Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender w niezależnych testach programów antywirusowych

Kuba / is8.pl

8 grudnia 2016

Produkty firmy Bitdefender każdego roku biorą udział w wielu badaniach przeprowadzonych przez niezależne laboratoria. Nie podlega to wątpliwości, że wysokie wyniki jakie uzyskują pozwalają w pełni potwierdzić niezawodność tego oprogramowania.

Najwyższe oznaczenia w niezależnych testach AV-TEST

Przeprowadzone testy udowadniają, że nasze produkty antywirusowe stawiają czoła nawet najgroźniejszemu złośliwemu oprogramowaniu. W każdej kolejnej edycji testów otrzymują jedne z najlepszych wyników – tak było i tym razem.
Maksymalną ilość punktów i oznaczenie Top Product uzyskał za najwyższą ochronę i wykrywalność nasz Bitdefender Internet Security 2017 (idealny do ochrony użytkowników domowych i małych firm). Równie dobrze poradził sobie Bitdefender Endpoint Security Tools, preferowany do ochrony biznesu w ramach produktu GravityZone, który przeszedł wszystkie testy bezproblemowo dostając pełną ilość punktów jeśli chodzi o ochronę, wydajność i wykrywalność.
Najwyższa ochrona, najlepsza wykrywalność

Bitdefender Internet Security 2017 podczas testów dowiódł, że jest jednym z najlepszych wyborów na rynku oprogramowania antywirusowego. W trakcie testów wydajności przeprowadzonych w taki sposób, żeby jak najbardziej przypominały korzystanie z komputera przez zwykłego użytkownika (pobieranie programów, uruchamianie różnych stron internetowych, robienie płatności online, wypełnianie ankiet, kopiowanie danych) uzyskał najwyższy wynik biorąc pod uwagę ochronę przed infekcjami. Z włączonym programem Bitdefender Internet Security 2017 wszystkie zagrożenia zostały wykryte i zablokowane przy prawie minimalnym obciążeniu systemu.
Bezproblemowo przeszedł również testy wykrywalności zagrożeń – przeglądając miliony plików i skanując setki programów celująco wykrył tylko te, które faktycznie były podejrzane nie wywołując tak zwanych „fałszywych alarmów”. Bitdefender Internet Security 2017 działał cicho w tle, czujnie i praktycznie niezauważalnie dbając o ochronę oraz informując ekspertów o zagrożeniu tylko wtedy, kiedy faktycznie było to konieczne.
„Jest to produkt zapewniający najwyższe bezpieczeństwo” — tak podsumował produkt Bitdefender Maik Morgenstern dyrektor działu informatyki w AV-TEST.

Najlepszy antywirus do ochrony twojego biznesu,

Technologia GravityZone od Bitdefender, w której zawarty jest Bitdefender Endpoint Security Tools, daje organizacjom znacznie szybsze i bardziej wydajne zarządzanie bezpieczeństwem, połączone z bezkompromisową ochroną antymalware i minimalnym wpływem na wydajność. Również w tym przypadku potwierdziły to testy ekspertów AV-TEST, w których Bitdefender Endpoint Security Tools uzyskał najlepsze wyniki. Nie jest to dla nas zaskoczeniem, ponieważ produkt ten od lat zdobywa jedne z najwyższych wyników w testach.
„Bitdefender Endpoint jest rozwiązaniem dyskretnym, łatwym w obsłudze i zapewniającym najwyższą ochronę dla biznesu” – podsumował Maik Morgenstern, dyrektor działu informatyki w AV-TEST.
Podobne zdanie mają firmy, które już wdrożyły u siebie rozwiązania Bitdefender:
„Zdecydowaliśmy się na pracę z programem Bitdefender z wielu powodów. Produkty łatwo integrują się z naszym środowiskiem Microsoft, wykrywają niechronione punkty końcowe i natychmiast czyszczą złośliwe oprogramowanie. Poza tym, dzięki scentralizowanemu zarządzaniu nasza praca jest bardzo łatwa. Możemy skonstruować to w taki sposób, że pozwala nam to na łatwe zarządzanie i trenowanie naszego zespołu pracowników obsługi technicznej.”
Rob Bosch, Prezes firmy iPremise

Doceniany przez wielu ekspertów

Kolejni niezależni eksperci z AV Compatatives również wzięli pod lupę Bitdefender Internet Security 2017. Warto dodać, że testy jakie przeprowadza AV Compatatives są rygorystyczne, długoterminowe i bardzo kosztowne, a ich bieżące wyniki ujawniają się okresowo, więc tylko wybrane produkty są poddawane testom. Jak poradził sobie Bitdefender Internet Security 2017? Jak zwykle nie zawiódł! W wynikach na październik 2016 uzyskał najwyższe oceny jeśli chodzi o ochronę przed złośliwym oprogramowaniem. Wyniki oparte są na 250 próbach zainfekowania przez zarówno złośliwe adresy URL jak i niebezpieczne pliki do pobrania czyli najczęstsze źródła przez, które zwykły użytkownik jest narażony na ataki, kiedy codziennie korzysta ze swojego komputera i serfuje w Internecie. Wybrane zostały najbardziej aktualne zagrożenia tak, aby sprawdzić jak programy radzą sobie z najnowszymi wirusami.
Również w testach sprawdzających ochronę przed malware Eksperci z AV Compatatives nagrodzili produkt Bitdefender Internet Security najwyższym oznaczeniem Advanced+. Oznacza to, że Bitdefender Internet Security nie zawiódł w żadnym przypadku użycia i stuprocentowo ochronił urządzenie przed zagrożeniami malware.

Doskonały wybór dla każdego

Jeśli jeszcze zastanawiacie się nad wyborem oprogramowania antywirusowego, to opłaca się postawić na Bitdefender, który nie zawodzi w żadnym aspekcie ochrony. Doskonale radzi sobie z ochroną dla użytkowników domowych, jaki i dla biznesu. Dodatkowo ceny produktów Bitdefender to jedne z atrakcyjniejszych na rynku. Warto posiadać produkt zapewniający najwyższą ochronę przy minimalnym obciążeniu systemu.

Informacje można dowolnie wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło, www.bitdefender.pl

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny dystrybutor rozwiązań Bitdefender w Polsce.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy