Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender skuteczny również w systemie Windows 10

Kuba / is8.pl

17 kwietnia 2019

Oprogramowanie Bitdefender niezmiennie cieszy się olbrzymią popularnością wśród użytkowników. Dzięki najwszechstronniejszym zabezpieczeniom i ciągłym rozwoju wszystkich produktów, nasze narzędzia bardzo dobrze prezentują się we wszystkich zestawieniach oraz rankingach efektywności. Tym razem swoje badania rynkowe przeprowadził renomowany AV-TEST Institute, który przyjrzał się skuteczności znanych rozwiązań antywirusowych przeznaczonych dla systemu operacyjnego Windows 10.

Nie tak dawno Bitdefender został nagrodzony laurem przez Komputer Świat w rankingu najlepszych antywirusów. Tym razem sprawdzono jego możliwości dla systemu Windows 10 i w ogólnym zestawieniu uplasował się bardzo wysoko. Wystarczy nadmienić, iż do pełni szczęścia (na 18 możliwych do zdobycia punktów) zabrakło raptem pół punktu. Programy oceniane były przez AV-TEST pod kątem trzech właściwości: ochrony, wydajności i efektywności. 

Bitdefender zatrzymał wszystkie ataki malware dokonywane poprzez pocztę e-mail, jak i zero-day. Znał wszystkie szkodniki odkryte w okresie czterech tygodni przed testami. Nie uzyskał perfekcyjnego wyniku, ponieważ spowalniał nieco uruchamianie i działanie aplikacji oraz stron internetowych. Do zalet należy dodać brak jakichkolwiek fałszywych alarmów” 

– ocenili w swojej recenzji specjaliści z instytutu.

www.bitdefender.pl


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy