Niezależne AV-Test: Bitdefender znów najlepszy!

Stale rosnący wzrost sprzedaży urządzeń mobilnych zarówno telefonów komórkowych jak i tabletów powoduje, że dbanie o ich bezpieczeństwo staje się kluczowym elementem naszego życia. Dotyczy to nie tylko szukania informacji, oglądania stron internetowych, czy korespondencji mailowej, ale coraz bardziej popularnych elektronicznych płatności czy operacji bankowych realizowanych przy pomocy telefonu oraz tabletu z najbardziej popularnym systemem operacyjnym Android. W ostatnich testach niezależne laboratorium AV-Test pod lupę wzięło właśnie oprogramowanie antywirusowe na sprzęt mobilny z systemem operacyjnym Android.

Bitdefender uzyskał w nich maksymalne rezultaty – 100% wykrywalności zarówno jeśli chodzi o referencyjny zestaw złośliwego oprogramowania, jak i sprawdzenie go w naturalnych warunkach. Testowana była ochrona antywirusowa, użyteczność i dodatkowe funkcje. We wszystkich Bitdefender uzyskał maksymalny wynik, kończąc cały test 13 punktowym wynikiem w 13 stopniowej skali AV- Test

 źródło: av-test.org

Jesteśmy dumni z uzyskanej punktacji, dlatego wszystkie osoby, które chcą zadbać o swoje dane oraz prywatność zapraszamy do zapoznania się z testową wersją oprogramowania  https://bitdefender.pl/pobierz/pobierz-wersje-home, kontaktu z naszym handlowcem pod numerem telefonu tel. 58 667 49 49 lub sklepu internetowego: https://emarken.pl/.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments