Bitdefender w czołówce WIELKIEGO TESTU antywirusów 2016 roku

Marcowy Komputer Świat przeprowadził WIELKI TEST dedykowany programom antywirusowym mającym zapewniać użytkownikom bezpieczeństwo w ciągu 2016 roku.

Po wielotygodniowych testach zespół ekspertów z Komputer Świat ogłosił listę zwycięzców. Bitdefender Internet Security 2016 zajął trzecie miejsce w wyścigu o podium w dziedzinie bezpieczeństwa komputerowego w 2016, a jego głównym atutem okazało się posiadanie największej ilości narzędzi. Jest to ogromny awans i oznacza, że doskonale zdający sobie sprawę z różnorodności niebezpieczeństw specjaliści Bitdefender ciężko pracowali nad tym, aby ich system był wstanie wykrywać, badać i usuwać nie tylko znane zagrożenia, ale również takie, które są obce nawet najnowszym wykazom zagrożeń.

Na podium stanęły naprawdę dobre pakiety antywirusowe. Ich producenci jednak wciąż mają co robić, bo każdy jeszcze wykazuje jakąś słabość” jak stwierdził redaktor Komputer Świat, Tomasz Paczuski. Bitdefender to wielofunkcyjny i wszechstronny system antywirusowy, jednak wciąż zarzucane mu są niedoskonałości. Pełne bezpieczeństwo otrzymujemy kosztem cierpliwości do zarządzania funkcjami ochronnymi. Jednak raz poprawnie skonfigurowane będą w pełni wykorzystywać swój potencjał i możliwości.

Więcej informacji znajdziesz w Komputer Świat 4/2016 (395)

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments