Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bitdefender Business

Wykrywa Exploity i ataki Zero Day

Złośliwe oprogramowanie typu zero day i inne nieznane malware wymyka się tradycyjnej ochronie przed wirusami i także wielu programom antywirusowym. Te cyberataki zakłócają działalność firm, kosztując ich czas i pieniądze lub narażają wrażliwe dane.

Ze swojej natury podpisy AV nie są w stanie powstrzymać nieznanych zagrożeń. Nowi i uznani dostawcy zabezpieczeń twierdzą, że ich rozwiązania „nowej generacji” wykorzystują wykrywanie bez sygnatur w oparciu o rewolucyjne technologie, takie jak uczenie maszynowe, aby złapać zero dni. Pomimo kuszących historii i modnych słów skuteczność tych rozwiązań jest niepotwierdzona i rzadko wspierana przez wiarygodne niezależne źródła.

W przeciwieństwie do alternatywnych rozwiązań, Bitdefender konsekwentnie udowadnia wydajność swoich technologii bez sygnatur w najważniejszych niezależnych testach, blokując 99% zagrożeń zero-day w badaniach heurystycznych / behawioralnych AV-Comparatives. Oprócz osiągnięcia najlepszych wskaźników wykrycia przed zagrożeniami zero-day, Bitdefender rutynowo ocenia również najmniejszą liczbę fałszywych alarmów.

Zobacz rozwiązania dla biznesu

Business Security Enterprise
Zalecany dla ponad 1000 urządzeń w firmie.

Darmowe wersje Dowiedz się więcej

Business Security Premium
Zalecany dla mniej niż 1000 urządzeń w firmie.

Darmowe wersje Dowiedz się więcej

Business Security
Zalecany dla mniej niż 100 urządzeń w firmie.

Darmowe wersje Dowiedz się więcej

Zapytanie o produkt biznesowy

Czytaj więcej

Nowa ochrona antywirusowa Bitdefender została zaprojektowana w celu eliminacji exploitów wymijających, aby pomóc zmniejszyć powierzchnię ataku APT i zminimalizować ryzyko ataku. Technologia polega na powiększaniu potencjalnie wrażliwego oprogramowania i przeprowadzaniu analizy strukturalnej w kluczowych punktach wykonawczych. W przypadku wykrycia anomalii administratorzy mogą wybrać automatyczne blokowanie wykonania lub po prostu powiadomienie. Dzięki tej dodatkowej funkcji zaawansowane ataki są zatrzymywane, zanim ładunek rzeczywiście dotrze do infrastruktury, co znacznie zwiększa koszty ataków atakowanych podmiotów.

Jesteśmy tu dla Ciebie

Telefonicznie, Internetowo, na czacie czy e-mailowo – nasz zespół pomocy technicznej odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci przy instalacji i wdrożeniu.

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy