Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender ogłasza wsparcie dla Microsoft Azure na Microsoft Ignite 2018

Kuba / is8.pl

30 października 2018

Dzięki Bitdefender GravityZone, zespoły IT, DevOps i zespoły zajmujące się obsługą biznesu zyskują zabezpieczenia następnej generacji, które są szybkie w dostarczaniu i łatwe w zarządzaniu, przyspieszając czas na wartość przy zachowaniu zgodności i silnej pozycji bezpieczeństwa.

Bitdefender, wiodąca globalna firma zajmująca się cyberbezpieczeństwem, która chroni 500 milionów użytkowników na całym świecie, ogłosiła dziś, że ich  flagowa platforma bezpieczeństwa pracująca w chmurze, Bitdefender GravityZone, obecnie ma możliwość integrowania się z Microsoft Azure. Dzięki Bitdefender GravityZone, zespoły IT, DevOps i zespoły zajmujące się obsługą biznesu zyskują zabezpieczenia następnej generacji, które są szybkie w dostarczaniu i łatwe w zarządzaniu, zwiększając efektywność przy zachowaniu zgodności i silnej pozycji w kwestii bezpieczeństwa.

Obsługa Azure przez Bitdefender GravityZone jest częścią ciągle wprowadzanych innowacji i inwestycji Bitdefendera w bezpieczeństwo centrów danych i chmur oraz uzupełnia integrację z innymi platformami wirtualizacyjnymi i chmurowymi. Ten rozszerzony zasięg pomaga firmom w rozwiązywaniu problemów z zabezpieczeniem środowisk prywatnych, hybrydowych i multi-chmurowych w celu poprawy wydajności i elastyczności ich operacji bezpieczeństwa, przy jednoczesnym zapewnieniu spójności polityk w obrębie ich heterogenicznej infrastruktury.

GravityZone komunikuje się z Azure, aby uzyskać aktualny inwentarz maszyn wirtualnych (VM) i hierarchię infrastruktury, a także dane w czasie rzeczywistym na temat tworzenia, likwidacji i przemieszczenia maszyny wirtualnej. Umożliwia to zautomatyzowanie żmudnych zadań, takich jak wdrażanie narzędzi bezpieczeństwa, przydzielanie szczegółowych strategii zabezpieczeń opartych na VM na dużą skalę oraz odzyskiwanie licencji bezpieczeństwa z wycofanych z użytku instancji. Dzięki GravityZone można wdrażać usługi bezpieczeństwa, a zasady są stosowane automatycznie, dzięki czemu maszyny wirtualne platformy Azure są chronione od chwili narodzin. Ponadto integracja zapewnia przestrzeganie zasad bezpieczeństwa w odniesieniu do maszyn wirtualnych podczas ich przemieszczania w chmurze i umożliwia raportowanie zgodności specyficzne dla infrastruktury.

Organizacje stają w obliczu wyzwań związanych z bezpieczeństwem w chmurze, które nie ograniczają się do zgodności i ochrony przed zaawansowanymi zagrożeniami. Względy operacyjne są również niezwykle ważne – powiedział Harish Agastya, wiceprezes ds. Rozwiązań korporacyjnych w Bitdefender. Natywna integracja GravityZone z platformą zarządzania Microsoft Azure pomaga rozwiązać oba te problemy, łącząc ochronę w chmurze ze scentralizowanym, zautomatyzowanym zarządzaniem, pojedynczym panelem zarządzającym i usprawnieniem raportowania zgodności na platformie Azure.
Adwait Joshi, dyrektor ds. Marketingu produktów, Azure Security, Microsoft Corp., powiedział: Microsoft Azure zapewnia klientom elastyczną, sprawną i bezpieczną infrastrukturę chmury. Rozwiązania takie jak Bitdefender GravityZone pomagają chronić serwery i VDI działające na platformie Azure. Integracja pomiędzy GravityZone i Azure pozwala klientom na automatyzację zadań związanych z bezpieczeństwem, dzięki czemu mogą skupić się na wdrażaniu inicjatyw strategicznych i dostarczaniu aplikacji generujących przychody.

Aby zobaczyć, w jaki sposób Bitdefender GravityZone chroni Azure, odwiedź stanowisko nr 848 na  Microsoft Ignite  w Orlando, Floryda, w dniach 24-28 września. Aby dowiedzieć się więcej o GravityZone i jego obsłudze środowisk Azure, odwiedź ten link.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy