Bitdefender Pakiet Edukacyjny – w służbie edukacji

Producent oprogramowania antywirusowego Bitdefender wprowadził do swojej oferty pakiet, który przeznaczony jest dla wszystkich jednostek edukacyjnych (szkół, przedszkoli, uniwersytetów, szkół wyższych, bibliotek, placówek oświatowo-wychowawczych itp.). Pakiet ten jest dostępny w atrakcyjnej cenie, gdyż część jego ceny pokrywa producent w ramach swojego programu edukacyjnego.

Bitdefender stara się, aby wszyscy uczniowie, studenci i nauczyciele byli chronieni najlepszym rozwiązaniem bezpieczeństwa – przed nieodpowiednimi treściami, przy przeglądaniu Internetu, pisaniu e-maili i innymi zagrożeniami, na które można natknąć się w Internecie. 

Rozwiązaniem tym można łatwo zarządzać z poziomu przeglądarki – konsola pozwala na zdalne instalowanie oprogramowania antywirusowego, konfigurowanie ochrony i aktualizację. Jednocześnie nie wymaga specjalistycznej wiedzy – zarządzać jej ustawieniami może nie tylko zaawansowany administrator, ale również np. nauczyciel informatyki.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security 2020 zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Aplikacja instalowana na komputerze została tak zaprojektowana, by chronić system cicho i dyskretnie. Ponieważ ustawienia bezpieczeństwa każdego komputera są sterowane centralnie z konsoli na serwerze producenta, użytkownik nie musi wykonywać żadnych działań – można zdalnie włączyć jego skanowanie, zablokować możliwość przeglądania wybranych stron itd.. Zależnie od ustawień w konsoli zarządzającej użytkownicy mogą uruchamiać skanowanie na żądanie, aktualizować i podglądać zdarzenia z zakresu bezpieczeństwa.

Bitdefender dba o ochronę wszystkich komputerów w szkole – nie ważne, czy pracują na systemie Mac czy PC – wszystkie są objęte tą samą licencją i mogą być zarządzane z tej samej konsoli zarządzającej. Dodatkowo może chronić wszystkie szkolne serwery w ramach posiadanej licencji.

Więcej informacji na temat Pakietu Edukacyjnego można znaleźć na stronie oficjalnego dystrybutora marki Bitdefender w Polsce: www.bitdefender.pl. Pakiet dostępny jest w ofercie oficjalnego dystrybutora oraz jego partnerów handlowych.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments