Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlogCiekawostki

Gartner daje najwyższe noty Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise

Julia N

21 czerwca 2023

Gartner, Inc. to istniejące od ponad czterdziestu lat amerykańskie przedsiębiorstwo analityczno-badawcze specjalizujące się w zagadnieniach strategicznego wykorzystania technologii oraz zarządzania nimi. W ubiegłym miesiącu opublikowało na swojej stronie internetowej recenzję Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise.

fragment recenzji Gartnera

Najwyższe noty Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise

Oprogramowanie uzyskało najwyższe noty (pięć gwiazdek) w następujących kategoriach: Ocena i Kontraktowanie, Serwis i Wsparcie, Integracja i Wdrażanie, Możliwości Produktu, zdobywając tym samym bardzo dobrą ocenę ogólną.

„Produkt Bitdefender GravityZone to spełnienie marzeń CISO dzięki znakomitej widoczności kluczowych wskaźników cyberbezpieczeństwa oraz ogólnej higienie środowiska cyfrowego natychmiast po wdrożeniu” – czytamy w recenzji. – „Nie trzeba go dostosowywać, aby zrozumieć krajobraz zagrożeń. Niesamowity pulpit nawigacyjny i możliwość nocnego raportu wykonawczego zapewniają pełną świadomość zagrożeń cybernetycznych”.

Gartner poleca Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise

Najwyższe noty uzyskane przez biznesowe rozwiązanie Bitdefender są kolejnym dowodem niezwykłej skuteczności i najwyższej jakości charakteryzujących wszystkie oprogramowania tej marki.

Zdaniem Gartnera Bitdefender GravityZone Business Security Enterprise to niezbędny produkt w ramach strategii zarządzania zagrożeniami cybernetycznymi i lukami w zabezpieczeniach. Doceniono zwłaszcza elastyczne pulpity nawigacyjne i możliwość śledzenia/dochodzenia incydentów EDR/XDR.

Całą recenzję przeczytasz tutaj


Autor


Julia N

Mieszkam w Sopocie. Do moich codziennych zadań należą przede wszystkim różnego rodzaju prace redakcyjno-korektorskie. Pracując w branży IT, sukcesywnie i z satysfakcją podnoszę swoje kompetencje w tym zakresie. W wolnych chwilach lubię czytać książki i układać puzzle w Internecie.

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy