Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBezpieczeństwo w InternecieBlogZagrożenia Internetowe

Bitdefender na konferencji Pancernik

Adam D

23 listopada 2022

Bitdefender po raz kolejny wziął udział w konferencji Pancernik, pośród gigantów ze świata IT, którzy dzielą się Swoimi rozwiązaniami technologicznymi, także związanymi  cyberbezpieczeństwem.

Konferencja Pancernik

Bitdefender i Pancernik ramie w ramie z cyberbezpieczeństwem

Pancernik jest naszym oficjalnym partnerem. Wspólnie dzielimy się ze światem najnowszymi nowinkami i rozwiązaniami. Pośród wielu technologicznych i innowacyjnych stoisk można było znaleźć również nas

Pierwszą falą zainteresowania Bitdefenderem na konferencji Pancernik okazały się nasze oryginalne upominki, którymi częstowaliśmy uczestników konferencji. Należały do nich między innymi osłony na kamerki, ekologiczne notatniki z długopisem, firmowe smycze i smakowite krówki, a to wszystko dopięte przygotowanymi przez nas, ulotkami zawierającymi najświeższe informacje odnośnie naszych rozwiązań Bitdefender GravityZone zawierających formy ochrony EDR, XDR i najnowszy MDR. Więcej informacji odnośnie optymalnego wyboru GravityZone uzyskasz tutaj.

Nasz specjalista na koferencji opowiadał głównie o funkcjonalnościach i elastyczności modułów zawartych w ofercie GravityZone oraz przekazywał Swoje doświadczenia z jakimi ścierał się dotychczas nasz produkt. 

Wspaniałym jest to, że Bitdefender staje się coraz bardziej znany i ceniony przez naszych nowych klientów i tych, którzy zdecydowali się na spróbowanie rozwiązania GravityZone, by jak się okazywało, zostać na dłużej. 


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy