Bitdefender Pakiet Edukacyjny – w służbie edukacji

Producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził do swojej oferty pakiet, który przeznaczony jest dla wszystkich jednostek edukacyjnych (szkół, przedszkoli, uniwersytetów, szkół wyższych, bibliotek, placówek oświatowo-wychowawczych itp.). Pakiet ten jest dostępny w atrakcyjnej cenie, gdyż część jego ceny pokrywa producent w ramach swojego programu edukacyjnego.

Uczące się dzieci

Bitdefender stara się, aby wszyscy uczniowie, studenci i nauczyciele byli chronieni najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwa – przed nieodpowiednimi treściami, przy przeglądaniu Internetu, pisaniu e-maili i innymi zagrożeniami, na które można natknąć się w Internecie. 

Bitdefender Pakiet Edukacyjny

Rozwiązaniem tym można łatwo zarządzać z poziomu przeglądarki – konsola pozwala na zdalne instalowanie oprogramowania antywirusowego, konfigurowanie ochrony i aktualizację. Jednocześnie nie wymaga specjalistycznej wiedzy – zarządzać jej ustawieniami może nie tylko zaawansowany administrator, ale również np. nauczyciel informatyki.

Aplikacja instalowana na komputerze została tak zaprojektowana, by chronić system cicho i dyskretnie. Ponieważ ustawienia bezpieczeństwa każdego komputera są sterowane centralnie z konsoli na serwerze producenta, użytkownik nie musi wykonywać żadnych działań – można zdalnie włączyć jego skanowanie, zablokować możliwość przeglądania wybranych stron itd.. Zależnie od ustawień w konsoli zarządzającej użytkownicy mogą uruchamiać skanowanie na żądanie, aktualizować i podglądać zdarzenia z zakresu bezpieczeństwa.

Wykres

Bitdefender dba o ochronę wszystkich komputerów w szkole – nie ważne, czy pracują na systemie Mac czy PC – wszystkie są objęte tą samą licencją i mogą być zarządzane z tej samej konsoli zarządzającej.

Bitdefender Pakiet Edukacyjny – Dodatkowa ochrona

Dodatkowo może chronić wszystkie szkolne serwery w ramach posiadanej licencji. Pakiet Edukacyjny Bitdefendera zwiększy Twoje poczucie bezpieczeństwa.

Więcej informacji na temat Pakietu Edukacyjnego można znaleźć na stronie oficjalnego dystrybutora marki Bitdefender w Polsce: www.bitdefender.pl. Pakiet dostępny jest w ofercie oficjalnego dystrybutora oraz jego partnerów handlowych.

KUP BITDEFENDER PAKIET EDUKACYJNY

ZOBACZ OFERTĘ BITDEFENDER DLA DOMU

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments