Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

BITEDFENDER PO RAZ DRUGI OKRZYKNIĘTY „PRODUKTEM ROKU”!

Kuba / is8.pl

13 lutego 2018

Z wielką radością pragniemy podzielić się z wami informacją o nagrodzie, którą otrzymaliśmy od AV-Comparatives. Nagroda przyznawana jest na podstawie wyników testów Real World Protection. Mają one na celu sprawdzić, jaka jest jakość danego oprogramowania pod względem: wydajności, ochrony, fałszywych alarmów oraz usuwania złośliwego oprogramowania. W testach brało udział 21 dostawców oprogramowania z całego świata, w tym również my z produktem Bitdefender. Z wielką dumą możemy napisać, że we wszystkich 7 testach w ubiegłym roku wypadliśmy najlepiej i uzyskaliśmy możliwe najwyższe oceny, dzięki temu tytuł „Produktu Roku” po raz kolejny został przyznany właśnie nam!

Przez wiele lat Bitdefender dostarczał wyjątkowe produkty, które walczą z zagrożeniami internetowymi z najwyższą skutecznością, są przyjazne dla użytkownika i nie zużywają wiele zasobów – powiedział Andreas Clementi, dyrektor generalny AV-Comparatives. W tym roku spodziewaliśmy się bardzo mocnej pozycji Bitdefender, a nasi testerzy nie zawiedli się.

Świetny wynik Bitdefender osiągnięty w testach sprawił, że otrzymaliśmy również nagrodę AV-Comparatives Gold Award w kategorii Real World Protection, która mierzy zdolności do zwalczania zagrożeń napotkanych w Internecie.

Niezależne testowanie jest najdokładniejszym sposobem oceny skuteczności i niezawodności produktu i jesteśmy dumni z tego, że udało nam się uzyskać tak wysoki wynik jeszcze przez kolejny rok – powiedział Viorel Canja, starszy wiceprezes ds. Cyberbezpieczeństwa w Bitdefender.

Jednym słowem, z nami możecie czuć się bezpiecznie !

Informacje można wykorzystać podając markę Bitdefender jako źródło.

Marken Systemy Antywirusowe – oficjalny przedstawiciel marki Bitdefender w Polsce


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy