Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz
Strona główna / Bitdefender Scamio

Bitdefender Scamio

Napędzane przez sztuczną inteligencję narzędzie do wykrywania oszustw cybernetycznych nowej generacji

Scamio porozumiewa się w języku angielskim

Ten darmowy chatbot jest zawsze gotowy, aby pomóc Ci w sprawdzeniu oszustw, napędzany przez nasze nagradzane technologie

Wyślij jakąkolwiek podejrzaną wiadomość, link lub nawet kod QR i natychmiast otrzymaj odpowiedź. Razem możemy przechytrzyć oszustów

Porozmawiaj ze Scamio

Scamio jest także dostępny w Twojej ulubionej aplikacji:

Czym jest Scamio?

Jeżeli wydaje Ci się, że ktoś może próbować Cię oszukać, to zamiast bawić się w detektywa możesz porozmawiać ze Scamio w języku angielskim. Możesz przekleić wiadomość, wgrać obrazek, wysłać link lub opisać swoją sytuację.

Scamio ją przeanalizuje i da Ci znać czy jest bezpieczna czy nie.

 • Darmowy, prosty w użyciu AI chatbot
 • Nie trzeba nic pobierać ani instalować
 • Dostępny w sieci i na Facebook Messenger
 • Dokładna analiza zagrożeń i wykrywanie oszustw
 • Praktyczne wskazówki jak uniknąć oszustwa

Czy ktoś próbuje mnie oszukać?

Odkrycie tego nigdy nie było prostsze.

Scamio radzi sobie z wykrywaniem nawet najbardziej zakamuflowanych oszustw. Podążaj za opisanymi niżej krokami i nigdy nie ryzykuj swoimi pieniędzmi lub danymi osobowymi.

Krok 1. Aby porozmawiać ze Scamio zaloguj się lub utwórz konto Bitdefender.
Krok 2. Opisz próbę oszustwa, wgraj obrazek, wyślij link lub wiadomość.
Krok 3. Otrzymaj wyniki, zapoznaj się ze wskazówkami, oceń swoje wrażenia.

Zarejestruj się już teraz | W pełni za darmo

Żadne oszustwo nie uniknie wykrycia

Oszuści z każdą chwilą stają się coraz bardziej kreatywni. Na szczęście, Scamio jest tutaj by przechylić szalę na Twoją stronę.

Niezależnie od tego czy jest to próba phishingu, fałszywa strona internetowa, oszukańczy email czy inżynieria społeczna, Scamio wywęszy je niczym tropiciel na polowaniu.

Ze Scamio po Twojej stronie jesteś chroniony przeciwko wszystkim oszustwom.

Jak działa Bitdefender Scamio?

Scamio łączy sztuczną inteligencję wraz z niezawodnymi algorytmami wykrywania zagrożeń Bitdefendera, uczeniem maszynowym, rozpoznawaniem wzorców i zaawansowanymi technikami analizy danych, aby wykrywać nawet najbardziej wyrafinowane oszustwa.

Co więcej, Scamio nigdy nie przestaje się rozwijać. Żeby lepiej rozumieć i interpretować rozmowy użytkowników, Scamio jest wyposażony w najnowocześniejsze technologie programowania neurolingwistycznego (NLP). Pozwala to na zrozumienie kontekstu i niuansów językowych wykorzystywanych podczas typowej próby oszustwa.

Dlaczego Scamio?

Wiesz już jak z niego korzystać

Nie musisz być specjalistą by wydobyć z niego pełnię potencjału. Korzystaj z niego tak jakbyś rozmawiał z przyjacielem.

Koniec z poczuciem zagubienia podczas próby rozróżnienia tego co jest prawdziwe, a co fałszywe

Kampanie dezinformacyjne, phishing, podejrzane strony. Linia pomiędzy prawdą, a fałszem nigdy nie była cieńsza. Na szczęście Scamio natychmiastowo rozpoznaje te zbyt dobre żeby były prawdziwe oferty.

