Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

Bezpieczeństwo w InternecieBlog

Jak uporać się z kryzysem bezpieczeństwa, gdy jesteś poza firmą?

Kuba / is8.pl

18 sierpnia 2018

Jesteś na urlopie, dział HR przyjął nowe osoby do pracy, a w firmie należy skonfigurować antywirusa na komputerach Twoich pracowników. Jeżeli jesteś jedyną osobą, która posiada funkcję administratora, może to być ogromny problem.

Sytuacja, w której masz na głowie całą administrację firmy, albo przynajmniej zarządzasz jedną z biznesowych sieci komputerowych, może być o tyle skomplikowana, jeśli zapragniesz gdzieś wyjechać. Ciąży na Tobie duża odpowiedzialność, ponieważ jako jedyny administrator chronisz klucze i dostęp do firmy przed ewentualnymi atakami hakerów i nie masz osoby wystarczająco odpowiedzialnej, która mogłaby Cię zastąpić. Jedyną opcją, jaką mógłbyś mieć, jest wypuszczenie adresu swojego serwera do sieci Internet i narażenie go na atak zewnętrzny. Na szczęście Bitdefender Gravity Zone oferuje rozwiązanie dostosowane do każdej firmy.

Pracownicy, zajmujący się wdrożeniami IT w Lizard, firmie oferującej outsourcing w zakresie administrowania systemami informatycznymi, docenili korzyści związane z usługą zdalnego zarządzania bezpieczeństwem w przedsiębiorstwie, oferowaną przez Bitdefender, wielokrotnie nagradzanego producenta oprogramowania antywirusowego dla biznesu. Dzięki konsoli Cloud możesz zarządzać siecią z każdego miejsca na świecie, nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo. Jest to rozwiązanie dla użytkowników zdalnych, zapewniające większą ochronę i możliwość dostępu do danych z każdego miejsca na ziemi. Dzięki temu, że główny serwer jest zakładany na specjalnie chronionej bazie Bitdefendera, nie musisz nawet posiadać go na terenie własnego zakładu pracy, czy cyfrowego centrum dowodzenia firmą. Wystarczy tylko, żebyś na każdym komputerze posiadał dostęp do sieci Internet, aby móc obsługiwać cały panel Bitdefender GravityZone. Dodatkowo będziesz mógł ustawiać dostępy do komputerów, maszyn wirtualnych, uruchamiać skanowania, czy szyfrowania dowolnych urządzeń, które są wiele tysięcy kilometrów od Ciebie, nie powodując żadnego zagrożenia dla Twoich końcówek – komputerów użytkowników końcowych. Taka możliwość, jaką daje Cloud, jest dostępna niemal w każdej biznesowej wersji „Rumuńskiego smoka”. Każdy z komputerów, z którym się łączysz, aby go obsługiwać, jest indywidualnie chroniony. Jest to idealne wyjście w sytuacji, w której wyjeżdżasz w interesach, albo na wymarzone wakacje i masz pełen wgląd do wszystkiego, co dzieje się w Twojej sieci, na każdym stanowisku, bez narażania Twoich danych na atak wirusa. Dzięki tej możliwości jesteś niewidzialny dla sieciowych „podglądaczy” i złodziei.

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Dowiedz się więcej: https://biznes.bitdefender.pl/zdalna_kontrola

https://biznes.bitdefender.pl/zdalna_kontrola

Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy