Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender najskuteczniejszą ochroną przed malware!

Jakub T.

4 czerwca 2019

Test został przeprowadzony w określony sposób: w systemie zainstalowano program antywirusowy, a następnie uruchomiono szkodliwe pliki. Pliki malware znajdowały się na nośnikach USB oraz na dyskach sieciowych. Testy odbywały się na 64-bitowym systemie Windows 10 Pro z najnowszymi aktualizacjami.

Niezależny instytut testujący oprogramowanie antywirusowe AV-Comparatives po raz kolejny sprawdził skuteczność dostępnych na rynku programów chroniących przed szkodnikami zagrażającymi systemom komputerowym. W teście brano pod uwagę skuteczność ochrony przed malware i jako jeden z nielicznych Bitdefender Internet Security otrzymał maksymalną ocenę potwierdzoną trzema…

Testy ochrony przeciwko malware miały sprawdzić, jak dany program zabezpiecza system przed, w trakcie oraz po uruchomieniu szkodliwego oprogramowania. Sprawdzono również, jak skutecznie skanery wbudowane w programy wykrywają szkodliwe pliki. Podczas testów wykorzystano 10 970 próbek o różnym stopniu szkodliwości.

AV-Comparatives przyznaje nagrody na podstawie największego stopnia ochrony oraz najmniejszej liczby fałszywych alarmów. Bitdefender wykazał się w tym względzie ochroną godną najwyższej oceny (3/3) i potwierdził status jednego z najlepszych narzędzi na rynku.


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy