Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Bitdefender udostępnia nowe rozwiązania o wysokiej wydajności dla maszyn wirtualnych. Dostawcy usług informatycznych korzystają.

Kuba / is8.pl

19 kwietnia 2018

Rozwiązania Bitdefender dla dostawców zarządzających usługami informatycznymi (MSP) pomagają zabezpieczyć wirtualne maszyny i serwery, jednocześnie zmniejszając obciążenie środków bezpieczeństwa  i poprawiając czas reakcji aplikacji.

Bitdefender – wiodąca, globalna firma, zajmująca się technologią bezpieczeństwa cybernetycznego, która chroni już 500 milionów użytkowników na całym świecie, ogłosiła dziś, że zabezpieczenia dla środowisk wirtualnych[1] są już dostępne dla MSP (przyp. red. Managed Service Providers). Zostały one zaprojektowane tak, by pomóc dostawcom usług chronić wirtualne maszyny oraz serwery swoich klientów, nie zmniejszając wydajności w zauważalny dla użytkownika sposób. Ponadto zapewniają w pełni rozwiniętą, wielowarstwowa ochronę, wykorzystującą rozwiązania oparte na SI. Jednocześnie zapobiegają exploitom i ciągle monitorują niezbędne procey, a wszystko to przy niewielkim obciążeniu.

Aby zapewnić maksymalną wydajność i ochronę, SVE Bitdefender, dla wybranych usługodawców z sektora IT (MSP), oferuje odpowiednią architekturę bezpieczeństwa maszyn wirtualnych (VM), która odciąża skanowane urządzenia. Ponadto program udostępnia funkcję zachowania równowagi między obciążeniem a przełączaniem awaryjnym. Dostępny jako usługa rozliczana miesięcznie, jest skierowany do urządzeń o słabej wydajności, które posiadają luki w zabezpieczeniach. 

Centralne skanowanie i buforowanie SVE znacznie poprawia czas reakcji aplikacji, współczynnik VM density i wygodę użytkowania. Dzięki temu oferta jest dopasowana do dostawców usług z sektora IT oraz usługodawców, oferujących rozwiązania oparte na technologii cloud[2]. Oferta jest również dostosowana do obsługi maszyn wirtualnych oraz zdalnej obsługi klientów. Dzięki skanowaniu na dedykowanych wirtualnych maszynach, zabezpieczających i działanie z lokalnymi oraz centralnymi mechanizmami buforowania, system ten eliminuje potrzebę stosowania tradycyjnych programów zabezpieczających. Skraca to w znacznym stopniu czas reakcji i zwiększa komfort użytkowania wirtualnej maszyny.

Pakiet MSP Bitdefender Security, którego częścią jest SVE, zapewnia najlepszą ochronę, najlepszą wydajność w rozwiązaniach wirtualnych i chmurowych. Potwierdzają to testy, które odbyły się w tym miesiącu, przeprowadzone przez światowej sławy niezależną firmę analityczno-testową – mowa tu oczywiście o badaniu AV-TEST. 

Ta coroczna nagroda przyznawana jest za konsekwentne zapewnianie najwyższego poziomu ochrony i wydajności. Bitdefender w tej materii może pochwalić się nagrodą Best Protection i Best Performance, o czym pisaliśmy tutaj.

Bitdefender kontynuuje swoje technologiczne przywództwo zapewniając wysoki standard bezpieczeństwa, którego użytkownicy MSP nie mogą przegapić, kiedy w ofercie pojawia się najlepsze w swojej klasie zabezpieczenie, powiedział Jose Lopez, wiceprezes Bitdefender ds. Globalnej Sprzedaży, Dostwców Usług i Licencjonowania Technologii. SVE Bitdefender zapewnia wiele poziomów ochrony dzięki scentralizowanemu skanowaniu, umożliwiając zarówno wydajne zarządzanie bezpieczeństwem, jak i minimalny wpływ na wydajność. 

Jako część pakietu bezpieczeństwa Bitdefender dla środowisk MSP, może być administrowany z tej samej wielodostępowej konsoli Bitdefender, która wykorzystuje technologię cloud. Może to być istotną zaletą dla dostawców usług w chmurze.

Najlepszego antywirusa dla środowisk wirtualnych zakupisz w naszym sklepie na www.bitdefender.pl

O Bitdefender

Bitdefender jest globalną marką w dziedzinie technologii, zajmująca się bezpieczeństwem, oferująca najnowocześniejsze kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa cybernetycznego i zaawansowaną ochronę przed zagrożeniami dla ponad 500 milionów użytkowników w ponad 150 krajach. Od 2001 roku Bitdefender konsekwentnie tworzy niejednokrotnie nagradzaną technologię bezpieczeństwa biznesowego i konsumenckiego. Dzięki badaniom i rozwojowi, sojuszom i partnerstwom, Bitdefender jest zaufaną marką i gwarantuje niezawodne zabezpieczenia, na których możesz polegać.

źródło: https://www.bitdefender.com/news/bitdefender-launches-high-performance-virtualization-security-for-msps-3475.html


[1] przyp. red. z angielskiego Security for Virtualized Environments (SVE)

[2] przyp. red. Cloud Service Provider (CSP).


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy