Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościNowości - nagrody

Bitdefender – NAJLEPSZYM ANTYWIRUSEM!

Kuba / is8.pl

3 kwietnia 2019

Najsurowszy test bezpieczeństwa wszech czasów.  Który z programów antywirusowych okazał się najlepszy? 

Jak co roku „Komputer Świat” przyjrzał się najpopularniejszym programom antywirusowym. W tym roku przetestował osiem produktów. W tym celu redakcyjne laboratorium przeprowadziło liczne testy własne i dodatkowo zaangażowało do ich przeprowadzenia dwa renomowane instytuty: AV-Test i AV-Comparatives.

Oprócz tego dokonano dalszej optymalizacji testowych procedur i rozbudowano je. Eksperci wykorzystali metodę obserwacji długookresowej, sprawdzając w ten sposób, czy programy również przez dłuższy czas zapewniają niezmiennie wysoki poziom ochrony. Większość przetestowanych programów nie miały z tym większych problemów.

Bitdefender pozostaje zwycięzcą

„Jeśli od razu chcemy postawić na najlepszą możliwą ochronę, to powinniśmy – przynajmniej na razie – zaufać Bitdefenderowi. Program w kryterium skuteczności ochrony uzyskał ocenę 5.8 i niemal nie daje powodów do narzekania. Ocena całkowita to 5.2, co dało zdecydowane zwycięstwo w całym teście” – podsumowali organizatorzy testów.

Bitdefender Internet Security 2019

Najlepsza ochrona: jako jedyny kandydat Bitdefender osiągnął bardzo dobrą skuteczność ochrony. W niemal wszystkich istotnych z punktu widzenia bezpieczeństwa kryteriach testu obrońca tytułu brylował wynikami dobrymi do bardzo dobrych. Jedyną drobną wpadką okazała się ochrona przed starszymi szkodnikami. Program zapewnia najlepsze wyposażenie. skutecznością ochrony zwycięzca testu w tym roku jeszcze zwiększył swoją przewagę nad konkurencją.

Wyniki tegorocznego testu bezpieczeństwa pokazują, jak ważne jest regularne badanie skuteczności działania oprogramowania antywirusowego. Rezultaty Bitdefendera pozostały niezmiennie dobre i z tego powodu firma ponownie sięgnęła po zwycięstwo w teście.

Pełna recenzja na: https://www.komputerswiat.pl/recenzje/programy/najsurowszy-test-bezpieczenstwa-wszech-czasow-ktory-z-programow-antywirusowych-okazal/p2wd4d7

https://bitdefender.pl


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy