Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

Komputer Świat w pakiecie z oprogramowaniem Bitdefender

Kuba / is8.pl

11 maja 2018

Jest to dobra wiadomość dla właścicieli urządzeń, którzy wysoko cenią sobie najnowsze propozycje technologiczne oraz najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa IT.

Teraz do rocznej e-prenumeraty czasopisma, w pakiecie promocyjnym za 89 zł.- zostanie dołączone oprogramowanie Bitdefender Internet Security dla komputerów stacjonarnych lub wersja dla smartfonów, z systemem Android – Bitdefender Mobile Security.

Jest to produkt, który kolejny raz pozytywnie przechodzi rygorystyczne testy w zakresie bezpieczeństwa. Od 5 lat nagradzany jest za najlepszą wykrywalność złośliwego oprogramowania dla systemu Windows, przy minimalnym wpływie na wydajność komputera. Posiada wielowarstwową ochronę, zabezpieczającą pliki przed zagrożeniami cybernetycznymi oraz funkcję menadżera haseł, która pozwala bezpiecznie przechowywać poufne dane na Twoim komputerze. Dodatkową zaletą oprogramowania jest ochrona kamery internetowej, która czuwa nad tym, by nieupoważnione osoby nie uzyskały do niej dostępu.

Bitdefender Mobile Security zabezpieczy Twojego smartfona z systemem Android przed złośliwym oprogramowaniem, pomoże odzyskać urządzenie w przypadku jego kradzieży lub utraty, będzie skanował aplikacje, w celu wykrywania tych niebezpiecznych.

Wybór powyższego pakietu, pozwoli użytkownikom komputerów i smartfonów na świadome dokonywanie zakupów oraz wyboru usług sugerowanych przez czasopismo “Komputer Świat”, które zostało nagrodzone w Wyborze Konsumenta 2018. 


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy