Najbardziej zaawansowana aplikacja do ochrony cybernetycznej dla Androida - Bitdefender Mobile Security & Antivirus

Pobierz

AktualnościBlog

NAGRODY AV-TEST ROZDANE

Kuba / is8.pl

2 lutego 2017

1 lutego 2017 Instytut AV-Test rozdał nagrody dla najlepszych programów antywirusowych ostatnich dwunastu miesięcy. Co roku nagrody przyznawane są programom, przetestowanym pod względem: ochrony, wydajności i użyteczności.

Pięć nagród Instytutu AV-Test: Best performance 2016, Best protection 2016, Best usability 2016, Best android security 2016 i Best repair 2016

AV-Test to jedna z najbardziej uznawanych na całym świecie instytucji, które przeprowadzają testy antywirusów kolejnych wersji Windowsa, MacOS oraz Androida. Ich wyniki dostarczają kompletnych informacji o najskuteczniejszych i najbardziej efektywnych rozwiązaniach funkcjonujących na rynku.

W najnowszym rozdaniu nagrodzono kilkanaście produktów, w tym również rozwiązania antywirusowe proponowane przez Bitdefender. Programowi przyznano nagrody w dwóch kategoriach, tak jak w ubiegłym roku. Bitdefender Endpoint Security otrzymał statuetkę za najlepszą wydajność w kategorii Programy dla Firm, natomiast Bitdefender Mobile Security został odznaczony jako najlepszy produkt w kategorii Programy na system Android.

Program Bitdefender Mobile Security oferuje wiele przydatnych funkcji bezpieczeństwa. Wraz z jego zainstalowaniem użytkownicy otrzymują użyteczną funkcje: mechanizm bezpieczeństwa w przypadku, gdy urządzenie zostanie zgubione lub skradzione. W czasie testów AV Bitdefender nie wykazał żadnych fałszywych alarmów, w czasie rzeczywistym wykrywał najnowsze szkodliwe oprogramowania, a także nie zużywał nadmiernie baterii urządzenia, co zaowocowało przyznaniem mu najwyższej możliwej oceny i pokonaniem konkurencji.

Drugim nagrodzonym produktem marki Bitdefender jest oprogramowanie przeznaczone dla firm, czyli Bitdefender Endpoint Security. Program wykazał, że w codziennym użytkowaniu nie spowalnia działania komputera i nie trzeba wybierać między dobrą ochroną, a prędkością. Dzięki temu osiągnął znakomite rezultaty i najwyższe noty w testach wydajności i funkcjonalności.

Programy, którym przyznawane są statuetki osiągają świetne wyniki w testach laboratoryjnych przeprowadzanych przez ekspertów AV-Test, udowadniając swoją skuteczność i niezawodność. Wybierając oprogramowanie antywirusowe dla gospodarstwa domowego lub firmy warto zapoznać się z wynikami badań udostępnionymi na oficjalnej stronie AV-Test.


Autor


Kuba / is8.pl

Zobacz posty autora


Artykuły które mogą Ci się spodobać

    Formularz kontaktowy

    Wybierz odpowiednią opcję aby przejść do formularza kontaktowego. Odpowiemy najszybciej jak to możliwe!

    klient-indywidualnyklient-biznesowyreseller

    Dane kontaktowe
    stalynowy