Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Aktualności

BitDefender w ofercie mBanku

Marcin Jabłonka

21 kwietnia 2020

mBank i CyberRescue wprowadzają nową usługę dla klientów – rozszerzony pakiet zabezpieczeń CyberOchrona+, składający się m.in z oprogramowania BitDefender.

Pandemia koronawirusa sprawiła, że wielu Polaków spędza mnóstwo czasu w sieci, co próbują wykorzystać cyberprzestępcy. Dlatego też instytucje finansowe wprowadzają do oferty rozwiązania, które mają dodatkowo zabezpieczyć klientów. Nowa płatna usługa mBanku rozszerza opcje w ochronie CyberRescue o pakiet BitDefender Internet Security. Jest on dostępny w dwóch wersjach – 79 złotych rocznie za jedno urządzenie oraz 129 zł rocznie za trzy urządzenia. Pakiet zawiera m.in. program antywirusowy, zabezpieczenia transakcji bankowych, ochronę przed atakami ransomware oraz ochronę rodzicielską dla najmłodszych.

W obecnych czasach nie można zapominać o zabezpieczaniu urządzeń, zwłaszcza, że hakerzy zdają sobie sprawę, iż zwiększyliśmy swoją aktywność w cyberprzestrzeni. BitDefender Internet Security to produkt uzyskujący najwyższe oceny nie tylko klientów, ale również niezależnych ośrodków badawczych. To dla nas ogromne wyróżnienie, że znaliśmy się na liście rozwiązań rekomendowanych i oferowanych przez mBank – mówi Mariusz Politowicz, ekspert ds. bezpieczeństwa w Bitdefender.

BitDefender działa od 2001 roku i zajmuje się tworzeniem oprogramowania antywirusowego dla urządzeń z systemami Linux, Windows, Mac OS, iOS oraz Android. Z produktów BitDefendera korzysta ponad pół miliona użytkowników na całym świecie. Oprogramowanie posiada świadectwa wszystkich głównych ośrodków certyfikujących antywirusy: CheckMark[, Av-Comparatives, Virus Bulletin, AV – Test, PC Mag, PC World.


https://pl.media.mbank.pl/91986-ochrona-antywirusowa-plus-wsparcie-ekspertow-nowa-usluga-dla-klientow-mbanku


Autor


Marcin Jabłonka

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy