Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

Bitdefender na urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta Bizhub

Marcin Jabłonka

27 lutego 2020

Bitdefender, twórca oprogramowania antywirusowego podjął współpracę z marką Konica Minolta, która jest liderem na rynku urządzeń wielofunkcyjnych. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją sprzętu do druku w środowisku biurowym.

Skuteczna ochrona

Antywirus Bitdefender to software, które skutecznie zabezpiecza urządzenia przed złośliwym oprogramowaniem próbującym wykraść dane z komputerów czy innych urządzeń podłączonych do sieci. Niestety, w dzisiejszych czasach cyberprzestępcy mogą uzyskać dostęp do poufnych plików nawet przez urządzenia takie jak kserokopiarki, czy inne sprzęty biurowe będące w tej samej sieci. Bitdefender Antywirus działa w tle, a jego aktualizacje odbywają się automatycznie, więc nie musimy martwić się o aktualną wersję oprogramowania.

W celu zadbania o bezpieczeństwo użytkownika Konica Minolta rozpoczęła współpracę z firmą Bitdefender. Urządzenia wielofunkcyjne z serii Konica Minolta Bizhub z racji tego, że są narażone na potencjalne ryzyko związane z zainfekowaniem przez wirusy zostały wyposażone w antywirus tego przedsiębiorstwa. Każdy zeskanowany, drukowany czy zaszyfrowany plik pdf jest skanowany przez oprogramowanie antywirusowe w poszukiwaniu potencjalnego zagrożenia ze strony złośliwego oprogramowania.

Bitdefender zapobiega rozprzestrzenianiu się złośliwego oprogramowania

Antywirus Bitdefender odpowiada nie tylko za środowisko pracy i jego zabezpieczenie przed potencjalnym atakiem ze strony złośliwego oprogramowania i wirusów, ale dba również, aby starania cyberprzestępców nie rozprzestrzeniły się poza firmę za pośrednictwem urządzenia wielofunkcyjnego.

W jakich urządzeniach z serii Konica Minolta Bizhub znajdziemy oprogramowanie Bitdefender?

Antywirus Bitdefender jest kompatybilny z następującymi urządzeniami Konica Minolta Bizhub:

 • formatu A3 : C250i, C300i, C360i
 • formatu A4 : C3320i, C3350i, C4050i

Oprogramowanie Bitdefender na urządzeniach Konica Minolta Bizhub skutecznie chroni pliki oraz dokumenty przed utratą oraz atakami ze strony złośliwego oprogramowania i wirusów. Instalowany jest bezpośrednio na urządzeniach wielofunkcyjnych Konica Minolta Bizhub i posiada wieczystą licencję.


Autor


Marcin Jabłonka

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy