkowo, na stronie www.hotforsecurity.com Bitdefender przedstawia kulisy i najbardziej aktualne informacje dotyczące zagrożeń bezpieczeństwa, pozwalając użytkownikom śledzić jego codzienną walkę ze złośliwym oprogramowaniem.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy