Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender przoduje w rankingach bezpieczeństwa i wygrywa w szóstej odsłonie AV-TEST 2017.

Kuba / is8.pl

5 kwietnia 2018

Wersje GravityZone Entpoints Security  oraz Bitdefender Internet Security zwyciężyły po roku rygorystycznych testów, przeprowadzonych przez AV-TEST Institute – jednego z wiodących dostawców w zakresie bezpieczeństwa IT oraz laboratorium przeprowadzającego badania nad programami antywirusowymi.

Bitdefender Internet Security okazał się najlepszym rozwiązaniem przeciwko wszelkim infekcjom typu malware, zwyciężając w kategorii AV-TEST’s Best Repair 2017.

Najskuteczniejszym, w ochronie urządzeń mobilnych, okazał się Bitdefender Mobile Security, który otrzymał odznaczenie Best Android Security 2017 Award. Testy wykazały, iż najwyżej cenią go użytkownicy, którzy wykorzystują swoje mobilne urządzenia do czynności służbowych.

Już czwarty rok z rzędu rozwiązania marki Bitdefender przodują w testach AV-TEST’s Best Performance w kategoriach: najlepsza ochrona i najmniejszy wpływ na zużycie zasobów systemowych.

Odznaczenie AV-TEST’s Best Protection Award przyznano marce Bitdefender za jej możliwości w zakresie zapobiegania zakażeniom i blokowania wszelkiego rodzaju malware, dotyczy to również tych rodzajów złośliwego oprogramowania, które do tej pory były nieznane. Udział w tym sukcesie mają inteligentne algorytmy, oparte na procesach deep learning, które błyskawicznie wykrywają wszelkie nowe zagrożenia, pochodzące z sieci.   

AV-TEST ocenia, w którym miejscu zagrożone urządzenia zostały najbardziej narażone na niebezpieczeństwo, z uwzględnieniem okoliczności, w których dany produkt wykrył i zneutralizował złośliwe oprogramowanie. Tego typu metody zapewniają laboratorium AV-TEST czołowe miejsce wśród niezależnych testów oprogramowań antywirusowych, oferując odbiorcom szczegółowe wyniki, dzięki którym użytkownicy antywirusów mogą sprawdzić skuteczność oprogramowania, które posiadają. 

W lutym 2017 roku Bitdefender zdobył również nagrodę Produkt Roku od AV-Comparatives. Nasz produkt zwyciężył w kategoriach of Real World Protection, Performance, Malware Protection, False Alarms oraz Malware Removal zdobywając wynik Advaced+ w każdej z nich.

źródło: av-test.org/en/award/2017/


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy