Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender platynowym sponsorem Citrix CCI Congress EMEA 2018

Kuba / is8.pl

5 lipca 2018

Konferencja pełna wiedzy z różnych obszarów IT

Poniedziałek 9 Lipca 2018 – Piątek 13 Lipca Warszawa

Od poniedziałku 9 lipca do piątku 13 lipca 2018 zespół przedstawicieli firmy Marken Systemy Antywirusowe będzie uczestniczył w konferencji Citrix ServTech Congress EMEA 2018 poświęconej nowościom technologicznym wprowadzanym przez Citrix.

ServTech Congress to najważniejsze wydarzenie roku w branży technicznej Citrix.

Citrix CCI Congress to konferencja o charakterze technicznym, oferująca prezentacje i szkolenia prowadzone przez ekspertów Citrix. Certyfikowani instruktorzy z całej Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki spotykają się w ramach corocznego wydarzenia w celu pogłębiania wiedzy o nowych i istniejących produktach Citrix.  

Citrix ServTech Congress 2018 to wewnętrzny program Citrix mający na celu zapewnienie technicznym pracownikom Citrix strategicznego spojrzenia na technologię firmy. Kongres ServTech daje uczestnikom możliwość dowiadywania się o nowościach technologicznych z pierwszej ręki i omawiania tych technologii w zakresie zarządzania produktem, marketingu produktów i inżynierii. Citrix ServTech Kongres jest obowiązkowy dla wszystkich inżynierów systemów EMEA z Citrix Consulting, wsparcia technicznego i innych pracowników technicznych. Z pewnością Kongres ServTech wpłynie na dalszy rozwój, zastosowanie i nowe kierunki rozwoju technologii Citrix.

„Citrix ServTech Congress EMEA to niesamowite przedsięwzięcie, które umożliwi nawiązanie kontaktów z szerszą społecznością techniczną Citrix, która zgromadzi się na tym wydarzeniu. Ponadto wyjątkową okazją będzie możliwość poznania najnowszych produktów i rozwiązań technicznych naszego partnera biznesowego. Citrix jest platformą do wirtualizacji, która w pełni integruje się z Bitdefenderem. Współpraca Bitdefender z Citrix z pewnością rozwinie zabezpieczenie platformy Citrix. Będziemy mówić o najistotniejszych elementach zmieniających się technologii, zastosowania wirtualizacji, na utworzeniu symulowanego środowiska komputerowego i usprawnieniach systemów informatycznych” – mówi Dariusz Woźniak, inżynier techniczny Bitdefender z firmy Marken.

Zapraszamy do śledzenia naszej relacji z tegorocznej edycji.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy