Bitdefender i Actina łączą siły

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że Bitdefender i Actina łączą siły. Nasz nowy partner to wiodący producent komputerów, serwerów oraz rozwiązań sieciowych.

Bitdefender i Actina łączą siły

Marka Actina jest dostarczana m.in. do CERN, sektora publicznego, prywatnego oraz gamingowego. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż możemy zapewnić użytkownikom bezpieczne korzystanie ze sprzętu tej uznanej marki.

Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży w 2001 roku. Marka została ukierunkowana do sektora zamówień publicznych, do którego dostarczyła blisko 200 tys. komputerów. Ofertę komputerów projektowych uzupełnia szeroka gama propozycji dla rynku SOHO i użytkowników domowych.

Ideą, która przyświeca inżynierom z Działu Badań i Rozwoju projektującym komputery Actina, jest konstruowanie jednostek o wydajności miarodajnej i widocznej w praktycznych zastosowaniach.

W 2006 roku firma uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar, uzupełniając tym samym ofertę komputerów skierowaną do klienta korporacyjnego i ośrodków akademickich. W ofercie serwerów Actina Solar znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments