Bitdefender wygrywa Cloud Partner Program of the Year na Channel Partner Insight Channel Innovation Awards

Nagroda, przyznana podczas ceremonii Channel Partner Insight Innovation Awards 2019 w Nowym Jorku, docenia dostawców rozwiązań, dystrybutorów i dostawców, którzy PROWADZĄ rozwój kanału w nowych możliwościach i rozwoju w Ameryce Północnej.

Po tym, jak niezależna komisja oceniająca przyznała najwyższe wyróżnienia programowi partnerskiemu Bitdefender w chmurze, Bitdefender został wyróżniony podczas kolacji zwycięzców Channel Innovation Awards w dniu 5 grudnia w kultowym hotelu Benjamin w Nowym Jorku.

„Kanał jest coraz bardziej zakłóconą branżą, która przechodzi ogromne zmiany”, powiedział Josh Budd, redaktor Channel Partner Insight. „Nasi dzisiejsi zwycięzcy udowodnili, że potrafią utrzymać swoich klientów w centrum wszystkiego, co robią, i udowodnili, że są prawdziwymi innowatorami na zatłoczonym rynku. Chciałbym pogratulować wszystkim zwycięzcom nagrody Channel Partner Insight’s Channel Innovation Awards.”

“Nagroda The Cloud Partner Program of the Year jest niezwykłym zakończeniem wspaniałego roku, w którym po raz kolejny udowodniliśmy nasze zaangażowanie w ciągłe innowacje i ciągłe inwestycje w dostarczanie naszym partnerom najlepszych elementów partnerstwa”, powiedział Raluca Avram, Senior Manager ,w firmie Global Program partnerski.

„Program oferuje partnerom dobrze skonstruowane zachęty, możliwości zwiększenia rentowności i przyspieszonego zwrotu z inwestycji”, powiedział Avram po kolacji zwycięzców Channel Innovation Awards. „Bitdefender MSP oferuje wielopoziomową architekturę, która zapewni MSP różny poziom dostępu do platformy marketingowej, dedykowane wsparcie operacyjne i biznesowe, oraz dostęp do zespołu ekspertów Bitdefender, Menedżerów Technicznych Obsługi Klienta.”

Nagroda jest przyznawana po tym, jak Bitdefender odnowił program partnerski MSP, podwajając zobowiązanie do inwestowania w rozwój rynku bezpieczeństwa cybernetycznego i skupiając się na korzyściach dla partnerów. Również w tym roku CRN, marka The Channel Company, rozpoznała Bitdefender w Cloud Partner Program Guide na rok 2019.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments