Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Co oferują najnowsze rozwiązania antywirusowe?

Kuba / is8.pl

6 lipca 2015

Rozwój technologiczny powoduje nie tylko uproszczenie procesów bezpieczeństwa, ale także zwiększenie ich funkcjonalności. Większość kadry zarządzającej dąży do ujednolicenia ochrony w firmie, aby koszt jej wdrożenia, rozbudowania i zarządzania był jednocześnie najniższy. W ostatnim czasie na rynek zostało wprowadzone rozwiązanie Bitdefender GravityZone, którego uniwersalność, skuteczność i wydajność ochrony może być stawiana za przykład dla tradycyjnych rozwiązań.

Bitdefender GravityZone jest zarządzalnym, supernowoczesnym rozwiązaniem bezpieczeństwa, które wykorzystuje wstępnie skonfigurowane wirtualne paczki, które zapewniają jednolitą ochronę, zarządzaną przez konsolę www lub serwer znajdujący się w firmie. Integracja z wiodącymi rozwiązaniami do wirtualizacji i przetwarzania w chmurze zapewnia łatwą instalację. GravityZone może chronić nie tylko fizyczne i wirtualne maszyny fizyczne oraz serwery, ale także urządzenia mobilne, a także serwery Exchange.

Dzięki światowej sieci 500 milionów chronionych urządzeń, Bitdefender posiada największą infrastrukturę dostarczania bezpieczeństwa na świecie wyprzedzając swoich konkurentów. Globalna sieć Ochronna Bitdefender (GPN) wykonuje 7 mld zapytań dziennie, wykorzystując zaawansowane algorytmy uczenia maszynowego, aby wyodrębnić wzorce złośliwego oprogramowania, zapewniając ochronę w czasie rzeczywistym przed każdym zagrożeniem. System wykrywa, przewiduje oraz podejmuje działania w celu neutralizacji najnowszych zagrożeń pojawiających się na całym świecie, nawet w 3 sekundy po ich pojawieniu się w sieci.

W najnowszym produkcie Bitdefender wprowadzono również scentralizowane inteligentne skanowanie. Inteligentne scentralizowane skanowanie umożliwia osiągnięcie wysokiego współczynnika ochrony i wydajności chronionych stacji poprzez odciążenie części procesu antymalware do jednego lub więcej scentralizowanych serwerów bezpieczeństwa.

Bitdefender GravityZone łączy w sobie wiele warstw zabezpieczeń: antywirus i antymalware, ochronę przed atakami 0-day, kontrolę aplikacji i kontrolę treści z antyphishingiem oraz antyspam dla serwerów poczty Exchange. Aby poznać wszystkie funkcje oprogramowania Bitdefender oraz przetestować oprogramowanie samodzielnie zapraszamy na prezentację prowadzoną przez certyfikowanego inżyniera Bitdefender, na którą można zapisać się poprzez formularz na stronie: https://bitdefender.pl/webinaria


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy