Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

BlogPhishing

Kolejny atak hakerski na użytkowników Allegro!

Kuba / is8.pl

22 sierpnia 2016

Allegro, największy polski serwis aukcyjny po raz kolejny padł ofiarą ataku. Tym razem po sieci krąży wiadomość pod wymownym tytułem „Allegro Konto Zawieszone”.

Zawarte w treści fałszywej wiadomości potwierdzenie rejestracji, ma na celu wyłudzenie od użytkownika serwisu danych do jego konta.

Phishing – próba wyłudzenia informacji – jest bardzo niebezpieczny, dlatego prosimy o szczególną ostrożność i nie klikanie w linki wiadomości o poniższej treści, a najlepiej wyrzucenie jej do kosza i skasowanie z komputera.

Wszystkie osoby, które nie posiadają na swoim komputerze odpowiedniego zabezpieczenia, zapraszamy do przetestowania rozwiązania Bitdefender, które wykrywa, ostrzega i chroni przed tego typu atakami. Zachęcamy również do kontaktu z naszym handlowcem pod numerem telefonu: 58 667 49 49 lub do odwiedzenia sklepu internetowego: https://emarken.pl/

ico
Nagradzany antywirus Bitdefender
Bitdefender Internet Security zapewnia najlepszą ochronę przed zagrożeniami internetowymi, bez spowolniania zasobów systemu. Został okrzyknięty Produktem Roku przez AV-Comparatives i nagrodzony przez AV-TEST za Najlepszą Ochronę i Najlepszą Wydajność.
Bitdefender Internet Security:zobacz więcej

Wersja testowa do pobrania na stronie:  https://bitdefender.pl/pobierz/pobierz-wersje-home


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy