Bitdefender wprowadza specjalną ofertę na oprogramowanie antywirusowe dla organizacji pozarządowych.

Na rynku pojawił się nowy pakiet przedstawiciela marki Bitdefender w Polsce: Non-Profit – Bitdefender GravityZone Business Security.

width=600

Do kogo jest skierowany?

Non-profit – Bitdefender GravityZone Business Security jest to pakiet przeznaczony dla:

  • instytucji charytatywnych
  • instytucji niekomercyjnych
  • inicjatyw społecznych: fundacje, stowarzyszenia, ośrodki kultury, muzea, teatry

Nowy pakiet Non-Profit – Bitdefender GravityZone Business Security dedykowany jest na urządzenia Windows, Mac OSX, Linux oraz na serwery wirtualne i fizyczne, które są zarządzane i monitorowane przez przeglądarkę www. Oprogramowanie nieustannie monitoruje procesy, aby wykryć nawet najbardziej nieuchwytne zagrożenia. Non-Profit – Bitdefender GravityZone Business Security bazuje na zarządzaniu w chmurze z regularną kontrolą oraz daje możliwość zdalnego ograniczenia lub zablokowania pracownikowi organizacji dostępu do niektórych aplikacji i stron internetowych. Pakiet posiada zarówno mocną, centralizowaną konsolę, która płynnie zarządza bezpieczeństwem w organizacji.

Są to te same funkcję, które oferuje standardowy Pakiet Bitdefender GravityZone Bussines Security, jednak specjalnie dla organizacji non-profit została przygotowana szczególna oferta cenowa, którą można uzyskać wypełniając formularz na oficjalnej polskiej stronie marki Bitdefender:

Na stronie znajduję się również więcej informacji na temat produktu:

https://bitdefender.pl/biznes/organizacje-non-profit/non-profit-bitdefender-gravityzone-business-security

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments