Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościNowości - nagrody

BITDEFENDER W CZOŁÓWCE OPROGRAMOWAŃ ANTYWIRUSOWYCH

Jakub T.

19 grudnia 2019

Kolejny raz Bitdefender Internet Security został wysoko oceniony w testach organizowanych przez laboratorium AV-Comparatives. Ta niezależna organizacja przyznaje wyróżnienie „Advanced+” dla rozwiązań antywirusowych, które w optymalny sposób radzą sobie z potencjalnie najgroźniejszymi atakami cyberprzestępców.

Do tegorocznych testów zaproszono 16 producentów antywirusów, ale tylko 6 poddało się badaniom. Możliwe, że pozostałe produkty nie są jeszcze doskonałymi propozycjami w walce z wirusami i zawierają mniejsze bądź większe luki w oprogramowaniu.

AV-Comparatives badało produkty przy pomocy 15 wariantów testowych.  W testach „Enhanced Real-World” sprawdzano, jak poradzą sobie z potencjalnymi zagrożeniami, które imitują techniki cyberprzestępców, wykorzystywane w realnym świecie.

Drobiazgowe badania skoncentrowane były na „atakowaniu” antywirusów najnowszymi zagrożeniami i pozwoliły wyłonić produkty, które w optymalny sposób zabezpieczą urządzenia użytkowników.

Bitdefender Internet Security znalazł się w czołówce, ponieważ okazało się, że posiada wystarczającą ilość narzędzi do zablokowania ataków ukierunkowanych, w tym zagrożeń bezplikowych.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Badania organizowane przez AV-Comparatives są wysoko cenione przez producentów rozwiązań antywirusowych, ponieważ dostarczają ważnych danych o rzeczywistych możliwościach ich produktów. Na podstawie wyników producenci otrzymują informacje, w jakich obszarach mogą udoskonalić oprogramowania.

Bitdefender Internet Security jest jednym z wielu rozwiązań oferowanych przez firmę Marken Systemy Antywirusowe, który jest jedynym przedstawicielem marki Bitdefender w Polsce. Firma od 20 lat jest liderem w sprzedaży rozwiązań antywirusowych.


AutorArtykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy