Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender w czołówce testów i recenzji

Kuba / is8.pl

19 października 2015

Bitdefender – producent oprogramowania antywirusowego dla użytkowników domowych i firm jest zdobywcą wielu renomowanych nagród, takich jak: Produkt Roku 2014 przyznane przez AV-Comparatives, Najlepsza ochrona dla Windows 8.1, Wybór Redakcji portalu Instalki.pl oraz wielu innych.

W październiku bieżącego roku Bitdefender otrzymał dodatkowe wyróżnienia, które podkreślają jego szybki rozwój i skuteczność nie tylko w ochronie domowych komputerów, ale także smartfonów i tabletów z systemem Android. Pierwszym wyróżnieniem jest nagroda „Wybór Redakcji” PCMag, które otrzymały już wszystkie trzy produkty linii konsumenckiej: Bitdefender Antivirus Plus 2016, Bitdefender Internet Security 2016 oraz Bitdefender Total Security 2016.

To drugi rok z rzędu, gdy wszystkie produkty antywirusowe dla użytkowników domowych zdobywają to wyróżnienie. Bitdefender został pochwalony za połączenie wielu funkcji, które mogą przydać się użytkownikowi, w jednym pakiecie bezpieczeństwa.

Natomiast przez cały wrzesień tego roku przeprowadzono testy 25 produktów zabezpieczających urządzenia mobilne z systemem Android. Testy zrealizowano z najbardziej aktualnymi wersjami wszystkich produktów, używając ich ustawień domyślnych. Pozwalano im również na aktualizację i korzystanie z usług w chmurze. W testach skupiono się na wykrywaniu złośliwego oprogramowania oraz funkcjonalności, w tym wydajności i ilości fałszywych alarmów. Testowane produkty musiały się wykazać pełnym wykorzystaniem wszystkich elementów i warstw ochronnych.

Produkt Bitdefender Mobile Security wykazał się 100% skutecznością w wykrywaniu złośliwego oprogramowania w czasie rzeczywistym, ani razu nie wywołując fałszywego ostrzeżenia podczas instalacji i używania legalnych aplikacji ze sklepu Google Play oraz ze sklepów firm trzecich.

Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: Wybór Redakcji PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AV‑Comparatives, Av-Test i VB100. Od kilku lat znajduje się w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowania.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy