Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościNowości - nagrody

Bitdefender wygrywa Cloud Partner Program of the Year na Channel Partner Insight Channel Innovation Awards

Marcin Jabłonka

18 grudnia 2019

Bitdefender z dumą ogłasza, że wygrał prestiżową nagrodę Cloud Partner Program of the Year, kończąc bardzo udany rok nagrodą, która uhonoruje wybitnych graczy kanału.

Nagroda, przyznana podczas ceremonii Channel Partner Insight Innovation Awards 2019 w Nowym Jorku, docenia dostawców rozwiązań, dystrybutorów i dostawców, którzy PROWADZĄ rozwój kanału w nowych możliwościach i rozwoju w Ameryce Północnej.

Po tym, jak niezależna komisja oceniająca przyznała najwyższe wyróżnienia programowi partnerskiemu Bitdefender w chmurze, Bitdefender został wyróżniony podczas kolacji zwycięzców Channel Innovation Awards w dniu 5 grudnia w kultowym hotelu Benjamin w Nowym Jorku.

„Kanał jest coraz bardziej zakłóconą branżą, która przechodzi ogromne zmiany”, powiedział Josh Budd, redaktor Channel Partner Insight. „Nasi dzisiejsi zwycięzcy udowodnili, że potrafią utrzymać swoich klientów w centrum wszystkiego, co robią, i udowodnili, że są prawdziwymi innowatorami na zatłoczonym rynku. Chciałbym pogratulować wszystkim zwycięzcom nagrody Channel Partner Insight’s Channel Innovation Awards.”

“Nagroda The Cloud Partner Program of the Year jest niezwykłym zakończeniem wspaniałego roku, w którym po raz kolejny udowodniliśmy nasze zaangażowanie w ciągłe innowacje i ciągłe inwestycje w dostarczanie naszym partnerom najlepszych elementów partnerstwa”, powiedział Raluca Avram, Senior Manager ,w firmie Global Program partnerski.

„Program oferuje partnerom dobrze skonstruowane zachęty, możliwości zwiększenia rentowności i przyspieszonego zwrotu z inwestycji”, powiedział Avram po kolacji zwycięzców Channel Innovation Awards. „Bitdefender MSP oferuje wielopoziomową architekturę, która zapewni MSP różny poziom dostępu do platformy marketingowej, dedykowane wsparcie operacyjne i biznesowe, oraz dostęp do zespołu ekspertów Bitdefender, Menedżerów Technicznych Obsługi Klienta.”

Nagroda jest przyznawana po tym, jak Bitdefender odnowił program partnerski MSP, podwajając zobowiązanie do inwestowania w rozwój rynku bezpieczeństwa cybernetycznego i skupiając się na korzyściach dla partnerów. Również w tym roku CRN, marka The Channel Company, rozpoznała Bitdefender w Cloud Partner Program Guide na rok 2019.


Autor


Marcin Jabłonka

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy