Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender i Actina łączą siły

Kuba / is8.pl

1 kwietnia 2019

Bitdefender i Actina łączą siły

Marka Actina jest dostarczana m.in. do CERN, sektora publicznego, prywatnego oraz gamingowego. Dlatego tym bardziej cieszy nas fakt, iż możemy zapewnić użytkownikom bezpieczne korzystanie ze sprzętu tej uznanej marki.

Pierwsze komputery marki Actina trafiły do sprzedaży w 2001 roku. Marka została ukierunkowana do sektora zamówień publicznych, do którego dostarczyła blisko 200 tys. komputerów. Ofertę komputerów projektowych uzupełnia szeroka gama propozycji dla rynku SOHO i użytkowników domowych.

Ideą, która przyświeca inżynierom z Działu Badań i Rozwoju projektującym komputery Actina, jest konstruowanie jednostek o wydajności miarodajnej i widocznej w praktycznych zastosowaniach.

W 2006 roku firma uruchomiła linię produkcji serwerów Actina Solar, uzupełniając tym samym ofertę komputerów skierowaną do klienta korporacyjnego i ośrodków akademickich. W ofercie serwerów Actina Solar znajdują się zarówno rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw, jak i dla instytucji wymagających ogromnych mocy obliczeniowych.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy