Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Bitdefender w ofercie Action

Kuba / is8.pl

18 kwietnia 2016

Przestępcy i hakerzy nie śpią. Wraz z postępem technologii, znajdują coraz to nowsze sposoby na przełamywanie zabezpieczeń. Nie chodzi tylko o infekowanie komputerów złośliwymi programami szpiegującymi czy kradzieże danych – mówi Agnieszka Szczepańczyk, Product Manager w ACTION S.A. – Aktualnie jednym z największych zagrożeń są wirusy szyfrujące dyski twarde w celu wyłudzania okupów. Użytkownicy, którzy korzystają z oprogramowania antywirusowego Bitdefender, miedzy innymi dzięki nawiązanej właśnie współpracy z Action, są na to odpowiednio przygotowani – dodaje Szczepańczyk.

Dedykowana przedsiębiorcom, Bitdefender GravityZone umożliwia wdrożenie ochrony w ciągu kilku godzin, a nie dni. Bitdefender Global Protective Network wykorzystuje uczące się, inteligentne mechanizmy ochronne, które wykrywają zagrożenie już w 3 sekundy po jego pojawieniu się w dowolnym miejscu świata. Endpoint Security Tools automatycznie dostosowuje się do systemów wirtualnych i fizycznych zapewniając najlepszą wydajność we wszystkich środowiskach.

– W zeszłym tygodniu, producent oprogramowania Bitdefender otrzymał pięć gwiazdek w klasyfikacji Partner Advantage Program Guide 2016 amerykańskiego wydania magazynu CRN. Ten pięcio-gwiazdkowy ranking wskazuje najlepsze programy partnerskie dostępne na rynku i jest niezależnym potwierdzeniem, że oferowane przez Bitdefender rozwiązania są najwyższej klasy. – komentuje Krzysztof Gwiaździński, Dyrektor Handlowy w firmie Marken Systemy Antywirusowe, która jest oficjalnym przedstawicielem marki Bitdefender na Polskę.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy