Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Ciekawostki

Bitdefender wybrany przez klientów Gartner Peer Insights™ na rok 2023 w zakresie platform ochrony punktów końcowych w regionie EMEA

Piotr R

2 października 2023

Bitdefender, światowy lider cyberbezpieczeństwa, został laureatem konkursu w regionie EMEA w badaniu Gartner® Peer Insights Voice of the Customer for Endpoint Protection Platforms (EPP) 2023.¹ Ponadto firma uzyskała tytuł Strong Performer w ogólnych ocenach EPP oraz w kategorii Ameryka Północna (według regionu), a także w kategorii średnie przedsiębiorstwa i sektor publiczny, rządy i edukacja.

Bitdefender doceniony przez klientów Gartner Peer Insight

Gartner Peer Insights to internetowa platforma zawierająca oceny i recenzje oprogramowania i usług IT, które są pisane oraz czytane przez specjalistów IT, CISO, menedżerów ds. cyberbezpieczeństwa, a także innych decydentów technologicznych. Głos klienta to dokument gromadzący recenzje partnerów dotyczące określonego segmentu rynku, który może pomóc w podejmowaniu decyzji o zakupie w oparciu o wnikliwe, bezstronne i potwierdzone opinie klientów z rzeczywistych wdrożeń.

„Głos klienta” z raportu Gartner Peer Insights z 2023 r.: Najważniejsze informacje dotyczące platform ochrony punktów końcowych obejmują:

 • Bitdefender otrzymał nagrodę klientów EMEA dla EPP.
 • Bitdefender uzyskał tytuł „silnego wykonawcy” ogólnie w kategorii EPP, a także w Ameryce Północnej (według regionu) oraz średnich przedsiębiorstw i sektora publicznego, rządów i edukacji (według wielkości firmy).
 • Dziewięćdziesiąt cztery procent klientów Bitdefender poleca jego platformę EPP.*
 • Recenzje Bitdefender otrzymały cztery lub pięć gwiazdek (z pięciu) w 96 procentach przypadków.*
 • Bitdefender EPP uzyskał ogólną ocenę 4,6 (na pięć).*

*Na podstawie 91 ocen przesłanych na rynek platform ochrony punktów końcowych w serwisie Gartner Peer Insights, stan na czerwiec 2023 r.

Bitdefender zbiera pozytywne recenzje wśród klientów Gartner Peer Insight

Recenzje Gartner Peer Insights przeprowadzono w oparciu o platformę Bitdefender GravityZone, ujednolicony system do analizy ryzyka i bezpieczeństwa, który oferuje zaawansowaną technologię EPP, wykrywanie i reagowanie na punktach końcowych (EDR), rozszerzone wykrywanie i reagowanie (XDR) oraz bezpieczeństwo w chmurze dla sieci fizycznych, wirtualnych i wielu chmur środowiska.

„Wierzymy, że wyróżnienie Bitdefender jako wybór klienta Gartner Peer Insights EMEA dla platform ochrony punktów końcowych pokazuje, w jaki sposób nie tylko dostarczamy najnowocześniejsze technologie zapobiegania zagrożeniom, wykrywania i reagowania dla branż na całym świecie, ale także nasze głębokie zaangażowanie w zrozumienie wyjątkowych potrzeb naszych klientów wyzwania związane z cyberbezpieczeństwem, aby pomóc wzmocnić ich odporność cybernetyczną” – powiedział Andrei Florescu, zastępca dyrektora generalnego i starszy wiceprezes ds. produktów w Bitdefender Business Solutions Group. „Jesteśmy dumni z tego uznania i uważamy, że stanowi ono dowód naszego skupienia się na doskonałej technologii, łatwości wdrażania i doskonałym wsparciu”.

Cytaty klientów Bitdefender EPP, które przyczyniły się do wyróżnienia Customers’ Choice:

„Góruje nad konkurencją”
„Współpraca z dostawcą (Bitdefender) jest bardzo łatwa. Wysłuchuje naszych komentarzy i obaw oraz aktywnie pracuje nad ulepszeniami lub wdrożeniami.”
Dyrektor ds. cyberbezpieczeństwa, produkcji

„Znakomite rozwiązanie”
„Bitdefender spisał się znakomicie w procesie wdrażania i po sprzedaży swoich produktów. Rozwiązanie MDR jest również naprawdę wydajne i bardzo nam pomogło.”
CISO, Ubezpieczenia

Razem idziemy naprzód”
„Klientem Bitdefender jestem od 2017 roku. Świetnie nam się współpracowało przy ewolucji rozwiązania z EPP do zarządzanego EDR.”
Menedżer IT, edukacja

„Skuteczne bezpieczeństwo. Wysoka jakość za rozsądną cenę”
„Najlepsze w swojej klasie rozwiązanie do ochrony punktów końcowych z rozbudowanymi możliwościami EDR. Jego silnik AV jest najlepszy, funkcje NGAV są bardzo dobre i skuteczne. Funkcja zarządzania ryzykiem jest bardzo przydatna, aby kontrolować ryzyko związane z błędną konfiguracją lub lukami w zabezpieczeniach punktów końcowych. Doskonałe wsparcie od inżyniera ds. sprzedaży, nawet po wdrożeniu.”
Menedżer ds. bezpieczeństwa IT, produkcja

Niezmiernie cieszymy się z wyróżnień, które otrzymaliśmy dzięki aktywności i ocenom klientów Gartner Peer. Dzięki nim mamy jeszcze więcej motywacji do tego, aby wykonywać naszą pracę i proaktywnie dbać o cyberbezpieczeństwo wszystkich naszych klientów.


Autor


Piotr R

Account Manager, od ponad roku pracuję w branży IT i od ponad 5 lat jestem copywriterem. Do moich zadań należy nawiązywanie współpracy partnerskich, pisanie i redagowanie tekstów, kontakt z dziennikarzami, tworzenie notatek prasowych oraz zamieszczanie ich na stronach internetowych i w naszych mediach społecznościowych. Wcześniej byłem przez kilka lat związany z branżą OZE oraz z technologiami telemetrycznymi i elektronicznymi. Interesuję się językoznawstwem, literaturą, grą na gitarze oraz branżą gier.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

  Formularz kontaktowy

  Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

  klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

  Dane kontaktowe




  stalynowy