Jest to narzędzie do wykrywania oszustw nowej generacji

Bitdefender Scamio łączy ze sobą nagradzane technologie zapobiegawcze wraz ze sztuczną inteligencją, aby raz na zawsze rozwiązać problem oszustów.

Napędzany przez Bitdefender

Bitdefender wnosi ponad 20 lat swojego doświadczenia, najnowocześniejsze algorytmy wykrywania zagrożeń i wiedzę specjalistyczną do Scamio.

Im więcej osób jest bezpiecznych tym lepiej

Pomóż w walce przeciwko oszustwom i poinformuj swoich znajomych i bliskich jak mogą się chronić. Razem nie tylko chronimy, ale również udaremniamy plany oszustów.

Najczęściej zadawane pytania

Scamio jest napędzanym przez sztuczną inteligencję chatbotem zaprojektowanym i wytrenowanym przez Bitdefender w celu wykrywania licznych oszustw znajdujących się w Internecie. Aby zacząć rozmowę wejdź na scamio.bitdefender.com/chat lub rozpocznij rozmowę ze Scamio on Facebook Messenger. Najpierw musisz zalogować się do swojego konta Bitdefender lub je utworzyć. Bez obaw, wystarczy zrobić to tylko raz.

Po zalogowaniu, możesz wejść w interakcję ze Scamio na różne sposoby:

 • opisać oszustwo
 • przekopiować wiadomości, linki lub kody QR
 • wgrać obrazki lub zrzuty ekranu emaili albo wiadomości wzbudzających nasze podejrzenia

Scamio uważnie przeanalizuje dostarczone przez Ciebie dane i poinformuje Cię czy jesteś zagrożony. Nasz wykrywacz oszustw może Ci też pomóc poprzez wskazówki dzięki którym nie padniesz ofiarą oszustwa.

Szanujemy i cenimy prywatność każdego kto odwiedza naszą stronę. Zbieramy i wykorzystujemy dane zgodnie z naszą Polityką Prywatności. Możesz nam zaufać, że Twoje dane są przechowywane i wykorzystywane w odpowiedzialny sposób. Jeżeli masz jakiekolwiek pytania lub wątpliwości związane z prywatnością, nie wahaj sie z nami skontaktować.

Oto kilka najpopularniejszych sztuczek mających na celu nakłonić Cię do pobrania złośliwego oprogramowania lub udostępnienia wrażliwych danych osobowych:

 • Możesz otrzymać e-mail od banku lub innej firmy, która poprosi Cię o zweryfikowanie swojego konta lub podanie danych karty kredytowej poprzez kliknięcie w link.
 • Otrzymasz sms informujący Cię, że właśnie idzie do Ciebie paczka i aby móc ją śledzić musisz pobrać aplikację.
 • Dzwoni do Ciebie ktoś z nieznanego numeru i podaje się za pracownika jakiejś firmy oraz chce zweryfikować Twoją tożsamość w związku z zaległymi płatnościami.

Jeżeli otrzymasz jakieś podejrzane prośby lub linki, warto jest się skontaktować bezpośrednio z podmiotem, za który się podaje zamiast podążać za podanymi instrukcjami lub klikać w linki. Możesz też porozmawiać ze Scamio.

Jeżeli chcesz podzielić się opinią lub masz jakieś sugestie, możesz wysłać nam wiadomość na scamio@bitdefender.com lub podzielić się swoimi przemyśleniami na forum społeczności Bitdefender.

Scamio to chatbot AI w fazie wczesnego dostępu, którego zadaniem jest dostarczanie przydatnych informacji i wskazówek dotyczących unikania oszustw i fałszywych wiadomości. Dzięki ciągłemu uczeniu się i doskonaleniu Scamio z biegiem czasu oferuje coraz dokładniejsze porady.

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe
  stalynowy