Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender otrzymuje pięć gwiazdek w Partner Program Gui 2018.

Kuba / is8.pl

10 maja 2018

Coroczny przegląd programów partnerskich pozwala wyłonić czołówkę dostawców technologii, którzy zapewniają najlepsze usługi i produkty w sektorze IT.

Zespół The Channel Company ocenił każdy program partnerski badając jego nakłady inwestycyjne dostawcy, rentowność, obecność zasobów i programów marketingowych oraz jego zdolność do wspierania danego partnera w sprzedaży.

Sieć partnerska Bitdefender jest dostosowana do jak najbardziej efektywnego wspierania różnego typu partnerów w ponad 150 krajach. Poprzez gwarantowane wysokie zyski, zapewnienie bezpiecznych warunków współpracy oraz dostęp do nowoczesnych technologii, program partnerski Bitdefendera na początku roku 2018 osiągnął 160% wzrost w porównaniu z rokiem 2016.

„Znalezienie odpowiedniego dostawcy w sektorze IT, który równocześnie będzie partnerem biznesowym, potrafi być nie lada wyzwaniem, wziąwszy pod uwagę obecną sytuację, kiedy ilość dostępnych usługodawców jest ogromna”, stwierdził Robert Faletra, przewodniczący Channel Company. Przegląd partnerski, przeprowadzony przez CRN, oznaczony 5-gwiazdkowym ratingiem, pozwolił wyłonić najbardziej korzystne programy partnerskie, z wyszczególnieniem ich słabych i mocnych stron.

„Najlepsze programy z sektora bezpieczeństwa IT wymagają dwóch rzeczy – znakomitych partnerów, zdecydowanych oferować najlepsze technologie w swojej klasie oraz firm rozwijających się wraz z bieżącymi potrzebami rynku.”, powiedział Joe Sykora, wiceprzewodniczący Ogólnoświatowego Kanału Rozwoju marki Bitdefender. „Chciałbym podziękować wszystkim organizacjom, które stworzyły bogaty kanał dystrybucji dla Bitdefendera”.

O Bitdefender

Bitdefender jest globalnym dostawcą nowoczesnego oprogramowania antywirusowego, opartego na najnowszych technologiach dla ponad 500 milionów użytkowników w ponad 500 krajach. Już od 2001 roku staramy się, by nasze usługi gwarantowały wysoką ochronę, zarówno w sektorze prywatnym jak i biznesowym. Dzięki poszerzającemu się stale zakresowi i rozwojowi badań oraz rozbudowywanej sieci partnerskiej, Bitdefender jest zaufaną marką, która zapewnia swoim klientom najwyższe bezpieczeństwo.

Więcej informacji można znaleźć pod adresem https://www.bitdefender.pl

Informację można dowolnie wykorzystać, podając markę Bitdefender jako źródło. Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy